Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takle si predstavuju ze maj pridavky ke hram vypadat. Myslim ze velice dobrej napad a za 400 to si snad nemuze stezovat nikdo. Kdyby se takle delaly dlc tak zas zacnu mit rad moderni hry. Klidne bych si dokazal predstavit ze muzou nekdy spojit i dva ruzny svety dohromady, proste blbinka na zkouzku bez toho aby to kazilo puvodni hru.

    Mimochodem nedokazu pochopit lidi co si tady stezujou na cestinu. Myslim ze fuck dokaze prelozit kazdej a kdyz budete furt hrat hry a sledovat filmy v cestine nikdy se aspon zaklady nenaucite.
    • Preed
      Pravdu ma ten chlapec.
    • A napadlo te nekdy, ze kdyz budes sledovat filmy a hry v anglictine s cestkymi titulky ze se naucis vic nez kdyz nevis o cem je rec??? *8* Jako nechapu co nekoumu kdo dany jazyk umi vadi, ze nekdo jiny ho neumi (protoze treba umi jine jazyky), nebo neumi tak dobre aby vse do detailu pochytil a tak chce v ceske zemi prodavanem vyrobku i ceske titulky, kdyz ti vadi tak si je holt nezapnes chapes to?
      • Já nevím, já jsem se anglicky naučil právě z her a filmů... když jsem pak měl angličtinu na školách, nestačil jsem se divit, co za ptákoviny učej, s tím se člověk dneska moc nedomluví. *5*
        • Hanzales
          Nápodobně :) U mně to nastartoval Morrowind, to jsem nevěděl hned na začátku co mám dop. dělat. Pak jsem taky jako menší sledovával pohádky (a reklamy) v angličtině z nějakého satelitu a i dneska filmy s titulkama tomu také docela pomáhají. Kolikrát si pustím nějaký film podruhé bez titulků a rozumím skoro všemu, až se tomu divím :) I když někdy to bývá takový slang, nebo "nářečí", že naopak jen každé 10 slovo :) Ale i tak, když se objeví nějaké rozsáhlejší RPG s češtinou, tak mám radost, pač je to pak pohodlnější hrát a člověk se může více soustředit na hru a příběh. Ideálně když hra mluví anglicky a k tomu titulky. Ale na takový Blood Dragon fakt stačí do ruky ten malinký slovník, i když v tomhle případě bych spíše doporučil knižní titul "Wang Dang Slang" tam jsou přeložené i celé fráze... radši nebudu citovat :) Edit, čeče lidi odkaz: http://www.cbdb.cz/kniha-31906-wang-dang-americky-slang-wang-dang-american-slang :) Si ju pořídím asi znovu :)
    • BelaJBB
      Na GMG to vycháza cca 250,- Kč.
      • s voucherem na cca 200,-czk
    • kubi-wan
      Pravdu díš.
  • Jenom 7 ? To je vtip ne ?
  • Nějak mě teď nenapadá, kterej datadisk by byl vzhledem k původní hře originálnější, než je Blood dragon k FC3
    • BelaJBB
      Každý datadisk, lebo BD je SAMOSTATNÁ hra.
    • Red Dead Redemption: Undead Nightmare
    • Magicka: Vietnam :D
  • Odulin
    Dobrá hra...víc takových. Tímhle si u mně Ubisoft šplhnul. Hned jak jsem na začátku slyšel tada--ta--ta--tá-tá-tá z Terminátora, byl jsem okamžitě chycen:))
  • 7/10, fock a duck... tohle si zaslouží minimálně o stupeň víc... zezačátku mi to chvíli trvalo, ale dostal jsem se do toho a mezi náma, nepamatuju, kdy naposledy vyšel takhle kvalitní "datadisk"... v dnešní éře DéeLCé je to docela super záležitost... ale je to můj názor, fundovanější redakce jistě ocení líp...
  • Ach jo, proč nevydají demo... teď musím tahat warez, abych zjistil, jak mi to pošlape na PC. Minámální požadavky splňuju, ale tak znáte to... ale jestli to pošlape, tak hned kupuju z GMG, v přepočtu za 250 Kč.
    • Ještě, že jsem to udělal. Hrál jsem skoro až na LOW, vypnul DirectX11 a stejně se to nehrálo moc dobře, průměrně 25 FPS. Měli by si pozměnit parametry, kluci ušatí.
      • proboha co to mas za plecku? ja mam obstarozni core2 3Gh gk 6950 a jede to naprosto plynule na high pravda neni to zadny tesco sunt zakladni deska procesor i pameti jsou vybrane tak aby nic nebrzdilo, ale prece jen je to uz pc starozitnost
  • Doufám, že příští DLC nebo rovnou Far Cry 4 se bude nést v podobně originálním a stylovém duchu. Nemusí to přímo vycházet z Blood Dragon, ale na tropický ostrov už nechci, ten už využili naplno. Přesně tohle v dnešní záplavě smrtelně vážných Gears of Honor of Duty chybělo.
    • BelaJBB
      A čo Saint Rows 3 ?
      • To mě přestalo bavit po pár hodinách. Saint's Row 3 to táhne jenom na ujetý humor a o kvalitní hratelnost už se moc nestará. Na rozdíl od Blood Dragon, Portal nebo GTA navíc ten humor valí na hráče ze všech stran a spousta fórů pak vyzní do ztracena. U komedie není důležitá kvantita, ale načasování.
        • To ale tvrdíš ty. Já se u SR3 skvěle bavil, dokonce jsem si pak kvůli tomu koupil i starší druhý díl, na který jsem kdysi strašně nadával a zase to byla skvělá zábava na desítky hodin. A to samé při hraní Far Cry, první a třetí díl jsou paráda (a hlavně na jedničku nedám dopustit). Ale holt co člověk to jiný názor. *3*
        • BelaJBB
          Ani Blood Dragon nie sú o hrateľnosti.
          • Na to jsi přišel kde? Kavlitní hratelnost je základ jak Far Cry 3, tak Blood Dragon. Bez ní by to dopadlo podobně jako Duke Nukem Forever.
  • kubi-wan
    Já jen doufám, že se tý hry prodá natolik aby se to Ubisoftu vyplatilo. Protože ještě radši bych byl, kdyby na tu hru navázali ve velkym stylu plnohodnotnym pokračovánim oproštěnym od Far Cry.
    Jinak pro Pavla Dobrovského: v recenzi ve jméně chybí "h". Je to Michael Biehn. To jen tak pro úplnost, jinak pěkný počteníčko *3*
    • Luke
      Chybička se vloudila, šotka zmlátíme.
      • MrSanta
        To je vám podobné. Vlastní chiby svádět na šodka a trestat ho za to, že dělá svou prácy. Styťte se, bando!
        *15*
  • Tohle mě láká víc než FC3
    Ještě abych mohl jezdit na motorkách z Tronu a bude to :-D
  • God-of-War
    Mičl Bín je pořádnej old school řízek! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit