Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tadle hra se mi zdála jako strašnej kýč.Teď lituji že jsem jí nepořídil ihned.ZA 400,- to nemá chybu,samotný far cry 3 mě moc nebavil,ale toto je prda,nádherné herní tempo,nepřátelé jen padají a ta atmosféra,hudba za 1.Akčňárna jak má být.Trochu delší a nemuselo by se to stydět za samotný plnohodnotný titul.
  • http://www.youtube.com/watch?v=CBj0LaooSWA&feature=youtu.be
  • proboha co to mas za plecku? ja mam obstarozni core2 3Gh gk 6950 a jede to naprosto plynule na high pravda neni to zadny tesco sunt zakladni deska procesor i pameti jsou vybrane tak aby nic nebrzdilo, ale prece jen je to uz pc starozitnost
  • ta hra je boži.vizuálni stránka mě dostala a vrátila do dětství
  • Preed
    Pravdu ma ten chlapec.
  • Dobrý, už se to chytlo. Ale postup v emailu tedy moc nekorespondoval se skutečností. :) Možná jsem to zkoušel moc brzo a na straně UBI na to nebyli připraveni.
  • Staci napsat ze darujes ten kod a nebudes stihat cist odpovedi, poradit nikdo neumi (ja taky ne *15* - "kdyz chci radit tak frflám jako důchodci" a mam bazilion mínusek)
  • Nikdo??
  • C'mon, když už trolovat, tak pls bez kravin, Ubi dělalo na prvním FC, to je fakt, ale Crysis of Ubi... hloupý troll, fuj!
  • Ty se svym teplym xichtem máš co povídat. By si za svůj gay "look" zasloužil zaplácat uši do hlavy.
  • To ale tvrdíš ty. Já se u SR3 skvěle bavil, dokonce jsem si pak kvůli tomu koupil i starší druhý díl, na který jsem kdysi strašně nadával a zase to byla skvělá zábava na desítky hodin. A to samé při hraní Far Cry, první a třetí díl jsou paráda (a hlavně na jedničku nedám dopustit). Ale holt co člověk to jiný názor. *3*
  • Ferdis2
    ublisoft - crysis ???
    Ty už to nehul... !!!
  • kubi-wan
    Ty seš přestárlá prostitutka.
  • RazorProduction
    videorecenze *13* PLIS
  • TheGGG
    S tímhle šlápl ublisoft dost vedle, s posledním crysis mě sice udělali neskutečnou radost, (hru jsem si po dohrání musel koupit ještě jednou *4* ) ale todle vypadá hrozně nevkusně. Jak ve špinavé diskotéce z 80. let plné levného chlastu a přestárlých prostitutek.
  • Ještě, že jsem to udělal. Hrál jsem skoro až na LOW, vypnul DirectX11 a stejně se to nehrálo moc dobře, průměrně 25 FPS. Měli by si pozměnit parametry, kluci ušatí.
  • Kua, dostal jsem FC:BD zadarmo od AMD, ale když zadám ten jejich kód a kliknu na "apply", tak se cena ani nehne a je to pořát za 15€ (když dám jiný kód, tak to napíše alespon "invalid code"). Dělá to někomu taky?
  • Hanzales
    Nápodobně :) U mně to nastartoval Morrowind, to jsem nevěděl hned na začátku co mám dop. dělat. Pak jsem taky jako menší sledovával pohádky (a reklamy) v angličtině z nějakého satelitu a i dneska filmy s titulkama tomu také docela pomáhají. Kolikrát si pustím nějaký film podruhé bez titulků a rozumím skoro všemu, až se tomu divím :) I když někdy to bývá takový slang, nebo "nářečí", že naopak jen každé 10 slovo :) Ale i tak, když se objeví nějaké rozsáhlejší RPG s češtinou, tak mám radost, pač je to pak pohodlnější hrát a člověk se může více soustředit na hru a příběh. Ideálně když hra mluví anglicky a k tomu titulky. Ale na takový Blood Dragon fakt stačí do ruky ten malinký slovník, i když v tomhle případě bych spíše doporučil knižní titul "Wang Dang Slang" tam jsou přeložené i celé fráze... radši nebudu citovat :) Edit, čeče lidi odkaz: http://www.cbdb.cz/kniha-31906-wang-dang-americky-slang-wang-dang-american-slang :) Si ju pořídím asi znovu :)
  • Já nevím, já jsem se anglicky naučil právě z her a filmů... když jsem pak měl angličtinu na školách, nestačil jsem se divit, co za ptákoviny učej, s tím se člověk dneska moc nedomluví. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit