Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Jestli to bude stejný hnus jako F3 a FNV, tak ať si to nechají.
    • Fallout 3 mozna nebyl dobrej Fallout, ale kdo rika, ze to nebyla dobra hra, tak podle mne naprosto postrada soudnost.
      • fallanga
        Říkám, že to není dobrá hra. A FNV také.
        • booczech
          Prosím co je dle tvého gusta dobrá hra, krom tedy již zmiňovaného F1 a F2, nepočítaje F1,5 Resurection :) ... Fallout New Vegas je sakra dobrá hra. Ale pokud řeší jen to že to není z izometrickýho pohledu, tak se o tom s tebou asi nedá bavit.
          • fallanga
            Když klikneš na můj profil, tak tam najdeš pár ohodnocených her. A to, že to není izometrické mi sice vadí, ale není to důvod, proč to beru jako špatnou hru. Těch důvodů je hodně a tohle je taková třešnička na dortu.
        • to je mi te lito
          • fallanga
            Mě ani ne. Já soudnost mám a to, že se mi nějaká hra nelíbí, na tom nic nezmění.
    • Souhlas, F3 jsem hrál hoďku a pak jsem nainstaloval Fallout 2. Prostě ta atmosféra v izometrické grafice byla nenapodobitelná, dokonalá, nepřekonatelná... a Wastelands 2 bylo k smíchu, to snad ani psát nemusim ne?
    • jsem fanda prvního dílu a NV mi přišel skvělý, možná je to tím, že jsem hrál až goty edici
    • S FNV jsem neměl vůbec žádný problém. Super hra.
    • Urcite to bude na novym enginu.. oh wait todle je bethesda, tudiz opet gamebryo ci jeho derivat, voskovy figuriny, mrtvy tvare a kompletne statickej svet s doskakovanim textur a objektu...

      Ale abych jen nehatoval, prez to vsechno si to rad zaparim, nejdriv omoduju a pak zaparim , jako kazdou hru od bethesdy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit