Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je věc názoru mě zase Duke sklamal a Fear 3 pobavil a ne nejsem 13 děcko které nikdy předtím Duka nehrálo. Ale respektuju názory jiných takže ok
  • Cajk
    klidně vyzkoušej, ale radši nekupuj.
  • Cajk
    Počkej fakt? A to ti nevadil příšernej FOV, gumový ovládání, styl pozabíjej všechno jako v COD, dementní konzolovej lock framerate, slabej voice-acting, nudný šedivý lokace, low-res textury, podivnej způsob vylepšování (Master Sergeant Shooter Person), absence skutečnejch horor/lekacích scén, příběh nedávající smysl? 8/10? Asi spíš né..
  • to.,too too,.., toto,to je snad ještě tupější než poslední call of duty. Kvuli nějakému coopu takhle zjednodušit hru, děj naprostéj KÝČ, akce nuda. Krom druhé postavy na tomhle není nic zajmavého. u Duka sem se bavim mnohem víc. nechápu ani jeden web co tomu davají 8/10.
    Mám rád klasické akce ale takhle sem se u fps už dlouho nenudil.
  • Nojo. To tady ted bude zle, ze "Kdyz Duke mel za sest, jak muze mit FEAR osmickuuuuu????" : D
    Ja teda rad uverim tomu, ze FEAR bude porad mnohem lepsi. Vyzkousim, snad neprohloupim.
  • Heh... Tak jestli je to klasicky FEAR, tak jedine dobre, a urcite se po dvou hodinach nudit nebudu : P
    Bohuzel moc neverim, ze tomu tak je. Ale sanci mu dam - dobra FPS to asi bude.
    Jinak MONOLITHu na status legendy ty serie staci. Blood byl prece ve svy dobe kult. NOLF taky.
    A FEAR a Condemned dobry hry se skvelou atmosferou i dost odlisnym gameplayem...
  • 4hodinová hra a 8/10 (A coop a MP zas tak skvělý nejsou) já už myslel že na Games berou tu přísnou stupnici vážně :-(
  • Je to klasický Fear, který po dvou hodinách začne být hrozivě nudný.

    Jinak by mě zajímalo, co je podle recenzenta (mimochodem, máte skvělé jméno) tak legendárního na Monolith Productions. Udělali Condemned a NoLF, to ostatní nic extra není - AvP2, Fear, Gruntz, Sanity, Blood...
  • no nevim .. ja to bohuzel cooperativne nehral .. ale z meho pohledu je to nekolik dobrych 2-5 minut dlouhych atmosferickych pasazi, kdy se nestrili, jenom vam tma, hudba a zvuky hrajou na nervy (bohuzel vsechno je tak predvidatelne, ze se leknete spis zvuku a snad jen pokud mate opravdu nahlas repraky) ... a pak nudne zpracovana akce, ktera je stereotypni po celou hru ... k tomu nic moc udelane zbrane a zly pocit ze strelby, dejova prostoduchost, absolutni predvidatelnost, kdy tak nejak presne vite, ze ted se odtamtut vyriti vojaci ci vyskoci mutant ...hra mela problem si me udrzet delsi dobu a po pulce jsem se musel trochu nutit to dohrat ... tj. za SP bez coop bych dal tak 5/10 ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit