Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru hrát nebudu ale vybrečim se tu v diskuzi a postěžuji si na herní mechaniky, zhejtuju UBI a pohonim si nad tim.... Oravdu žasnu nad některými komenty tady :D
    FC 1 dobrý, Crysis 1 dobrý..ale ty doby jsou pryč..stejně tak jsou pryč t doby, kdy byli v diskuzích pod hrou opravdu jen ti, kteří věděli o co jde..ne jako dneska - trollové
    • hru si nekoupí blablabla...ale už žhaví dráty a sosaj z torentů
  • Ubisoft hry maj vsechny stejny problem, hratelnost je postavena na opakování jedne veci neustale dokola a to nekolik desitek hodin a pribeh vzdy stoji za uplne hov.o.
    • Krescz
      definice šílenství co?
      • Zrejme jim to tam sefuje Vaas. ;)
  • jindra.veliky
    takze diky tem partakum to nakonec stejne muzu hrat bez taktizovani, protoze jestli se neco pohnoji, tak se stejne vsechno bez problemu vykosi, ok

    tak si to nech Ubisofte
    • já na těch jejich hrách přesně tohle nesnáším. absolutní absenci nutnosti čehokoliv. to je hra bez pravidel a hru bez pravidel není moc zábava hrát.
  • Ubisoft dává aspon všechny svoje hry do češtiny narozdíl od jiných. Taky by se mohl na to vykašlat, ale znamená to, že dost lidi tady nemá pravdu. A to že jeho hry nejsou špatné. Kdyby to hrálo málo čechu tak by se lokalizace nevyplatila. Dost lidí tu kecala jaká je to špatná hra ten kingdom come a opak je pravdou. Far cry 4 má dost dobré hodnocení, takže odpad to určitě není. Ten kdo to nechce at to nekupuje. Mě třeba zase jako velký odpad připadá serie shadow of mordor a war.
    • No a take dava do vsech svych her tu s*acku uPlay. Takze dekuji nechci. Az budou ty hry bez toho, milerad si je zahraju.
    • Tak on je celkem zásadní rozdíl mezi dabingem a titulky. A dabovaný FC5 určitě nebude. Taky toho textu bude v nesmyslný střílečce podstatně méně, než v RPG.
      To že tu hromada lidí remcala na KCD bylo proto, že se zdvyhla vlna "vtipných" videí na YT a tak to bylo in. O tom že tu většina jelimánků čerpala o stavu hry právě z těch videí nepochybuji. Sám jsem hrál KCD od začátku a bylo v pořádku (tedy na mém PC to jelo v pořádku).
    • Shadow of war je skvělej :P.
      • Rubačka o ničem. Ale každý má svoje.
        • TheGGG
          a far cry je střílečka o ničem a navíc po sté to samé....
    • Jako kosa na kamen *15*
  • Klobasor
    Me treba lezeni na veze ve FC bavil :)
    Obecne FC me bavi tak tesne za pulku, pak uz to jde rychle dolu pac se vsechno desne opakuje. Ale minimalne do pulky je to dobra hra dycky ;)
  • Po precteni clanku mne zajima defacto jedina vec, jestli se po tom hernim svete pohybujete s malou "armadou," jak takovy svet muze byt velky ? Casove by ta hratelnost tezce klesla k par hodinam :( To by byla skoda.
  • Mortuus
    Chodit všude s parťákama je nutnost, nebo můžu jet solo?
  • Far Cry asi není pro HC hráče, ale mě baví a těším se. Grafiky perfektní, většinou bez vážných chyb. A zábava to je pořádná.
    • Ristoro
      Souhlas. Na odreagování a vybláznění to byla vždycky paráda. Holt nikdy se nezavděčíš všem :).
  • Zase se mažou komentáře? Nikde jsem v pravidlech neviděl nic o tom, že se v komentáři nesmí psát sarkasticky, nebo posměšně k dané hře. *13* 429
    • to je jen v tajnem manualu spravneho PR novinare tiscalaka
      • tzv. Burešovy praktiky :D
        • Jo a muze za to Putin *2*
          • *1* *1* ...zapomněl jsi na Sorose *5* *1*
            • Sóroš nema cas, pari Kingdom Come za Kumany *15*
  • Absence věží a minimapy beru jako dobrej krok. Exploring v tak nádherný americký přírodě bude o to zábavnější a víc satisfying. Fanatickej kult jako záporáci, velký zbrojní arzenál, rybaření, parťáci. Mně to zní skvěle a je to určitě nejlíp vypadající open-world FPS tohoto roku (z Metro Exodus jsme jeste nic nevideli a ani nevim jestli vychazi tenhle rok).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit