Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On myslí svůj fanatismus. To, jak každýmu cpe, jak má dark souls hluboké lore a je to vrchol designu. Je to holt vtipálek...
  • O lore DS se diskutuje jen proto, že pár fans, co si rádi domýšlí příběhy, si v tom našli zábavu. O kvalitě originálního lore to samozřejmě nijak nevypovídá.

    Je to stejné, asi jako když si někdo užívá 100ky hodin dělání kravin v open world hrách (zatímco běžný hráč to dávno zabalí) a pak každýmu vnucuje, jak je ta hra hluboká a dlouho vydrží. Není. Jen si pár hráčů v tý hře našlo svojí soukromou zálibu.
  • Ještě, že vychází tyhle kvalitní hardcore rpg. To je pořád samá overrated mlátička bez hlavy a paty typu Soulsborne. Sem rád za každýho, kdo jde jinou cestou a jen nekopíruje to, co je zrovna mainstream. Bravo PB.
  • ano, někde jsou hrozné 2D textury viz. Lothric Casttle asi kvůli konzolím, ale např. surrealistký The Dreg Heap považuji za jeden z vrcholů herního desingu/grafiky.

    Osobně pařím ve 4K s Reshade a wau!
  • proto se o lore/background story Dark Souls trilogie bude ještě diskutovat roky, o Elex story nikdo nebude vědět za týden. Jen Sif a Artorias vydá za většinu příběhu současnosti. Nic proti Elex ta hra je super, ale lidičky trošku soudnosti.
  • ds som presiel jednotku a trojku su to kvalitne hry o tom nemusime diskutovat, ale porovnavat sa to neda je to uplne styl, uzil som si aj witchera, kategorizovat to do vekovych skupin je len prejav obmedzenosti ktrou ti nezavidim, je to vysada mladsich rocnikov co si myslia ze maju nieco za sebou lebo presli hru, v ds3 tiez lavirovala kvalita grafiky a na tom ze je to dobra hra to nic nemeni
  • owny
    U tohodle módu je spíš problém ne-rusky.
  • Dragon ages jsem zacal ale nedohral, asi prave kvuli te obtiznosti. Ja jakmile mi to petkrat nejde jeden rpoblem, tak hru mazu, nemam na to nervy...
    Ono udelat i tu hru tak obtiznou aby se libila skalnim fanouskum a i novackum, kterym to musi prodat, to je take tezke. Sleduji dva zajmy-prodeje novym hracum a prodeje fanouskum z minulych serii.
  • Hele jako grafika je na screenech co ukazujes lepsi, ale je to asi jako kdybys rikal, ze kdyz placnu nejnovejsi automa na sobe nejaky skrabanec,ze pojede pomaleji nez uplne novy treba placnu trabant. Vo tom to neni. Dark souls je hodne combat hra, ale bez pribehove naplne-hral jsem a proste Elex je pro me questy zabavnejsi a tim ze neni tak "tvrde, prisne"na combat jako Dark souls.
  • Chidlink
    Jakej fanatismus prosimtě ? Kdyby byla hra špatná, tak to na férovku napíšu, přeci jen by mě naštvalo vyhodit 1500 Kč za nějakou blbost, ale nestalo se tak. Ve hře už mám 70 hodin a pořád mě baví.
    Hrál si to vůbec ?
  • jsou 11 let starý engine je fajn, ten fanatismus je k smíchu, pak se nedivte, že ty jejich hry jsou hnusné...
  • Chidlink
    Hry nejsou jen o grafice. Nechápu co to tady furt kecáš.
    Mě grafika naprosto vyhovuje, když bude Elex 2 ve stejném enginu, bude mě to fuk.
  • ta zaslepenost je úplně šílená

    Tohle je super grafika s fantastickou stylizaci a atmosférou:

    https://sfx.thelazy.net/games/preset/5454/
  • doporučuji si zahrát Dark Souls, nejlépe aspoň 100-150 hodin, pak ti tohle bude připadat jako 20 let stará hra.
  • Souhlas. Jen Bloodborne může konkurovat.
  • K tým to nejde, frakcie ku ktorym je možné sa pridať, sú len 3 a separatisti tam nepatria.Ja som ešte ani jeden jediný bod neutratil, pretože nechcem pchať body do niečoho, čo nebudem dalej rozvíjať. Chcem ísť ku klerikom, ale neviem, či neni lepšie splniť najprv tie hlavné questy v táboroch, ako neutrálna postava..
  • Grafika je ako celok pekná, ale s "normálnym nextegenom" by som to zas asi nezrovnával. Na dnešné pomery je proste slabšia, i ked stále pekná, či sa to niekomu páči, alebo nie. Ja ich hry hrozne rád, ale túto zaslepenosť zase trošku nerád. Ak na konzolach vyzerá Elex horšie, ako na PC a s frameratom je to podobne, tak to sú tie konzole už dobre mimo...
  • Chidlink
    Skvělý bojový systém je jeden z hlavních pilířů Elexu. Nejlepší bojový systém jaký jsem u RPG tohoto typu viděl.
  • nemozem s tebou suhlasit, presiel som to so sekerou a stitom, subojovy system je vyborny pripomina ds, vizual je paradny, nerozumiem namietkam na graficku stranku je to normalna nexgen grafika, verim ze na konzole to je asi nieco ine ako na compe, za mna 9 z 10, piranha si ide svojou cestou a kto si mysli ze sa budu hrat napriklad na fromsoftware alebo cdproject bude sklamany aj v buducnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit