Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    hele fakt v posledních měsících za něco stojí jen hra, která ve dosti recenzích propadla a to Alice.. Jinak je letošní rok na pc zatim naprostá nula..
  • Anarcha
    Mě osobně hra bavila a líbilo se mi jaký má hra spád a ačkoliv chápu , že se někomu hra líbit nemusí mluvit tady o uplacenýcvh recenzentech je haluz a ti dotyční by si měli uvědomit , že recenze je stejně jako jejich názor pouze subjektivní pohled na věc nikoliv světové dogma.
  • Cajk
    a tohle chceš srovnávat s F.E.A.R.? To je nebe a dudy, trojka naprosto ničim nevyděsí.. Zvlášť když ti tam v rohu pořád poblikává +1500 bodů za nějakou ptákovinu.. Se mám bát když mám pocit že hraju Riskuj?
  • Kde je preboha ta inteligencia nepriatelov? Ved je to stado. Ale najviac ma vie nasrat, ked som schovany ale to stado ma aj v pokluse dokaze trafit. No do pi.ce aj s takou hrou v 21. storoci. Ved je to trapne, kam to speje? Zlaty MoH, Crysis alebo Metro...
    Ved ti panaci sa pohybuju presne ako robotkovia v Jedi Knight. Zo strany na stranu. A to uz je hra 8 rokov stara. A ten co da tomu 8/10 musi byt vadny!
  • no fear 3 sem jeste nehral ale jak ctu vase komentare tak vidim ze dejove to asi nebude moc dobre
  • = blbě.
  • DarkHawk
    Předchozí díly fearu sem nehrál.. tak pro mě to je dobrá střílečka.
  • Víš oni se to dostali do zad ne kvuli AI ale kvuli tomu že pokud nepřekročíš neviditelnou čaru tak se těma teleportama stale objěvují. Snad jediny okamzik kdy mě kdo zabil byl pravě v tom že se teleportoval za má zada a zatimco oni vydrží skoro cely zasobnik ja vydržel par ran do zad.
  • Rorschah
    souhlas.. ty lekačky už prostě nefungujou... je to totiž pořád ta samá písnička..
    ale inteligence není tak zlá (i když má hodně much) osobně mě spíš sraly pasáže, kde člověk musel stát a postřílet x vln nepřátel jen pro to,aby se mu odemkly dveře ....
  • Další podplacená recenze, aneb pouze recenzenti hru chválí a tisíce hráčů na ní plivou jaký je to odpad. Je to jasně nejhroší díl z celé série a velmi pravděpodobně adept na zklamání roku. Dát tomuto 8/10........aspon víme jak to tu chodí. Hanba.
  • v tý redakci games asi hulej co to jde, ty hodnocení poslední dobou jsou fakt k smíchu
  • A uplně to nejslabší co na te hře jsou ty děsy a nebo flashbacky nebo jak to nazvat ve dvojce sem se na kazdy další těšil tady me štvalo že se v nich nedá sprintovat. Střilečka je to dobrá ale to je i DNF.
  • Rorschah
    Mno abych tak nějak řekl svůj názor - je sice fakt,že jsem věčně nespokojený člověk :D ale FEAR3 je taková ta gamesa, kdy se v neděli "ráno" probudíte z kocoviny, skočíte si na balkon zapálit, dáte menší snídani a řeknete si "co dneska?"- spustíte FEAR3, zatížíte klávesu pro pohyb vpřed a klikáte. klikáte. klikáte. klikáte. a mezitím si matně vybavujete střípky z předchozího večera, vydýcháváte kocovinu a nevnímáte, že už jste prošli minimálně šest loadovacích obrazovek. tunel a moc moc moc vytřískaných patron. to je FEAR3.
  • Inteligence nepřadel je to nejluxusnější??? Hrali jsme opravdu oba stejnou hru? Vždyt se tam teleportují dokud se nepřešlapne neviditelná hranice. Inteligence je uplně nulová!!! Někdo dokonce říka že je hra težká ale to možná tak nevyvažeností.

    Strašidelné to není vubec a za celou hru jsou asi tak 4 lekačky ktere se dají očekavat podle hudby. Za singl bez coop bych dal tak 4/10 za MP 7/10
  • Odulin
    Mám odehráno jen pár hodin, ale žádná sláva teda. Moje dojmy zatím na 8/10 určitě nesahají. Divnej FOV, lehce rozporuplná technická stránka, příběh, celková nevýraznost ale to je holt věc názoru. Jediný co mě furt těší je AI. Tady bych se rozhodoval mezi 6 a 7...
  • Oproti prvnímu dílu je druhý díl hodně slabý.
  • Ocelot23
    Bože..jak si tady čtu ty komenty ,,jak to může mít takový vysoký hodnocení,, ,,nejhorší díl série,, bla bla bla... 8/10 si to zaslouží... nikdo od toho nečekal ,že to bude aspoň stejně dobrý jako první FEAR a nakonec je z toho na dnešní poměry nadprůměrná střílečka, která má strašidelnější atmosféru než FEAR 2..konečně pryč pestré barvy a techno zvuky to prostě k FEARu nesedí.Grafika stojí za ho*** to ano ale například inteligence nepřátel je to nejluxusnější co se na trhu nachází.
    A zkuste mi říct, že aspoň v některých častí hry není cítit strašidelná atmosféra http://www.youtube.com/watch?v=x_5sxfTJGgc&t=0m47s
  • Jednička byla hrozivě stereotypní - stále stejné lokace, stále stejně nudné souboje...

    FEAR dobrou atmosféru nemá, to je jeho hlavní problém - hraje si na horor, ačkoli je to obyčejná FPS.

    Ve chvíli, kdy Monolith bude legenda, tak je legendou každé druhé vývojářské studio.
  • No já když hru vážně chci, tak si ji koupím. Když chci hru jenom zkouknout o čem je a vyzkoušet, tak si ji stáhnu. Ale FEAR3 mi nestojí ani za jedno.
  • Ocelot23
    Co znamená konzolově??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit