Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí hru spúšťať ako administrator.
  • Ne nikdo mi to nevysvětlil co to jsou Periferie jelikož za celí život nebyl důvod......To že nemůžeš rozjet hru jen kvůli tomu že máš kvalitní myš, nebo proto že Bluetoth a Card Reader máš od stejný společnosti... mě to příde strašně vtipné a vůbec nechápu tu pointu (proč). :-D
    Card Reader.....no to je taky pěkný svinstvo :-)

    Rovnou si moch napsat že máš Notebook který byl v kategorii HERNÍ Nootebook :-D :-D Směju se jelikož nic takového neexistuje... pokud si koupíte Notebook za 20-25 tisíc jen proto že má bejt herní tak jste hloupí jelikož i PC za 10 tisíc toho rozjede víc.....Nebo si chtěl ušetřit a koupil si Notebook který byl nadupaný ale cenově dostupnější než ostatní...Jelikož všechny součástky dělala firma o který nikdo nic neví třeba jako Atheeros....:-)
    Taky sem moch mít Grafickou kartu od firmy Gigabyte s čipem od AMD a ušetřil bych kolem 1500kč...ale proč? To si radši koupim myš za 150kč a klávesnici za 500 a hry rozjedu všechny :-D :-D
    Anglicky snad dokážu pípnout za ty léta.....Ale proč? :-D To že si sem dal ten text zbytečně je pravda jelikož mně to vůbec nezajímá i kdyby to bylo česky ale musel si to tam dát aby si mě pak moch urazit tím že Anglicky neumím ani píp :-D :-D co?....:-)

    To že máš rypák nahoře a děláš chytrého, všechno znáš, a víš proč to dělá chyby atd....A to všechno jen díky tomu že ti ta hra nešla a ty si hledal ruzné informace,rady,drby, proč to nejde a jak to opravit... tudíž asi víš.....:-)
    Radši přemýšlej o tom kde se stala chyba...Jak je možné utratit 1500 za originálku která nejde to se taky málo kdy vidí :-D :-D
  • Jak tu může nějakej blbec napsat, já hru stáhl a nestydím se za to?! TVL ty kradeš a je ti jedno? Kam to sakra spěje? PC hráči se stále diví, že jejich hry a porty z konzolí stojí za prd, ale když to všichni ukradnete, kdo to firmám zaplatí? Za chvíli se dočkáte toho, že na kompa nebude vydávat nikdo nic a budete mít po legraci. Fůra lidí nadává na konzole a porty.. Ty vole, bez konzolistů byste si zahráli akorát ho*, protože by nebyl nikdo, kdo by hry zadarmo dělal.. A ty kydy o tom, jak si to nejdřív stáhnu a pak si to kdyžtak koupím? To jo... Hry jsou zboží, za který se bud platí a tím se podporuje výrobce nebo krade a tím dochází ke ztrátám. A čím víc lidí to ukradne a nezaplatí, tím mín prachů budou mít na nějakou další kloudnou hru. To je jak jít po parkovišti, ukrást nějaký auto abych si ho vošahal a vyzkoušel a když se mi bude líbit, půjdu a koupím ho? Největší socky.
  • Jack1947
    Ha to samé jsem měl u FC3 vyřešil jsem to až stažením savů...
  • Kup si origo a máš po problému.
  • Lidi mám problém. Hra se mi neukládá. Odehrál jsem pár hodin, udělal jsem 5,6 misí, Uložil, pak jsem dal ještě uložit a ukončit. Když jsem hru zase zapnul, neměl jsem možnost pokračovat v rozehraném, mohl jsem jedině začít znova...
  • A pak se clovek podiva na fightclub kde mu dva clenove games reknou ze to je totalne to samy co FC3 a nic novyho tam neni *1* Ted at si clovek vybere:)
  • konzoloidni kokott jsi. IQ mas tak 16.
  • Mam Logitec G 300 a zadne problem nemam, ani s blackscreenem ani s akceleraci. Me hra slape uplne v pohode ve verzi 1.3.
  • PatrikDee
    ,...Do konca tyzdna urcite kupujem,...Ale ako som sa dusoval uz po Forze Horizon 2 a GTA 5, tento rok posledna hra, ktoru na XONE kupujem,...:) Ale ruku do ohna, alebo pod gilotinu za to nedam, velakrat sa ukazalo, ze si viem v tomto smere naozaj poctivo na ehm ehm do ust,..:)
  • Děkuji moc za Odpověď. Mysle jsem si to, ale nebyl jsme si jistý ...
  • Jack1947
    Všechny ne? ty mise kdy něco děláš označené písmenem na mapě jsou příběhové. NZ.

    Je to iv progress kolik misí ti zbývá od každého písmene.
  • Far Cry 4 výborná hra, jen pořádně na mapě nepoznám, které mise navazují na sebe v příběhové linii. Poradí někdo? Všude jsou jen mise které jsou doprovodné, ale pořádně nevím které mise jsou k příběhu. Děkuji Honza
  • překvapil COD ??? ty asi nemas ponětí co CoD kdy bylo ..to co plodí teď je jen velkej vysměch..!!!!
  • rami.cz
    Parim to na PS4 a hrozne me to bavi :D Graficky je to masakr, ani jsem nechtel verit :D No a na hratelnost si zatim zvykam skrz gamepad... Mam odehrano 4h (cca 7%)
    Za me zatim super! *1*
  • Tys měl asi dobrej matroš...
  • Pokud by někoho zajímala herní doba, tak na 100% kompletaci jsem to měl za cca 40 hodin, cestování pěšky nebo vrtulníkem (hlavně při sbírání collectibles).
  • podekuj se konzolím
  • Jack1947
    Ty jo Black screen způsobený "nekompatibilním zařízením" pochopil bych dual screen ale tohle už je tedy přehnané... co si ten Ubisnuf ještě nevymyslí.... *7* zajmavej problém snad ho vyřeší... co nevidět. *3*
  • Xcomik
    Tenhle nesmysl co si zbalastil si psal za střízliva nebo při x plzních. Já mám hru originální. Jasně jsem postoval odkaz kde i ubisoft píše o tomto problému který ty chytrolíne nemá nic společného s tím jestli máš legální kopii či ne. Hra hází Black Screen právě proto protože někteří hráči na PC používají periférie s vlastním software.

    Předpokládám že ti ani nikdo nevysvětlil co to jsou periferie. Periferie u PC znamenají doplnky k základnímu PC to znamená: klavesince myše gamepady volanty joysticky ale také i třeba card reader nebo bluetoth a řada dalších.

    Problém je pokud máš kvalitnější myš například Logitech G500 s nainstalovaným software tak hra s tímto zařízením není kompatibilní a dokud tu myš neodpojíš tak se ti nespustí a pokud ji připojíš po zapnutí hry tak následuje okažitý crach samotné hry. Mě osobně se hru nedaří spustit protože mám jak Bluetoth od společnosti Atheeros tak i Card Reader.

    Mimochodem kdybys aspon klikl na tento odkaz http://far-cry.ubi.com/en-US/news/live-updates-detail.aspx?c=tcm:152-185596-16&ct=tcm:148-76770-32 který tě zavede na oficko stránky Ubisoftu ohledně Patche 1.4 pro FarCry4 tak bys zjistil že tento problém už Ubisoft řeší a že v tomto patchi (až tedy vyjde respektivě jestli teda vyjde slibovali pátek žel bohu ani v neděli stále není k dostání). Budu ale tak hodný že ti tu pasáž z černou obrazovkou vytáhnu z jejich webu:
    We've heard the community and are pleased to say that we have been able to remedy the issue (identified in our Known Issues list yesterday) causing some PC versions of Far Cry 4 to go directly to a black screen due to the presence of external USB devices. Some have been able to temporarily fix this problem by disabling USB devices and certain drivers, but we realize this is in no way ideal. For that reason, this Friday, November 21st, we'll be releasing Patch 1.4.0 for PC that should remedy the problem and allow PC players to enjoy the game as normal.

    Mám ale stejnak pocit že to jako když hrách na stěnu házím pač něco mi říká že když si sesmolil ten nesmysl tak nejspíš ani anglicky nebudeš umět pípnout. Doufám že příště ze sebe nebudeš dělat takovýho retarda :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit