Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Jednoduchý východisko: Nauč se anglicky.
  • Doufám, že příští DLC nebo rovnou Far Cry 4 se bude nést v podobně originálním a stylovém duchu. Nemusí to přímo vycházet z Blood Dragon, ale na tropický ostrov už nechci, ten už využili naplno. Přesně tohle v dnešní záplavě smrtelně vážných Gears of Honor of Duty chybělo.
  • To je účel.
  • 7/10, fock a duck... tohle si zaslouží minimálně o stupeň víc... zezačátku mi to chvíli trvalo, ale dostal jsem se do toho a mezi náma, nepamatuju, kdy naposledy vyšel takhle kvalitní "datadisk"... v dnešní éře DéeLCé je to docela super záležitost... ale je to můj názor, fundovanější redakce jistě ocení líp...
  • mna potesili ferovou sumou 15 eur...až sa divim že to vydal Ubisoft...za rovnaku hraciu dobu chce niekto 40:(
  • Black_Hand
    ok, diky!
  • sleepless
    Není to datadisk, ale samostatná hra.
  • Bez českých tittulků??? WTF nalákají vás kopletně přeloženou hrou pak kní vydají jedno DLC s češtinou a na další už hází bobek? Tak to smolíka FC3 mám koupenou speciální edici a datadisk jsem si chtěl koupit, ale to si horadši stáhnu!!! Teď mne mrzí, že jsem čekal až to vydají, už sem to moh mít dohraný *9*
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare
  • Luke
    Chybička se vloudila, šotka zmlátíme.
  • Luke
    Jsou to ty samé zbraně s jiný designem. Pár gadgetů tam navíc je, ale nejsou nijak zásadní (a jejich vykecání by byl spoiler).
  • Black_Hand
    "schopnosti a většina zbraní z FC3 jsou odemčené již od začátku" ja myslel, ze tam je jenom 5 zbrani a zadna z FC3. tak jak je to tedy?

    hmmm, asi jsem cilovka. na me to funguje velmi. asi koupim :).
  • Magicka: Vietnam :D
  • kubi-wan
    Já jen doufám, že se tý hry prodá natolik aby se to Ubisoftu vyplatilo. Protože ještě radši bych byl, kdyby na tu hru navázali ve velkym stylu plnohodnotnym pokračovánim oproštěnym od Far Cry.
    Jinak pro Pavla Dobrovského: v recenzi ve jméně chybí "h". Je to Michael Biehn. To jen tak pro úplnost, jinak pěkný počteníčko *3*
  • je to dobra hra,ale ma to asi jen kurde 3 mozna 4 mise,bych podotkl.
  • Tohle mě láká víc než FC3
    Ještě abych mohl jezdit na motorkách z Tronu a bude to :-D
  • Když chci hrát Far Cry, tohle si pod tím nepředstavím...
  • Nějak mě teď nenapadá, kterej datadisk by byl vzhledem k původní hře originálnější, než je Blood dragon k FC3
  • Kickpuncher code name Punchkicker
  • God-of-War
    Mičl Bín je pořádnej old school řízek! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit