Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za co pane bože, za co...
  • Khanemis
    Stále doufám, že pokud už to bude survival, tak si to člověk bude moci rozjet na uzavřeném serveru s vlastními pravidly a tedy někdy velmi otravných ostatních hráčů. Protože přestože Fallout už odpradávna sváděl k online systému plnému anarchie mezi hráči a stylu "urvi si, co můžeš", tak bohužel tohle je něco, co prostě ve hrách málokdy funguje bez zneužívání celého systému.
    Taky by mě opravdu zajímalo, jak moc tam bude přítomna ta proklamovaná příběhová stránka s questy. Trošku se obávám, že to bude jen variace na donekonečna generované questy "Another settlement needs your help!", které jsou i ve čtvrtém Falloutu. Možná s pár lepšími questy na začátku hry, které jen uvedou hráče do děje. Bylo by hezké, kdyby tam byl skutečný příběh s propracovanými vedlejšími questy a člověk by si to mohl jen prožít s kamarády navíc...ale buďme realisté:)

    Na druhou stranu v tomhle případě může být internetové skuhrání výhodné. Díky tomuhle úniku informací předem má Bethesda čas do E3 promyslet damage control a třeba ještě pro detailní odhalení dát větší důraz na prvky (jako třeba questy), které mohli chtít jinak více upozadit.
    • To je ciste o pravidlech .. co ti brani reallife dojit do kramu a odnyst si tam cokoli, bez placeni? NIC. Jenze vis, ze se tim vystavujes nejakym potencielnim dusledkum. Ve hre to ale zadny dusledky nema, tak proc bys to neudelal ... a to je presne to, co je uplne spatne.
    • Možná že offline only tam bude, ale stejně si člověk nebude asi moct modovat hru. Jak jsem psal v původní novince, jak všem vecpat placený mody? Jednoduše udělat modování zakázaný protože to bude furt online svět, takže i kdyby sis vypnul další hráče stejně to nebudeš smět modovat. Podle mě to bude těžkej průjem jen mam strach že to stejně nakoupí dost lidí a oni v tomhle modelu budou pokračovat.
      • Khanemis
        Tak i některé multiplayer hry se dají modovat. Myslím, že to jednotně nezatrhnou (pokud bude tedy hra skutečně postavená na stejném enginu jako F4), ale spíše užití "neautorizovaných modů" omezí jen na soukromé a menší servery. Což by byla ještě ok možnost. Většinového hráče mody stejně zas tak neberou a ostatní by si mohli najít způsob. jak si hru zařídit podle sebe. Myslím ale, že na takovéhle technické spekulace je vážně ještě příliš brzy:)
        Jak ale říkám, možná taky ještě v těhle záležitostech Bethesda trochu přehodnotí některé své plány před E3 a vyjde trochu vstříc všem, co teď křičí na forech, že to není Fallout, který chtěli:)
  • Kompost
    vy ste vazne spravili cely clanok postaveny na jednej nepotvrdenej informacii od anonymneho zdroja a dohadoch? tlieskam. je absolutne jedno ci to je pravda alebo nie, nebolo by lepsie pockat na oficialne stanovisko bethesdy a potom sa v tom vrtat?
    • Protoze ten anonymni zdroj leaknul presne informace o Fallout4 jeste pred tim nez vyslo.
    • nevidím tu problém. Já sem chodím pro herní novinky a zajímavosti a pokud někdo další sjíždí, jiné weby, twitter, facebook a sleduje tyhle dohady a spekulace pak chodí sem a drbe do redakce, že je zbytečné o tom psát... tvl, není to jedno? Já bych se tuhle informaci třeba jinde nedověděl.
      • Kompost
        uplne stacila vcerajsia zmienka o tom ze kotaku ma nejake dr*y z anonymneho zdroja a link. cely clanok len o tom je uz prehnane ked uvazime ze su to nepodlozene informacie. vobec "nedrbem" do redakcie, pozastavil som sa nad tym a polozil vecnu otazku. keby som chcel klepy tak mozem zacat citat dennik starej blazovej.
        • Podle mě zajímavý - a přiznaný - klep, rád jsem si ho přečetl. Aspoň se nebudu na tu hru těšit.
    • Nakonec, proč ne? ČT přece na tomhle "udělá" celodenní speciální vysíráni na 24. plus několik Zpráv na 1. a 2. A pak ty bláboly vysírají klidně i rok poté, co jsou vyvráceny...
      Prostě taková ta vyvážená novinařina, no.
      • Pro všechny: Bylo to sice míněno jako sarkasmus (já vím, příště si seženu tu ceduli), ale děkuji všem potrefeným kachnám za kejhání :D Jo a noviny čtu všechny zmíněné, plus něco navíc. Mám to jaxi v popisu práce, bohužel. No a co se zmíněných politiků týče - mno, jak ví každý kdo byl někdy na vsi, když je někde koryto, tak holt si to k němu přihasí prasnice. A pak chrochtají a rypákama se od toho koryta navzájem odstrkují. A často ty největší prasnice to koryto zalehnou, aby k němu jiné prasnice nemohly. Nic nového pod Sluncem.
        • Pozdě. To nešlo pochopit. A zbytek tohohle příspěvku taky nedává smysl.
      • @A.
        Hele a nepleteš si to se CNN nebo MSNBC? :D
      • Tak se prosím vraťte k vyváženým zprávám TV Barrandov a na Pitomiův Facebook a nečtěte diskuze k novému Falloutu.
        • Prosím vás, Pavle, přezdívku Pitomio vnímá dotčený jako urážku s případnou soudní dohrou. Obecně přijatelnější se jeví "Lobotomio".
          • Lobotomia beru. To by vysvětlovalo, jak z mladého skauta mohlo vzniknout něco takového *4*
            • Prachy.
        • A ty na novinky iidiote
          • Ne, děkuji. Novinky.cz opravdu nečtu.
            Ale doporučuji vám zhlédnout následující video, pravděpodobně se v něm poznáte.
            https://www.youtube.com/watch?v=jF-CkMpQtlY
            • uaxpk
              tom: opět, uveď proč nebo kde ČT lže. To co jsi "postnul" není lež a mimochodem to sem vůbec nepatří.
            • Dalsi obdivovatel ulhane Ceske televize. Hlavne nahradit slovo islam islamismem a problem s islamem je vyreseny.

              http://www.evropskehodnoty.cz/wp-content/uploads/2016/05/Co-si-mysl%C3%AD-evrop%C5%A1t%C3%AD-muslimov%C3%A9-a-pro%C4%8D1.pdf
              "Právo šaría by zavedlo jako jediný nebo hlavní zdroj práva 72 % muslimů ve Francii, 69 % ve
              Velké Británii, ale jen 13 % muslimů v Německu. Tam se naopak 44 % domnívá, že šaría by měla
              být pouze morálním vodítkem, a 34 % si myslí, že by neměla mít žádnou z těchto rolí."

              http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122711478-duchovni-kuchyne/307298380030008-islam/
              Tady neco pro milovniky islamu. Doufam ze natocili i dil o umirnenych nacistech.
            • Aha. Takze si ty politicke nesmysly chodis ventilovat do diskuzi o hrach
              Ty asi budes inteligent..
          • Je hezké, jak ti hateři ČT a fanoušci Barrandova, Sputniku apod. nic nevysvětlí, ale ostatní jsou podle nich idioti (a ještě s hrubkou a překlepem v pěti slovech). Zřejmě vzor Zeman.
      • Nový pořad: Diskuze na gamesech s Jaromírem Soukupem
        • http://skillzone.cz/hry-jaromira-soukupa/
          • uaxpk
            Dobrý, pobavilo.
      • uaxpk
        Dokážeš uvést příklad "celodenního speciálu" nebo se pod nickem A. skrývá pan Soukup?
        • Skřípající novičok?!
    • Presne. A jeste neopomenou si do bethesdy rejpnout..
  • Stejnak to vyjde dřív než DayZ a to to jenom oznámili
  • Krescz
    nesnáším když máme tu v diskuzi máme pravdu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit