Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC...
  • Chill, rum, BUM! ... tesim se. Veze mohly zustat. Clovek párkrát spad, ale proto nemusi vsichni programatori Ubisoftu shoret na krizi :))) hra na volny vecery... nicneresit. Bavit se u pc...
  • JamesFaith
    Čím to bude, že když někdo alibisticky začne větu slovy "Nebudu / nechci/ nerad bych to a to", vždycky následuje to, co údajně nechce.
  • Jako kosa na kamen *15*
  • Ubisoft dává aspon všechny svoje hry do češtiny narozdíl od jiných. Taky by se mohl na to vykašlat, ale znamená to, že dost lidi tady nemá pravdu. A to že jeho hry nejsou špatné. Kdyby to hrálo málo čechu tak by se lokalizace nevyplatila. Dost lidí tu kecala jaká je to špatná hra ten kingdom come a opak je pravdou. Far cry 4 má dost dobré hodnocení, takže odpad to určitě není. Ten kdo to nechce at to nekupuje. Mě třeba zase jako velký odpad připadá serie shadow of mordor a war.
  • Nie som tu aby som hejtil, poviem svoj nazor. Tento diel je zase recyklacia toho isteho dokolecka dokola. Developeri ani nemaju vela prace vytvorit novu hru, ked vsetko len okopiruju, len vytvoria novu mapu. Cela hra bude o tom istom, vypusti nieco co ti pooznacuje vsetko a potom ked to budes vidiet cez stenu to chod zabit. K tomu vsemozne signalizacie a primitivna hratelnost k tomu.
  • Jo a muze za to Putin *2*
  • tzv. Burešovy praktiky :D
  • TheGGG
    zatím mě banda vidlošu nepřesvědčila o tom, že jsou důstojní protivníci... to mít podobnou hru, ale bojovat proti mimozemským robo-zombie vlkodlačím okupantům, kupuji hned.
  • to je jen v tajnem manualu spravneho PR novinare tiscalaka
  • hru si nekoupí blablabla...ale už žhaví dráty a sosaj z torentů
  • Hru hrát nebudu ale vybrečim se tu v diskuzi a postěžuji si na herní mechaniky, zhejtuju UBI a pohonim si nad tim.... Oravdu žasnu nad některými komenty tady :D
    FC 1 dobrý, Crysis 1 dobrý..ale ty doby jsou pryč..stejně tak jsou pryč t doby, kdy byli v diskuzích pod hrou opravdu jen ti, kteří věděli o co jde..ne jako dneska - trollové
  • Johnny
    Origins je nahodou docela dobrej. Líbila se mi jednička a dvojka... pak nic... a Origins je super
  • Tahle serie mi cim dal pripomina Assassin's Creed. "Kazdy" rok to same, o neco vetsi, hezci a horsi, nez minule.
  • Jediny Vzdaleny plac, ktery me bavil, byla jednicka. Bohuzel dojem pokazila prepalena obtiznost final fightu, zejmena kdyz po chcipnuti jste prisli o gear a zacinali jen s nejakym defaultnim. Pak jsem jeste zkousel ctverku na PS4, ale to clovek jen lovil kraliky a stahoval kozky a zadna akce. Takze jestli bude petka stejna, jen v jinem prostredi, tak se bez ni obejdu.
  • Zase se mažou komentáře? Nikde jsem v pravidlech neviděl nic o tom, že se v komentáři nesmí psát sarkasticky, nebo posměšně k dané hře. *13* 429
  • Klobasor
    Me treba lezeni na veze ve FC bavil :)
    Obecne FC me bavi tak tesne za pulku, pak uz to jde rychle dolu pac se vsechno desne opakuje. Ale minimalne do pulky je to dobra hra dycky ;)
  • Snad tam nebudou mit mega bugy jako v FC3 kdy po dohrani hry nesli splnit achievementy proste proto ze misto kde se meli udelat se zmenilo.... a MP bude fungovat a ne ze tobude zase jedne velkej ubisoft made ...pripojovani...pripojovani...diskonect.... pripojovani...straceno....
  • a jeste navic chybejici veze *11*
  • Asi bych nečekal od Far Cry 5 nic jiného než další Far Cry.

    Nevím proč všichni stále čekají nějakou renesanci v podobných titulech :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit