Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně pořádná tahová strategie. Kam se hrabe Legends of Eisenwald a podobné kousky. Nemám výhrady, kromě trochu nepraktické mapy. Tahové souboje jsou skvělé, RPG prvky opravdu fungují, plánování pohybu po světě a zajišťování zásob pro jednotku taky, náhodná setkání a nutnost rozhodování v situacích, kde není nic jen černé nebo bílé. Za mě 9/10, uvítal bych ještě o chlup rozšířenější možnosti craftingu a přidání % pravděpodobnosti zásahu i u chladných zbraní.
  • Nevim tedy, co jsem si kupil za verzi, ale pohyb po mape je TOTALNI HELL z duvodu enormni spotreby jidla, kdyz se potacim od almuzny k almuzne a horko tezko mi veskery cash taci akorat tak na jidlo. Delsi turu si neumim moc predstavit
  • kovar.jakub
    Ne, neumírali, jen když jsem vzal průměrný počet za dobu hraní, tak to bylo cca 12. Protože v úvodu je deset, že jo, na konci 14 :)

    Jinak zachránit se mi ji nepovedlo, podle mě to asi ani nejde.
  • a tos o ne pak prisel? mne hebla jen tam misenka, jde vubec zachranit? ja to urcite stihnul poprvy i ted... asi to nejde pres boj u toho oltare
  • jo, prase, jenze pres noc nevydelas nic... tim jenom minimalizujes spotrebu

    co me ale zarazilo, ja si to ted dal na tu insane, a je to celkem easy, jen pri ceste do mexica mi zmizelo vic lidi a u indianu jsem nasel jen nektery a dalsi 2 + misenka jsou asi ztraceny uplne, to me trosku prekvapilo *1*
  • Zkus si vzít 5 hutnerů a nepřibírat žádné jiné postavy. Občas zařízneš po cestě nějaké to prase a jedeš na double rations *3*
  • kovar.jakub
    Jo takhle, k počtu členů družiny. 12 byl u mě takový průměrný počet, to souhlasí.
  • "...je mapa světa, po níž se pohybuje panáček představující vaši cca dvanáctičlennou výpravu"
  • lovem vydelavat? tim pri campu urcite ne, to hodi max, kolik mas figurek
  • popravde me akorat brzdila v dohrani, jak se musi na vsechno cekat x dni... *6*
  • mozna se nekomu muze hodit informace ktera v recenzi neni a to, ze muzete mit vlastni pevnost, kterou muzete postupne vylepsovat
  • kovar.jakub
    Kde?

    Také se počítá, že její dohrání mi při tu dobrovolné, tu nedobrovolné ignoraci některých vedlejších úkolů, zabralo asi 13 hodin, což je na nezávislou hru více než slušná porce
  • Nejsi zmanipulován, plně se s tímto názorem ztotožňuji.
    Hra má vše co má správné RPG mít. Statistiky ovlivňující četná rozhodnutí. Rozhodnutí ovlivňující svět i vaši partu postav. Partu plnou postav s velkým výběrem povolání a interakcí.

    Soubojový systém je tak dobrý, jak jen v tahovce může být. Hra s vámi soupeří podle stejných pravidel svojí umělou inteligencí, nikoliv zástupy mobů s obrovským healthbarem.

    Ekonomický systém konečně dává smysl kdy se hráč musí starat i o zásoby a léky, nikoliv jen škudlit na co nejlepší equip jak bývá zvykem. Zároveň je zde však velká flexibilita, tzn. si můžete lovem klidně vydělávat.

    Co mě na hře zaujalo nejvíce je vzácná logická provázanost příběhu se sandboxem. Hlavní quest je zajímavý, ale umožňuje vám si věnovat měsíce prozkoumávání aniž byste si připadali že od něj příliš odbočujete.

    Jediné co tak můžu hře vytknout je absence dabingu a nepřítomnost vašeho hlavního avatara na bojišti. Pokud s tímto nemáte problém utíkejte koupit na GoG. Pro mě 9/10
  • ok, ja ze v recenzi bylo 10-12
  • kovar.jakub
    Kompletní dohrání za prolítnutí teda nepovažuju, většinu vedlejších úkolů jsem splnil ;)

    EDIT: Jo a v partě jsem měl lidí na konci 14, jednu indiánku jsem ale schválně nebral.
  • je videt, ze si to jenom prolit, ja uz mam v tymu asi 16 figurek a jeste s sebou tahnu mrtvou tu misenku, co se ke mne pridala hned ze zacatku, ale pak mi nekde mezi radka zdechla

    a narazil jsem na bug, kdy mi zmizela budka s amazonkou a tak nemuzu dodelat ukol, kde jsem se snazil hrat to na obe strany...
  • Prosimtě řekni mi, že nemáš volební právo. Moc tě o to prosím!
  • Kein
    To je pravda, ale přesto všechno si ho vždycky jednou za dva roky spolu s F1 a 2 nainstaluju a začnu hrát, sic mnohdy nedohraju. Nevím, asi mi chybí ta Falloutí atmosféra, kterou Tacticsy ještě mají, a kterou zoufale postrádám u her od Bethesdy.

    Expeditions zkusím, ale indiáni mi nejsou moc po chuti, ovšem jestli se do toho dostanu, tak rozhodně kupuju, dobrých tahovek je jak šafránu.
  • Keyz
    Skvělá hra. Chválím hlavně netypické zasazení a možnosti volby. Rád si čtu příběh.
    Osobně bych hodnotil více, protože je dost neobvyklá v dobrém slova smyslu. Hlavně není tak HC jako tabulkové hry typu Evropa apod.
    A hraje tam pěkná hudba :)

    Ale jsem zmanipulován tím jak mně hra baví *3*
  • jeden z nejsmutnejsich komentu co jsem kdy cetl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit