Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cyanide Studios?
    tak to si to nechajte, dakujem nechcem
  • No tak to je nechutná vykradačka Warhammeru... *12*
    • a v čem prosimtebe? :D Mě to při sledování ani nenapadlo a to mám warhammer načtenej i nakoukanej z her (Mark of Chaos, WAR online, a i WAR40K) :-D to mě fakt pobavilo hehe
      • To nevidíš, jak to vykrádá Warhammer?
        Už jen to, že tam jsou orkové jako ti hodní... to je sprostá loupež ze světa WH!!!

        Taky se tomu směju, chlapec se jednoho dne dočetl že WarCraft, StarCraft, a jiné fantasy hry pochází z předloh jako jsou například Warhammer a píše to už všude :-D
  • dobrej nápad
  • Proč v čase 0:35 toho videa vraždí hlavního hrdinu z hry Assassins Creed?
    • Masa-san
      Zřejmě z recese *2*
      • Altaira zabíjejí skoro v každé hře :-D
        V Zaklínači 2 jsem na začátku ho viděla, jak spadl vedle seníku z věže a rozprskl se. A Geralt řekl něco - : "Ten si nikdy nedá pokoj"
        • gert
          http://www.youtube.com/watch?v=1Om0UpfQc0Q
          • Hihi, přesně tohle jsem myslela :-))
        • A to znamená že když je nějakej mág či kdo to byl v bílim hábitu že je to hned Altair z Assasins Creedu?:D Ale je jasny že to napadne každýho když to vidí protože to tak připadá no :D
  • Očekávám od toho horší Amalur mixnutej ovladatelností z nového LOTRA:war of the north (myslím že se to tak jmenovalo)...

    Takže zahrajem si, ale neočekávám od toho vtipné hlášky těchto dvou orků, nebo nějak extrémně propracovaný soubojový systém, případně zábavnou co-operaci.. Příběh bude něco takové jak známe z klasických akčních fantasy -> Zlosyn, nejlépe nějaký král, chce něco... co si vezme a během toho zničí nějakou osadu - orků a orkové se jdou mstít, případně zachránit to co zbylo, nebo získat ten artefakt který zničí všechno a dá všem moc :-D ...Aby toho nebylo málo, tak ten velkej ork cestou narazí na nějakou pěknou Elfku, která mu zakroutí zadkem a hurá na bosse :-D
  • gert
    Skvělej nápad, doufám, že jim to vyjde. *4*
  • Podle nazvu jsem si rikal ze to bulde zas nejaka srajda, ale zatim to vypada to dobre, snad to neni jen klam traileru.
  • Pokud se vám to video seká jako mě, zde je link na youtube:
    http://www.youtube.com/watch?v=F8FXqZeeXeI
    = Tam jede video plynule. *3*
    • Niečo ako gothic I, II z opačnej strany? držím palec
  • No konecne trailer. Ja uz myslel, ze to odpiskali. Byla by to skoda, protoze to vypada zajimave.
  • Studio Cyanide nepatří mezi špičky, ale také není na chvostu těch nejhorších. Ze studia Cyanide vyšlo pár dobrých her, které nebyly špatné a dokázaly vybojovat dobré hodnocení. Zde jsou hry, které studio vydalo: Got (GAME OF THRONES - RPG), Confrontation, OF ORCS AND MEN, PRO-CYCLING MANAGER 2008,
    Cadwallon
    Bloodbowl
    Agot-Genesis
    Cycling
    Tdf (TOUR DE FRANCE 2011)
    Dungeonbowl
    Others
    Loki
    -není to špatné studio, ale bohužel patří mezi průměr. Proto se nedivím, že auto článku dodal určité pochybnosti, směre ke studiu. A autorova věta: "Problém je ale ve jménu vývojáře – Cyanide Studios." je v tomto ohledu dobře použitá.Teď se můžeme, jedině přít, jak to dopadne a jestli je tato negativní spekulace na místě. Obrázek si musíte udělat sami :) Studio vydalo hodně her na různé platformy, ale.... kvalita je někde jinde :) Váš Werde
    • Je to jak s Rebellionem. Jedna slusna hra na dve spatne. Ja ale verim, ze Of Orcs and Men se podari.
    • ales.smutny
      Díky, tohle je vyčerpávající ;)
      • :-) Není zač. Rád jsem pomohl, vyřešit záhadu studia Cyanide :)
        • Já myslím že googlit umí každej... A Bloodbowl nedělali, udělali pouze port na konzole. Howgh
          • Murdoc
            by ses divil kolik lidí neumí RTFM a googlit *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit