Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Hru jsem dnes ráno zakoupil, nainstaloval a hrál asi 12 hodin v kuse. Ještě lepší jak Farming Simulator 2011.
  • Ghost47
    Taky že jo, rFactor 2... podle toho co už zveřejňujou za videa by to letos vyjít mohlo *4*
  • Na Dirt sehnat licency WRC? To snad ne. To bychom jezdily jen s nekolika auty (4-5 druhu?), ale zas by bylo vic druhu trati :)
  • ja mam Logitech Driving Force GT a to iste , musim najst nejake nastavenie volantu, lebo takto lepsie aj na klavesnici zahram :D
  • velike zklamani z coop modu kvuli kteremu sem se na tuhle hru tesil. split screen je sice i na pc ale jde jezdit jen zavody. zadne boxy nebo kvalifikace.
  • máte někdo k tomu logitech g25? je ta buď tak debilně udělaný forcefeedback nebo nevím, zkoušel sem už nastavit všechno ale i tak se to nedá moc hrát, absolutně na dvě věci. kdyžtak poraďte dík
  • Psychotic
    Bla bla bla...
  • Recenze je dobrá a pravdivá. Už jsem odjel Melbourne a Kuala Lumpur a super. Kvalify je náročnější a pneu přesně jak v recenzi-pár kol a už dělají psí kusy včetně jiné fyziky v zatáčkách oproti 2010. Zaujal mě i lepší zvuk a celkově chování vozu je reálnější. rFactor jsem nejezdil,ale z videí mi nepřipadá špatný jen kromě textur jako např. asfalt,že není zrnitý apod. ale to je možná nastavením,nevím.
  • třeba to maj jen rozdělený na regiony a čechy jim spadaj na mapce do střerdní evropy a slovaci do vychodu
  • tak si to stáhni, když to považuješ za takovou nezbytnou nutnost... *7* ne myš tam není a ani nechápu, proč ji tam potřebuješ...
  • rFactor už je odkecanej, lepší než rFactor byly už loni F1 2010, je třeba jít dál *1* *1* *1*
  • z toho videa jsem pochopil, ze se v tehle hre jezdi snad jen driftem. dobre F jednicky, jo...tak zas priste
  • jojo hazet minuska vam de ale odpovedet na takhle jednoduchej dotaz to ne co ... to asi zpiratim at vim jestli to tam je nebo ne
  • nevim kde si vzal ze na klavesnici je to jednodussi nez na mysi kdyz klavesnice rovnou vytoci volant na maximum, na mysi to mas krasne presny rozhodne vic nez na gamepadu, zkus si nekdy LFS na mysi
  • A jen kvuli tomu zbytku se ke Gran Turismu branduje volant od Logitechu, ze jo? Myslim, ze mezi konzolisty je volantu mnohem vic (ostatne uz pomer prodanych kopii tomu nahrava).
  • Mechwarrior_bw
    u mňa by bolo ideálne spojenia RCH2000 + RBR. Lenže pre dnešných konzolistov by bola kombinácia realistického jízdneho modelu + dlhých tratí len o niečo širších ako auto smrteľná. Nehovoriac o tom, že tak dlhé trate by konzole asi nerozdýchali.
  • s mysi se jezdi taky.. je to tezsi nez na klavesnici takze bych to nezatracoval :)).. ale je to kravina.. kdo chce kupovat zavodni hru tak proste volant doma musi mit.. proto nechapu ty konzolovy hry.. protoze 90% lidi k nim fakt volant nema... ble
  • Takych chtel poradne WRC, ale momentalne jsem rad za kazdou zavodni hru, at uz jde a o arkadu nebo simulaci.
  • kotty
    Ja bych byl radsi, kdyby z Dirtu udelali poradny rally, tak jako z dob CMR, jen s verohodnejsim jiznim modelem. Proti formulim nic nemam, ale nejak me nebavi jezdit par okruhu porad dokola. No nic, zpet k RBR...
  • No to asi bude opravdu tvym regionem nebo zpusobem jakym se pripojujes k netu. Ja mam na steamu k dispozici jak obe F1 (ta 2010 byla v 50% sleve nedavno) tak i vsechny Dirty :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit