Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DS hlavně ani není rpg, takže není o čem mluvit.
  • Taky tak.
    Gothic 3 > 2 > 1
  • V Domed city učí crafting ta mechanička od separatistů, pak taky najdeš učitele craftingu ve zlodějským cechu.
  • jamar28
    No vždyť právě, já s tebou souhlasím, Andromedu jsem uvedl právě jako příklad toho, kdy je krásná grafika prostředí absolutně k ničemu, protože svět nebyl zaplněný zajímavým obsahem.
  • Když tam semnou nikdo nemluví tak né .
  • No po pravdě jsme to čekal trochou těžší po necelých 15h není nic co bych neporazil
  • Skill myslím skill perk
  • Ano znamená, postav si midira s combatem z elexu, nebyl bys schopen mu sebrat ani 10%, tady čtu, jak je to hardcore, vy vůbec nevíte, co je hardcore gaming, rozhodne to není na základě množství skillu, se podívej na Arthase na WOTLK, tam HC instance profese trval celou noc, se neztapnujte s Elex, když lebka děla pro vás Hardcore
  • Taky G3 opatchovanej pro mě nej Gothic.
  • 0011
    Dohráno po 50 hodinách, Gothic je pro mě stále nejlepší počin piraňí, i když pro mě je to 3 opatchovaný díl. 7 Chápu hra má typické gothicovské přednosti a nedostatky, takže je to spíš hra pro fandy Gothic 2/3 než aby oslovila mladší hráče
  • Rejsek
    První dva Gothicy ve mě vybudovaly silnou náklonnost k fantasy RPG. Už jsem teď o dost starší, nemám tolik času a rozsáhlé RPG mě tudíž pomalu přestávaly bavit. U tohohle jsem se ale včera po pár hodinách hraní vrátil do svých nácti a vím, že bez ohledu na čas to prostě dohraju. Asi je to znova zásah osudu, že tohle dokázal právě další "Gothic" :-) Grafiku vem čert, není to tak hrozné. Síla téhle hry je někde jinde. Ten, kdo nehrál původní "géčka", to možná bude cítit jinak. My pokousaní od Piraní ale víme, což?! ;-)
  • Lepší jak Zaklínač 3 ? ummm to fakt ne jako...to je urážka na CD projekt :D. Pomalu všechno od Gothic po Risen se hraje skoro stejně a tohle taky tak..vrcholem je že animace postavy jsou úplně stejný jak ve starym Risen...prostě questy a svět můžou být sebevíc atraktivní ale gameplay to kazí a prostě je vidět že nejsou peníze na lepší vývoj.
  • Kombat v Elex je super, len posobi tazkopadne ale je dost takticky
  • Hardcore neznamena brutalne tazky ...vies dark souls nie je hardcore rpg pretoze na rpg ma plytsie rpg mechaniky, to Elex je o niecom inom
  • Lukass
    No jo, jenze nemela to nejdulezitejsi, atmosferu, dobry dialogy, a zabavne svet.
    Tohle vsechno ma Elex
  • A si prijaty u kleriku :D
  • Aha, tak to asi zkusim kleriky. To je post-apo podle mýho
  • jamar28
    Jenže recenze na Steamu nejsou tak úplně hodnocení líbí/nelíbí. Je to doporučuji/nedoporučuji. Sám tam mám několik her, u kterých jsem nahrál přes sto hodin, ale dal jsem palec dolů. Třeba HoI4, která byla dlouho po vydání plná chyb. Užil jsem si ji, ale ostatním bych doporučil, aby s koupí počkali.
  • Hra je skutecne problematicka. Puvodni Gothic mam v zive pameti takze muzu porovnavat. Je to trosku experiment. Atmosfera vazne, souboje jsou nedotazeny, ale driv s tim meli taky velky problemy. Dalo by se najit hodne chyb. Presto jsou to pirane a je to je neco, je to tam cejtit, tak uvidim a nebudu zatim vynaset konecny verdikt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit