Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Levej na Gamepad?ale s myší by si to hrál?...tohle není FPS.
  • Co mě fakt štve je to že AI skoro vůbec neboura=SC je venku jen když to někam narvu :/...
  • Autor tipat umi, ale recenze je psana z X360 verze, takze obrazky jsou ilustracni. Ale muzu vas ubezpecit, ze jezdim s volantem pred nosem. A propo simulator to opravdu neni, ale o tom vas behem nekolika hodin opakovane ubezpeci fandove rFactoru. *3*
  • preco na steame je F1 2011 a F1 2010 nie a mi pise This item is currently unavailable in your region. tak ked uz tam predavaju F1 tak mozu zrovna obe nie ? starsia 2010 by bola aspon rychlejsie na dajakej steamovskej super zlave. a skoda ze blokovane mam aj Dirt 3 a pritom Dirt 2 mam tam uz davno kupeny ..ja ich proste nechapem.
  • Simulator to není, tak maximálně složitější arkáda, jestli chcete simulaci, pořiďte si R-Factor (tam moc nemusím "žehličkovitý" styl jízdy - nebyli moc cítit tlumiče, i když už to možná bylo upraveno), raději mám Live For Speed, na rally RSRBR - mod na Richard Burns Rally. Případně se dá hrát po netu iRacing, ale s touto hrou nemám skušenosti, podle toho co jsem vykoukal z videí to vypadá velice nadějně, nevýhoda je nutnost každý rok něco zainvestovat. Všechny tyto hry je lepší hrát s pořádným volantem!
  • volant si nebudu kvuli jedne hre kupovat a na gamepad sem docela levej a jeste me z nej boli ruce a minulej dil na klavesnici byl otresnej takze asi tak
  • @Snorgrind
    zavodi se s volantem..
  • mam jeden dotaz pridali oproti predchozimu dilu ovladani na mysi?
  • Koukam na obrazky z recenze, a nevidim tam ani 1 obrazek z kokpitu. :( Na to, ze to ma byt simulator, je to docela divne... . To uz autor nedokaze ani tipnout sve obrazky? Snad se nedockame toho, ze priste uz u recenzi budou obrazky ze skutecne velke ceny a nebo dokonce z nejakeho jineho sportu.
  • jj, od středy je staženo na Steamu a čeká se jen až půjde spustit. Dneska večer prověřím jestli recenze nelhala, věřím že ne....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit