Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Ale právě si napsal recept na úspěšnou hru .... ani zákazníci jim nedávají důvod se namáhat.
  • PS3Hrac
    No jo EA mám hodně peněz tak proč by se namáhali se 7 let starým strojem přece EA známe vývoj Grafika 50%,Marketing 40% a hratelnost a zábava 10% prostě EA...
  • Ale proc nam neco takoveho davaji vedet v dobe, kdy zadna dalsi konzole nebyla ani oznamena. A az bude, tak to hardwarove asi taky nebude zadnej velkej skok , takze to cely trochu nechapu... Mame napady na hry, ale ne, ne, ne, nebudeme je delat, jen vam rekneme, ze si je setrime na budouci, blize nespecifikovanou dobu, vydani novych konzoli. Hodnota tyhle informace je nulova. A logiku to taky nema, mozna lepsi: 'Mlceti zlato'.

    Jeste je tu moznost, se na vec podivat objektivem kapitana Podtexta: "Setrime si nove znacky, protoze si myslime, ze je budete mnohem vic kupovat az s novym hardwarem! Jen nas trochu trapi, ze ten HW neprichazi, coz na vede k myslence, ktera je tez z nasich hlav, ze kdyz budeme do sveta roztrubovat tehle informaci podobne zpravy, tak ze jejich prichod urychlime!"
  • zrovna minulý týden jsem znovu prošel hrou bez jediného výstřelu, včetně problematických garáží :)
  • irdzi
    Mě by zase logicky sedělo tvrzení, že udělat dobrou, (svým způsobem)mainstreamovou, novou značku se vyplatí vždycky a echt v momentě, kdy ostatní chrlí jedno pokračování za druhým. Navíc na konci cyklu má konzoli mnohem víc lidí než na začátku - tím pádem bych očekával taky větší prodeje ke konci cyklu. Na začátku vždycky vycházejí hry, který za moc z dlouhodobýho hlediska nestojej, ale sází na hezčí grafiku ... takže aby ty jejich "nový" značky nebyly něco milionkrát viděnýho jenom v hezčím obalu ...
  • DangerousDave
    súboje v ME sú častá výtka nie len hráčov ale i recenzentov... a preto je škoda, že nevedia, že sa na súboje (okrem asi troch) môžu z vysoka vy**** ak trochu pohnú rozumom (a v tom je asi problém).
  • D3sert
    Me neskutecne prekvapil akorat ten pribeh mohl byt lepsi (dost brzo jsem to zacal odklikavat), fakt na dvojku se tesim jak malej.
  • Možná souboje, alespoň mě moc nešly...

    Prelička byla, když jsem skoro na konci hry (jak berete tu Barretku) zjistil, že se můžou brát zbraně ze země, do té doby jsem si myslel, že je musím vzít těm lidem a nesmí mě spadnout *1*
  • TheStadji619
    Musíme zastavit "nevyhnutelný konec cyklu" jako v Mass Effectu 3 :D *1*
  • Extrémní a u toho typu hry dost nevhodná koridorovitost. Ale i přesto mě ta hra bavila.
  • Robotron3
    Zřejmě prodeje.
  • Cosi
    Marně si vzpomínám, co bylo na Mirror's Edge špatně, krom teda nezajímavých animaček. Může mi to někdo připomenout?
  • Phillios191
    Takže nová taktika marketingu... na starý stroje pokračování, remaky a nový IP, které každeho zajimají nejvíc, logicky na nové stroje...kdo chce, zaplatí. Kam se to s těma hraba sakra hrne...
  • Robotron3
    Tohle možná funguje, nebo fungovalo, když si to řekla jedna firma, nebo dvě, ale když teď všude prohlašují, je lepší dát nové značky na start nových konzolí, tak se může stát, že tam budou cpát nové značky všichni a bude nově přeznačkováno :), a pak zase dlouho nic...
  • Nedávejte ten obrázek Faith k článku prosim, nezvyšujte naše utrpení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit