Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...dobré E3 blogy, pozrel som všetky...čo sa ocenení týka, niektoré mi prídu ako povinné ocenenie masoviek :)...Far Cry 4? ctrl+c ostrov, ctrl+v Himaláje, pridať slona...
  • Colby.Sawyer
    Je jedno kolikátý je to pokračování hlavní je že ta hra je dobrá ne?
  • No na IGN ukázali na videu z DA:I něco co minimálně na pohled vypadalo dost otevřeně a žádne tunely
  • misho8723
    Prosím vás, neviete v ktorom videoblogu hovoria niečo o Zaklínačovi 3?
  • Tož študuj: http://www.databazeknih.cz/knihy/bajeslovi-slovanske-45665 *8*
  • Ted jsi opravdu nejsem jistej jestli to co pises myslis vazne nebo jen tak trollis ale bojim se ze to bude to prvni...
  • Já bych Witchera moc nepřeceňoval... To co ukázali tak by utřel i jaký koliv Assassins Creed. Souboj trapný, běhá jak postižený a víc vlastně neukázali. A pro mě ještě bonus... nemám rád příšery a různé další mutanty. Když příšery, tak aspoň třeba z nějakých bájí, kdy mají už nějaké ustanovené kořeny např. Minotaur.
  • Malleth
    Proč by ji někdo dával 80. pokračování?
  • Děkuji hoši za pokrytí všeho co se dělo na E3 vaše komentáře ke konferencím videoblogy nebo články ať už vtipné či objektivní dávali smysl a mnohdy i doplnily moje znalosti. Tak zase příští rok a ještě jednou díky!
  • Z blbín im tam trčí to ten Witcher, ale inak máš recht, inak aj to čo spomínaš sú blbiny a som rád, že sa na všetky nedostalo :D
  • Asssasins Creed má hype ten žádné ocenění nepotřebuje.
  • A co třeba The Division a AC:Unity? Rozdohně nejlepší nejlepší hry co tam předvedli. A vy oceníte takové blbiny...
  • No Man's Sky nič, ale nejaká DA:I kde ukázali iba tunely oplieskané textúrami .... Evolve, za čo?
    Proste LOL, ale aspoň WD už vyšiel, takže som masáže ušetrený.
  • Ne
  • Baldur52
    v nějakém videu bylo zmíněno informační embargo :) jestli si to pamatuji správně, tak do 19.6.
  • ... taky ze byla
  • Mato1987
    Díky za originálne a vtipné video reportáže a články z Ameriky :D
    Miestami som si pripadal akoby som pozeral LEVEL TV , bravó páni !
  • Btw, byla tam vůbec předváděčka Pillars of Eternity? Na oficiální stránce psali, že tam bude demo, ale na netu nic nemůžu najít.
  • Keyz
    Jak jsem psal. Super doba! :)
  • milos.bohonek
    To by byla hodně malá étrojka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit