Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Hele a co multiplayer? Na Steamu ho to ukazuje, ale nikde o tom nemůžu najít ani slovo.
    • Koukám tu na to, a je tu klasickej Hotseat mod a pak ještě LAN. Jsou to co tak zběžně koukám jen ty tahový souboje družina vs. družina.
    • kovar.jakub
      V MP by mělo jít o skirmish taktické bitky. Zřejmě to bude zábava, ve verzi pro recenzi to ale aktivní nebylo, takže posoudit nemůžu.
  • ješte dobre ze my evropani jsme to kolonizovali a prinesli tam krestanstvi, vzdelani, zdravotnictvi a civilizaci. To co tam delali ti divosi predtim to snad ani neni mozny. jsem koukal na apocalypto a jen dobre ze je vyhladili
    • Prosimtě řekni mi, že nemáš volební právo. Moc tě o to prosím!
    • jeden z nejsmutnejsich komentu co jsem kdy cetl
    • Podívej se na nějaké drsnější videa z té oblasti (Mexiko - Jižní Am.) a uvidíš tu krásnou civilizovanost kterou jsme jim přinesli.

      A co se týče historie, tak něco se tam přineslo, ale lékařství a věda kterou měli oni (v některých ohledech srovnatelnou) a většina historických záznamů byla zničena těmi mírumilovnými křesťany, kteří tam přinesli tu tvoji víru.
      Náboženství mi nevadí pokud v jeho jménu neumírají lidé (asijská), ale podívej se na křesťanství nebo islám.
      Srovnej si fakta a nekoukej tolik na filmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit