Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nejvtipnější by bylo, kdyby jim samotný Valve nalilo pár mega a nechalo si tak udělat reklamu pro-nic-za-nic... *1*
  • Jedinej důvod, proč ještě nevyšel Half-Life 3, je ten, že ještě nevyšel Source Engine 2! *3*
    • z jakeho source tohle mas?
      • Tím sourcem je logika věcí v mé hlavě *4* První i druhej díl, to byly technologické pokroky, takže má-li být třetí díl podobným milníkem, musím přijít s inovovanou technologií, to dá rozum *4* A jelikož Valve oficiálně disponuje několikalet starým enginem, do kterého sice postupně implementuje nové prvky, ale pořád to dle mého není dost na to, aby mohli prohlásit, že mají něco, na čem bude mít smysl udělat třetí Half-Life. A proč vlastně jen Half-Life, když v žádné své sérii se doposud nedobrali k pořadovému číslu tři. Jakmile dosáhnout té nejdůležitejší a poslední dvojky ve svém portfoliu, Source Engine 2, tak podle mě rozjedou pokračování svých zavedených sérií. Jen podotýkám, že je možné, že jsem mimo, ale mě to takhle dává smysl *3*
        • Valve již ani Source 1 nelicencuje (a nedávno zrušili stránky o Source 1 na jejich homepage). Je tedy jasné, že další hra už bude na novém enginu. Ale nemyslim si, že by engine byl jediný důvod. Osobně si myslim, že Valve se dostalo s poslední epizodou do slepé uličky a nevěděli, jak pokračování uchopit. Sice měli zápletku, ale nevěděli jak na to navázat atd. A asi taky pocítili potřebu nějakých změn.
  • Nejvetsi herni prusvih vsech dob, to co Vave udelali repsketive neudelalai s touhle znackou je velika chyba, cetl jsem, ze duvody jsoutakove, ze rpacovali na 3 dlouho, jneze potom se doba hnula a engine uz nestacil tak to zabalili.
    • Nezabalili. A přechod ze Source 1 na Source 2 je relativně dost snadný. Třeba mapa ze Source 1 se do Source 2 dostane tak, že ji prostě otevřete v novém editoru a uložíte :D. To je celý, editor si pak sám mapu konvertuje a je potřeba minimum oprav. Modely zas protáhnete jen konvertorem z mdl na vmdl. Pakliže nebudete měnit samotnou cestu k modelu, editor je pak sám i dosadí do map tam, kde původně byly v Source 1. Takže tady problém není. Osobně si myslim (a Valve to někde snad i potvrdilo), že HL3 byl problém spíš po příběhové a obsahové stránce a vlastně i jeho formát (jelikož Valve se snaží zjevně opustit od modelu klasického SP). Ale HL3 a L4D3 jsou na cestě, to ví každý, kdo trochu Valve sleduje. Takže tahle kampaň je absurdní.
  • To dřív natočí džej džej abrams Half-Life The Movie než vyjde herní trojka
    • Uwe Boll uz slinta *5*
    • To doufám ne, džej džej zkurví všechno co bylo dobré
  • Do začátku by bylo super, kdyby dokončili epizodu 3 z pokračování HL2.
  • sevastopol
    To je uplna blbost. Evidentne ty penize chteji na svuj studentsky zivot. Ten "natlak" je po vsech smerech naprosto spatne zvoleny, az trapny. Urcite to slo vymyslet lip, ale to snad ani nema cenu rozepisovat. Jen dodam, ze HL3 vyjde na prelomu 2016/2017 a oznamen bude v kvetnu 2015.
    • valve rikalo, ze uz nechce hry oznamovat tak predem, nebo stanovit datum vydani, tak predpokladam, ze az hru oznami bude uz vicemene hotova.
  • Já nevim nejdřív jsem nechtěl nic psát...ale pak nějak..nechat takhle rozdělanou Epizodu 2 a utéct od toho jako malej kluk ..to kvůli tomu jsem přestal mít Valve rád ano to Valve který jsem miloval ty stovky hodin za monitorem....i online na deathmatchi.Něco mi to vzalo.....hodně mi to dalo..dokázal jsem hrát taky 16 hodin denně...zapomenout na svět kolem sebe jenom se toulat chodbami Black Mesy samozřejmě v HL 1 ale co už dneska je mi 42let nemám zájem vyvolávat nějakej flame kašlu na to.Ale vzpomínky a uložený nahraný zápasy nezabiješ ani neumlčíš....ano každý má tu svou hru u které strávil svůj čas...kašlal na všechno kolem a jenom hrál...a lidi kolem se o něj starali...dodnes mi tu leží na různých místech po bytě snad všechny hry original co vyšly od roku 1997??? nevím přesně... Nevím co napsat dál ...jenom jsem to chtěl napsat..vím že mladí nebo mladší mě nepochopí ta doba se nevrátí..ale stála za to. Tak ať za to stojí i doba která přijde...mějte se dobře a dávejte bacha na to ať nejste závislí jako sem byl já...ale totálně a z velký lásky velkej průser...no nic končím dobrou..
    *_-Demoniac-_*Net_demon *3*
  • mě přišel HL 2 jako težkej pruměr a epizody jako pěkná nuda, takže nějak nechápu ten fanatizmus lidí okolo valve a hl 3 *7*
    • tak proč sem lezeš
  • Lepsi je nikdy nevidet jak to pokracuje a nechat to navzdy otevrene. Dotlacovat je jeste do vyvoje? WTF. To nejvetsi vzruseni je na tom prave to, ze ta trojka neni a nevi se o ni nic. Az budou chtit, tak to vydaji. Hraci nemaji co je k tomu dotlacovat.
  • I see what you did there Valve. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit