Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Však oni sypat přestanou již brzy jak jim dojde že dostávají čím dál tím mín aotravnejšího než před lety, Respawn jednotek byl a kritiozván za to byl Far cry2 naopak FC3 mělo jeden z nejlineárnějších příběhů vůbec. Že bych si dal opáčko to asi ne navíc když by to neukládalo stejně jako třeba Blood Dragon...
  • Ahoj jak je mozne kdyz porazim bose tak my zmizi nektere kvesty a uz je tam nemam ma stim taky nekdo problem ?
  • Ristoro
    Souhlas. Na odreagování a vybláznění to byla vždycky paráda. Holt nikdy se nezavděčíš všem :).
  • Mě baví jak na Ubisoftem a jeho hrama pořád hromada z vás brečíte, protože už máte tu reakci zakořeněnou jako nutnost a dogma, který budete do omdlení papouškovat. Plus inteligence bílého jogurtu co se trollů týče. Nelíbí? Nehrajte. Líbí? Kupte hrajte a nechte se od Ubi dojit. Každému sedne něco jiného. Mě bavil jen farcry jednička, trojka mě naprosto sr*la nekonečným spawnováním nepřátel ale herní mechanismus byl ok a dobře vymyšlenej. Čtyřku sem nehrál, protože sem neměl chuť. AC série sem fanoušek a rád si jí zahraju i když vim, že to je pořád to samé dokola a dokola, včetně snahy udělat z Originu něco jako Zaklínače. Nejvíc mě od nich baví Division, který taky schytal slušnou kritiku hned ze začátku.
    Prachy jim to všechno sype, co by nejeli dál, když fanoušci platí?
  • Far Cry asi není pro HC hráče, ale mě baví a těším se. Grafiky perfektní, většinou bez vážných chyb. A zábava to je pořádná.
  • Sóroš nema cas, pari Kingdom Come za Kumany *15*
  • Juro seš hejtil
  • Jack1947
    Minimálně 25 hodin herní nudy ? no asi tak ještě že tam nebudou potřeba ty mikrotransakce i když na stranu druhou zase tam bude grind... tohle mi příjde dost kroků zpátky. Rád bych měl na vybranou jestli se chci s něčím otravovat nebo ne, ne aby to bylo podmínkou jako dneska v každé druhé hře fuj.
  • *1* *1* ...zapomněl jsi na Sorose *5* *1*
  • Nejlepší díl série. Žádný opakující se úkol jako třeba v syndicate. Tam to bylo jenom osvobod děti atd.
  • No a take dava do vsech svych her tu s*acku uPlay. Takze dekuji nechci. Az budou ty hry bez toho, milerad si je zahraju.
  • TheGGG
    a far cry je střílečka o ničem a navíc po sté to samé....
  • zaty
    Když jim to casual hráči stále kupují v miliónech, proč by se snažili?
  • Lukyz
    Já se taky musím Origins zastat, sice je to na můj vkus pořád dost nafouklý, takže se to začne (mě) zajídat, ale od předchozích dílů je tam opravdu vidět posun k lepšímu a po AC2 jde o můj nejoblíbenější díl série.
  • Absence věží a minimapy beru jako dobrej krok. Exploring v tak nádherný americký přírodě bude o to zábavnější a víc satisfying. Fanatickej kult jako záporáci, velký zbrojní arzenál, rybaření, parťáci. Mně to zní skvěle a je to určitě nejlíp vypadající open-world FPS tohoto roku (z Metro Exodus jsme jeste nic nevideli a ani nevim jestli vychazi tenhle rok).
  • Kravicka
    Gulas chutna porad jako gulas jak si to jako Ubisoft kuchar predstavuje. QQ hru stahnu, dohraju a zhejtim jeste vic.

    Id oti v kostce
  • Tak on je celkem zásadní rozdíl mezi dabingem a titulky. A dabovaný FC5 určitě nebude. Taky toho textu bude v nesmyslný střílečce podstatně méně, než v RPG.
    To že tu hromada lidí remcala na KCD bylo proto, že se zdvyhla vlna "vtipných" videí na YT a tak to bylo in. O tom že tu většina jelimánků čerpala o stavu hry právě z těch videí nepochybuji. Sám jsem hrál KCD od začátku a bylo v pořádku (tedy na mém PC to jelo v pořádku).
  • Zapomněl jsi na upíry, ty nový, třpitivý!
  • Rubačka o ničem. Ale každý má svoje.
  • Shadow of war je skvělej :P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit