Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Asi vyzkouším, konečně zase "rpg" kde se nekouzlí.
  • MickTheMage
    Takze dalsia kickstarter hra, ktora sa podarila? Hmm.
    • sleepless
      Castecne ano, castecne ne. Tihle chteli prachy jen na doklepnuti, cili vzniklo by to aj bez KS. Poradny test KS nadejde az s temi velkymi a provarenymi projekty, podle me. Nicmene, dobra hra je na svete, o duvod vice k radosti. :)
  • Hra mně docela zaujala,podle recenze a přiloženého traileru to vypadá docela na zajímavý titul,takže asi koupim...doufam že brzy na to vyjde čeština protože chodím ještě na základku a v angličtině zrovna nevynikám a jelikož je tam celkem slušná várka textu tak bez čestiny bude pro mne problem tu hru pochopit :D
    • Prekladej si cemu nerozumis, bud trpelivej a delej to vsude, kde se naskytne prilezitost a za par mesicu budes rozumet vsemu. Je to nejjednodusi a nejpouzivanejsi jazyk, co se da naucit. Nechapu lidi, co se setkavaj s anglictinou celej zivot a nejsou schopni dat toho tu energii navic a naucit se to. Omezenost. Tebe ale omlouva vek.
  • smejki
    Tak to jsem velice potěšen. Šuškalo se o problémech, ale je vidět, že to na vývoj nemělo zásadní vliv (jako třeba u Star Command). Největším problémem teď bude najít tlačítko "přidat do košíku". \o/
    • prudislav
      super že se jim to nakonec s pomocí KS podařilo :-) jen nevím jestli bude lepší koupit GoG nebo Steam verzi
      • Kompletně bez DRM vs. vázáno na Steam. To je přímo Sophiina volba :)
  • h0p3
    Tak houby zle, radost. Já teď z nudy zas rozjel Fallout Tactics, aspoň vim co potom. :)
    • MidnighT91
      Z nudy? Tactics je moc nedoceněnej...
      • h0p3
        Z nudy, nedostatku tahovek a protože jsem to hrál, snad naposled před sedmi lety :).. Přesně, zas mě baví až to pěkný není. Ale na to jakej jsem Fallout universe fan, tak ani nevim jak si vlastně stojej Tacticsn mezi ostatníma fanouškama..
        • kovar.jakub
          Vím, že to u recenzí tahovek píšu takřka pokaždé, ale...

          Pokud ti tahovky chybí, doporučím koupit 3DS. Nejenže je dvojice vysoce kvalitních a trvanlivých tahovek přímo pro 3DS (Tom Clancy's Shadow Wars a Fire Emblem: Awakening), ale hlavně dostaneš přístup k tahovkám z původního DS (dvoje Advance Wars, dvě nebo tři Age of Empires, Civilizace, Disagea, Final Fantasy Tactics...). Přičemž ty hry na DS stojí do tří set... A to už je hodně dobré, myslím :)
      • Chybi slusna replayabilita, proto je nedocenenej.
        • Kein
          To je pravda, ale přesto všechno si ho vždycky jednou za dva roky spolu s F1 a 2 nainstaluju a začnu hrát, sic mnohdy nedohraju. Nevím, asi mi chybí ta Falloutí atmosféra, kterou Tacticsy ještě mají, a kterou zoufale postrádám u her od Bethesdy.

          Expeditions zkusím, ale indiáni mi nejsou moc po chuti, ovšem jestli se do toho dostanu, tak rozhodně kupuju, dobrých tahovek je jak šafránu.
        • To chybi vetsine novych her a presto jsou hodnoceny jako superhity
          • Protoze dnes uz nema replayabilita pro developery zadnej vyznam, spis naopak, v jejich ocich je to vic prace a min penez. Ted je trend udelat hru, rozdelit ji na 5 casti, prvni vetsi cast vydat jako plnou hru a dalsi 4 casti vypustit postupne a udelat tak trojnasobek zisku.
            • Paulcz
              to je dost smutnej příběh
  • Keyz
    Skvělá hra. Chválím hlavně netypické zasazení a možnosti volby. Rád si čtu příběh.
    Osobně bych hodnotil více, protože je dost neobvyklá v dobrém slova smyslu. Hlavně není tak HC jako tabulkové hry typu Evropa apod.
    A hraje tam pěkná hudba :)

    Ale jsem zmanipulován tím jak mně hra baví *3*
    • Nejsi zmanipulován, plně se s tímto názorem ztotožňuji.
      Hra má vše co má správné RPG mít. Statistiky ovlivňující četná rozhodnutí. Rozhodnutí ovlivňující svět i vaši partu postav. Partu plnou postav s velkým výběrem povolání a interakcí.

      Soubojový systém je tak dobrý, jak jen v tahovce může být. Hra s vámi soupeří podle stejných pravidel svojí umělou inteligencí, nikoliv zástupy mobů s obrovským healthbarem.

      Ekonomický systém konečně dává smysl kdy se hráč musí starat i o zásoby a léky, nikoliv jen škudlit na co nejlepší equip jak bývá zvykem. Zároveň je zde však velká flexibilita, tzn. si můžete lovem klidně vydělávat.

      Co mě na hře zaujalo nejvíce je vzácná logická provázanost příběhu se sandboxem. Hlavní quest je zajímavý, ale umožňuje vám si věnovat měsíce prozkoumávání aniž byste si připadali že od něj příliš odbočujete.

      Jediné co tak můžu hře vytknout je absence dabingu a nepřítomnost vašeho hlavního avatara na bojišti. Pokud s tímto nemáte problém utíkejte koupit na GoG. Pro mě 9/10
  • Já doufám, že někdo za čas udělá češtinu, abych si hru vychutnal 100% :)
    • Horst_Fuchs
      Pokud umíš anglicky aspoň trochu radím vyzkoušet, angličtina tu rozhodně není nějak náročná.
  • Tak takhle nějak bych si představovala hry od Paradoxu, s příběhem. Zatím tuhle hru miluji.
    • Keyz
      Tak není tak HC a i běžný hráč se jí celkem lehce naučí.
  • Pilgrim66
    Wow, vubec jsem netušil, že už to vyšlo. Mam pocit, jak kdybych to tu teprve před pár měsícema viděl oznámený.
    • sleepless
      Vyšlo to právě dnes :) A máš recht, že to bylo oznámený vlastně pár měsíců zpět.
  • Paul_cz
    Je to od sympaťáků z Dánska stojících za skvělým Nameless modem do Deus Ex. Vůbec se nedivím že je jejich prvotina takhle povedená a má dokonce i RPG Codex stamp of approval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit