Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdar experti, a co: phenom2 955 4x be, ati hd 5850, 8gb ram, w7 64bit, sumatra pdf reader, dokonce i monitor, mys, klavesnice a židle? pocitam ze na medium to snad dam..
    • Sumatra nestačí, potřebuješ aspoň ondatra. Nebo vyšší.
      • Ten byl hodně slabej. *6*
    • taky bych si dal to mééedium prosím
  • Vedle.
    • N7N7
      Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou nic neříkající a vymínusované příspěvky jako je např. tento, umístěny na hlavní stránce pod článkem, přestože tu jsou kvalitní názory oceněné +30 a více? Tento jev tady pozoruji delší dobu a vůbec se mi to nelíbí, nechápu to.
      • smejki
        krom toho, že je to zjevně nějak rozbitý, tak tady máš vypozorované chování:
        1. berou se v úvahu příspěvky jen od registrovaných (nebo maj možná jen vyšší prioritu)
        2. berou se v úvahu jen zakládající příspěvky ve vláknech (tzn. nikdy se tam neobjeví reakce)
        3. někdy to vypadá, že se počítá absolutní hodnota
        4. adminskej like (hvězda) má prioritu nejvyšší
      • A pod některými članky to není naopak vůbec, i když je tam např. 90 komentářů.
        Myslím, že to je zbytečné.Když už si chce někdo přečíst diskuze tak si stejně přečte ty příspěvky všechny.
  • Myslíte že to rozjedu na této sestavě? nejlépe v rozlišení 1920x1080? Alespoň na ty minimální detaily, protože ta moje grafika už taky neni nejlepší..
    Windows 7
    4gb Ram
    procesor AMD phenom II x6
    grafika Nvidia GTS250 GT 1gb
    • Je to konzolovej port, takže to rozjedeš úplně v pohodě, a nemyslím si, že jenom na nejnižší detaily. Podle mě to tu někteří akorát tak přehání, jako obvykle. Každopádně se můžu plíst, hra ještě nevyšla, takže je na nějaký verdikty brzo.

      Rada: Nikde nepiš svoji sestavu. Trollové jsou na to hákliví *3*
    • Ne, pusť si Ugha, to možná rozjedeš
      • Haha.. Chceš tím snad říct že mám sh*t kompl? Vždyť kromě grafiky,která taky neni nejhorší, si nemám na co stěžovat. Ale ono by to nemělo být o moc náročnější než ACIII, ne? To rozjedu na medium v 1920x1080, tak Far Cry bych snad mohl alespoň na ty nejnižší. Každej říká něco jiného, na jiném herním webu mi sám autor recenze napsal že s tím nebudu mít problém. To je super když pak každej tvrdí něco jiného :D
        • Já bych to bejt tebou radši ani nezapínal. Hrozí ti že se ti začnou dělit jádra a uprostřed džungle se spustí jaderná fůze při které zhyneš bídnou smrtí spolu s půlkou ulice, díky jednomu low-end reaktoru v tvé místnosti... Máš na to? ohrožovat životy lidí kolem sebe?!
        • To co máš je Low-end.Bez urážky.Far Cry na tom rozjedeš, ale mě by se nechtělo hrát hry na low detaily.Jednou jsem tak zkusil Witchera 2 a bylo to něco strašného.
          • Witcher je PC hra, tam jsou samozrejme nizke detaily opravdu nizke. Na srovnavacich screenech FC3 vypada na nizke detaily opravdu pekne.
          • Má starou grafiku, to je celý. Procák je úplně v pohodě a low end to není ani náhodou. 4 GB RAM pohodlně stačej na úplně všechno. Navíc nenapsal, jakou má značku, takže dělat nějaké závěry o low end... mno. Stačí, když vymění grafiku za nějakou GF 560ti nebo něco podobnýho a do nástupu next gen konzolí - a tedy náročnějších PC her - mu to s naprostým přehledem vydrží.
            • >>Mr.Capr
              To není pravda. Vezme si to něco mezi 600 MB až 2 GB. Záleží na tom, kolik RAM máš k dispozici. A na jakou hru že to nestačí? To bych si rád poslechl *12*
            • 4GB RAM na Win7 rozhodně nestačí na všechno,1 GB sežere sám systém...
            • Z hlediska cen to low-end, kde procesor stojí 2500, paměti 500 a ta grafika tak asi 1000,- , prostě je.Pravda, Phenom je jeden z mála procesorů z dilny AMD, který se povedl.Mimo to jsem měl E8400,4gb ram a 9800gtx+ což je GTS 250 takže vím jak na takovém stroji některé hry "běžely" :)
          • Konečně díky za normální a jasnou odpověď. Díval jsem se na obrázky, a hra vypadá dle mě krásně i na nízké detaily, takže to mi nedělá absolutně žádný problém.
            • MidnighT91
              Jestly to rovnou koupíš, tak si pak nestěžuj že jsem tě nevaroval...
            • Srovnávací screeny jsem ještě neviděl, ale jak říkám, u Witchera 2 byl ten rozdíl opravdu brutální :)
        • Tak se tak blbě neptej, když znáš odpověď.
          • Ale já neznám odpověď! A taky si zde nehoním ego. Vy mě nechápete, já neříkám že mám super kompa, já jsem se jenom slušeně zeptal jestli mně to pojede protože si nejsu jistej tou grafikou, a vy mě odpálkujete s tim že si honím ego. Já jenom prosím o normální odpověď, ale té jsem se zatím nedočkal :/. Takže mi prosím někdo napište, má cenu si to kupovat nebo ne? Nerad bych si koupil hru kterou bych měl jenom položenou na poličce.
            • MidnighT91
              Zbytečně to řešíš, prostě to stáhni a uvidíš ne ??? Lidi ti můžou napsat že ti to určitě pojede ale dokud ti to nenapíše někdo s úplně stejnou sestavou, tak je ti ta informace stejně k hov*u... Koupíš to a nakonec zjistíš že se hra nespustí ani do hlavního menu, kvůli úplně jinýmu problému než je tvoje sestava, tak jako se to u spousty her stalo mě...
        • produkt incesu?
          • Nemyslíš náhodou incest? Nepoužívej prosím slova, kterým nerozumíš. Ukazuješ tím své EQ (nepleť si s IQ, chytrý slovník cizích slov poradí), které je na úrovni rybénky vylíhnuté ze záchodového hadru.
          • Co je to inces? To je něco k jídlu?
        • Když si tak přesvědčen, že máš super kompa, tak proč to sem píšeš? Honit ego si můžeš jinde *3*
  • jesusek
    Měl bych dotaz na Pavla. Jak vypadají animace těch zvířat? Když narazím na tygra, opravdu to vypadá, jako že proti mě běží tygr? A nebo jen jako zmutované bůhvíco? *1*
    • jesusek
      Tak to je fajn, že se jim to povedlo. Ale trochu jsem se bál, když vezmu v úvahu, jak tragicky občas vypadají i animace lidí ve hrách. Jinak dík za odpověď. *3*
    • Luke
      Nemůžu srovnávat s realitou ;). Animace mi přišly v tomhle ohledu hodně důvěryhodný. Hlavně ve chvíli, kdy po tobě jde, tak je dost svižný a je těžké ho pořádně zaměřit, což přidává na stresu z celé situace.
  • další násilná hra, pak se divíme co za generaci nam tu roste... a to neni pokus o trolling. pritom by se dalo vymyslet spustu zabavnych veci na takovem enginu
    • Na tohle musím jít v bodech protože ten komentář je tak blbý, že to jinak nejde:
      1.)Jakých věcí? Řekni jednu. Ale takovou kterou by bylo zábavné hrát. Sbírat ovoce fakt zábavný není.
      2.)Já osobně z toho cejtím silnej pokus o trolling.
      3.)Ano, špatná generace nám tu roste. Ale to není chyba násilných her, ale debilních rodičů, kteří jim nechávají naprostou volnost na internetu, nechávají je sledovat Disney channel a celkově jim dají co chtějí. Děti se pak chovají jako zdegenerovaní idioti, neumí nic, drzí jsou a celej den traví u té pí*oviny jménem minecraft až jim z toho zkostičkovatí mozek.
      Opravdu největší zásah byl když jsem před školou na dvoře kde si děti kreslí křídou uviděl nakreslenýho creepra s názvem serveru a pravidly. Kde jsou ty časy kdy jsem já kreslil zajíčky a vláčky. Starší (de)generace, styďte se.
    • Jen ať se naše děcka učí. Něco so zjisti o tom, jak se na nás připravuje Čína.
      • Coffin.Corner
        Jak?
        • Ekonomicky nás vlastní. Mají největší armádu na světě a několik miliónů frustrovaných chlapů, pro které v jejich zemi nezbyla žádná ženská. Až se to sem nasype, tak hodně štěstí.
          • takze az se to se m nasype tak decka budou pripraveni zabijet tigry imaginarnim lukem .. se hodi .. :) v ramci pripravenosti bych decka radeji vyhnal ven trochu se hybat at zvladnou alespon utect ...
            • :) sry nejsem cech (i kdyz papirove vlastne uz jo :) ) ... vychazel jsem z tigers, snaha byla :)
            • Dobrý :) Až na ty "tigry" :)
    • Právě že nebezpečnější mi přijdou jedinci s takovým krátkozrakým uvažováním jako máš ty... a to neni pokus o trolling.....
    • Ale zabíjení a ničení je zábava! Jako žádná jiná. Proto máme počítačový hry a už nemusíme bát, kdy nás přejede horda Mongolů a povečeří sedíc na našich utnutých hlavách ;)
    • Ale no tak. Jedna z vůbec prvních her, které jsem kdy na počítači hrál, byl Wolfenstein 3D (to mi bylo nějakých 12), takže násilné hry hraju už tzv. od štěněte, ale nikdy jsem neměl cukání vytáhnout zbraň a vystřílet ulici nebo restauraci. Všechno je to o psychice a výchově daného jedince.

      Samozřejmě je špatně, pokud před násilnou hru posadím sedmiletého klučinu, ten by měl mít opravdu jiné zájmy než kosit hordy nepřátel rotačákem, ale nemůžeš paušálně tvrdit, že násilné hry plodí násilí i ve skutečném životě. Pro mě jsou akční hry docela dobrý ventil, ale jak jsem řekl, jaksi chápu, že je to virtuální svět a že tam to všechno taky zůstane. *4*
    • conflig
      Zakázané ovoce chutná nejlépe. Hry nás baví protože v nich můžeme dělat to co je v reálném světě nemožně nebo nepřípustné. To že to někdo bere natolik vážně, že to musí provádět i v reálném světě není vina her ale jeho...
  • Tyypiic. vy jste tady na te diskusi banda idiotu, to je hnuj to svet nevidel, uvedomte si ze to nekdo treba i nechtene po vas cte ty lejna.. ja uz to jeebu napsledy co jsem tady vlez..
    - gayseznamka, metr pod ni novinky, pak 5 metru hnoje a na spodu games.cz diskuze..
    • No tak zůstaň na gayseznamce, a pokud jsme už u toho hnoje, zamysli se kam, jako gay strkáš...víš co ;)
  • Jen taková hloupá otázka, když jsem napohodu rozjel dvojku, dám i trojku?
    • a Call of Duty bude jeta ctyricitka? :D
    • O trojce sní každý chlap, záleží hlavně na tvé přítelkyni, jak se k tomu postaví...
      • Caincz
        hlavně záleží na tom, jestli to má být trojka švédská, nebo ruská.
    • Luke
      Řekl bych, že ano.
    • Trojku? *8* Si blázen tě to zničí. *2*
  • i když je nutné hru startovat přes uPlay
    Jak stahovat? Krabicovka se přes Uplay jenom aktivuje ne? Dotaz, půjde to spustit v XP?
    • Stahovat a startovat je rozdíl :D XP maj na Steamu uvedený v min. požadavcích, tak by neměl být problém...
  • "Jinak je ovšem PC verze provedená téměř bezchybně. Modifikovaný engine Dunia se dá zřejmě rozeběhnout úplně na všem, soudě podle toho, že moje PC bylo upgradováno naposledy před třemi lety a Far Cry 3 na něm se sníženými detaily běží a vypadá stále krásně."

    tak podla screenov je asi autor slepy lebo ked hento vyzera pekne tak ja si zjem pc..mno a podla testou to praveze vyzera meganarocne ako novy hitman(narocne znamena ze nestaci gk za 200e na full aby daky troll nepisal ze mu to ide v pohode na gtx 680) inac hra vyzera slusne tesim sa skoda ze ubimu nedam uz zarobit kedze som si vybral ac3 freedom nez f3 insame
    • 200 € neni ani lepší mainstream
    • doufam ze to rozjedu na Notebooku i5-3210M ivy bridge, 6 RAM, AMD HD RADEON 7650
    • Erien
      Na snížené detaily to asi nebude meganáročné. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší