Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší zombie mód pro zombie hráče
  • Já tedy BO nemám a ani sem jej nehrál, ale u zombíků z WaW jsem strávil nespočet hodin. Jediná, věc, která se na té hře fakt povedla. Nicméně BO si jen kvůli nim kupovat nehodlám, to ani zamák.
  • Drápe se v zadku a tahá trumfy?
  • l4d so zahradnikom, no kedze uz l4d mam tak dalsi klon nepotrebujem.
  • Tohle na rozdil od klasickeho CoD vypada celkem zabavne.Meli by se toho drzet a preorientovat cely koncept hry.Coz se ale nestane,protoze dosavadni koncept jim nafukuje prasatka.
  • Narozdiel od BO nápadité , zaújmavé a štílové , toto by som si bol ochotný kúpiť *1*
  • Urug
    Trejo je prostě zabiják
  • Ty zombie mapy jsou to nejlepší co za poslední dobu CoD potkalo. Už i ten uplně první Nazi zombies mod v CoD: World at War byl neskutečně zábavný. A hlavně ve více lidech skvělá zábava. (Nejlépe ve dvou ve splitscreenu na xboxu)
    V Black Ops na tom trochu zapracovali a neztratilo to nic ze své atraktivity. Navíc nevím proč na to nadáváte, je to jen jako bonus ke hře, tak to nehrajte když se vám to nelíbí. *6* není nic jednoduššího. Hrejte single, hrejte multiplayer s normalníma mapama a zombies nehrejte, když je to všem tak strašně proti srsti. Podle mě je to skvělý bonus a jeden z nej herních modu napříč platformami za poslední dobu. Daleko daleko lepší dokonce než Left 4 Dead. Kdyby tohoto konceptu někdo využil a udělal z toho plnohodnotnou hru o více mapách a ješta na tom trochu zapracoval, mělo by to velký úspěch.
    Možná ne v ČR, protože češi umí jen rýpat, ale celosvětově ano, protože ty zombies mapy v CoD jsou ve světě hodně oblíbené (a právem)
  • Left 4 Dead vysel s CoD World at War kde byli zombici prakticky nastejno. Jinak ten napad s tema hercema a Romerem mi prijde takovej... no nevtipnej a rozhodne jako neco co nemam zajem hrat.
  • Teda natuty sem poznal jenom Danny Treja. Buffy vůbec, Krugera až potom co sem si to přečetl a toho čtvrtýho teda vůbec neznám. Ale je celkem legrace kam se CoD drápe. :)
  • Niekto si len prihreje polievku inspirovanu z Left 4 Dead...
  • Je úsměvné co se stalo ze série COD....zombie?! To je fakt haluz.....
  • Whoossain
    Možná by bylo lepší, kdyby se celá CoD série přeorientovala na zombie rubanici. Ač mě BO vysloveně znechutilo, tak minimálně trailer na Escalation pobavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit