Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan recenzant je velmi chytrý.Recenzi hodnotil tak jak se mu to hodilo a jak ho to v tu chvíli napadlo.Fakt u některých recenzí se naseru.Stejně jsou podle mě recenze pro hlupaky co si hru nemaj jak pořídit.Tohle je skvělá hra a že je to fc4 bez střelných zbraní?Nemyslím si !
  • A tahle "recenze" byla psaná za účelem odradit všechny, co uvažují o koupi této hry nebo jako co? Vážně ty jeden co jsi to napsal, postav se nohama na zem. :) Že je Far Cry Primal stejnej jako Far Cry 4, ovšem že je, je to přece pořád Far Cry. Stejně tak jako GTA 3 je stejný jako GTA 5, jen lepší grafika a víc možností. Tak je to s každou hrou a vždycky bude. :) V této hře mám nahráno 15 hodin, plním všechno co jde, a jsem naprosto šťastnej a spokojenej když to hraji. Je to přesně to co jsem čekal a co jsem chtěl, to, proč mě Far Cry baví. :) Zatím jsem nenarazil na nic, co by se mi nelíbilo. Nemůžete přeci hledat v každé hře nějaký super hlubší význam, musíte jí brát takovou jaká je, a co nabízí. Ubisoft to moc dobře ví, a proto zachoval to co hráče baví, jen dal nové prostředí a nabídl zase něco lehce jiného (viz beast master). Za mě 9,5/10 - nejlepší Far Cry ze všech, a že jsem hrál všechny díly několikrát. :) Už teď se těším, až si Far Cry Primal budu moci zahrát znova, a to jsem teď teprve ve 30%. :) Kdo chce pořád něco "nového" či "jiného", ať si hraje karty a neuráží dobře odvedenou práci. :)
    • Tos nečet na novinkách!!Taky redsktor zaujatej.Včera jsem začal hrát a bavím se u toho.Aspoň se tam nestřílí jak v call of duty.
    • 1.díl Far Cry je jiný než 2,3,4,5 a to ve všem....od 2 dílu je to tak jak dnes Far Cry známe...
      GTA 3 je stejný jako GTA 5......................... :-D :-D :-D :-D prostě řečeno.....Tekken přestal bavit :-D :-D Nebo BioShock: Infinite.........to je to vaše :-D
    • Jack1947
      Občas mi připadá když pak Olejník hraje Gamesplay je více pozitivní i když v tomhle případě zas tak nebyl viz jeho nahraných jen 13,5hodiny... příjde mi ale zbytečné rýpat do... však víte *4*
    • Já mám sice teprve 20% ale hra mě taky nehorázně baví. Vylepšovaní vesnic, zbraní a všeho. Atmosféra doby minulé mno za mě paráda. Rozhodně mě baví víc jak 3 a 4. Je to něco originálního a zabavného co tu ještě nebylo. Už jen podle obalu je trapné když někdo bude kritizovat např že ve hře nejde ovladat tank....
    • FansLunacy
      Jako by jsi mi mluvil z duše ... odehráno 35%, splněno všechno co šlo, včetně vedlejších misí, náhodných eventů atd. a absolutně mě to nenudí. Dokonce mě bavilo i shromažďovat suroviny na chatrče. Příběh a postavy paráda, fakt se nenudím.
      • Promiň, ale jestliže člověka baví u série FAR CRY shromažďovat suroviny na chatrče, je něco špatně... S tou sérií samozřejmě, ne s tebou. *3*
  • ako pre mna jediný a najlepší ostane FC jednotka...ostatné sa tomu na hony vzdialili,a ono čím dalšia čast tým viac "sprostostí " čo tam pridávajú aby zaujali čoraz mladšie publikum.:(,ako ..na chvílkové odreagovanie ok..ale načo -rozumej dôvod- strávit pri tom(premrhať) viac času?..grafika pekná ..to má táto séria celá ...ok...ale ? čo viac..hrat to len preto že môžem všetko podpálit?...alebo lietat ako sova?...kolkokrát ma to má bavit?100x-200x...žiadny alebo minimálny rpg systém...vývoj postavy..dej..progres....niečo čo by ma hnalo vpred-nútilo -motivovalo moju zvedavosť íst dalej tou hrou?...sediet pri tom pol dna a ...nič...strata reálneho času...znovu hratelnost? tu nie ...pre mna ani razdohratelnost.:)radšej si dám 3x gothica , metro,stalkera,massefect,deadspace,x-com a podobné záležitosti ktoré majú pre mna vysokú znovuhratelnost-podla toho ja cením hry ...znovuhratelnost..ak už mám teda za to minút peniaze tak nech to aj stojí za to!..:D tot môj názor.
  • Bože nechapu že tady vadí že se to pořad to samé. CoD,NFS, těch dílu je hromada a pořad je to to samy a to vetsine nevadí že po sty hraje to samy.
    • že to většině nevadí? asi až na ty davy lidí, co každoročně na CoD a NFS nadávaj *1*
      • já mezi ně patřím
  • To video "Behind the Scenes" maji uz podle thumbnailu spatne. Würm skoncil 10,000 let pred nasim letopoctem, ne 15.
  • A to jsem si chtěl koupit a teď nevím, tato recenze mě nějak odradila *7*
    • Nekupuj za chvilu vide ds3 a u charted toto pocka
      • U DS3 by mi praskla žilka, s uncharted máš už pravdu
  • Hra mi včera přišla a nechápu kritiku. Nádherné prostředí, krásne ozvučení, zvířata ve hře, celkové kraftění a lov, atmosféra doby, ochočená zvířata... Parádní hra, za mě nejlepší FarCry. Pěkná graficky a hraje se jednoduše a svižně. Že tam není multiplayer se dá překousnout s tak pěkným velkým světem. Ale to zas PCkaři viděli místo kulometů luk a šípy a už nadávaj..Tahle hra je za mě skvělá.
    P.S: Že jsou všecky Far Cry stejny? Mno tak proto to je Far Cry žejo... GTA jsou taky všechna od GTA 3 stejný.. NFS jsou taky od NFS 1 Stejný.... ... ježiši maria
    • Bodaj by si nadaval ked to mas kupene
      • archie777
        Tak lepší než stahovat 25 rarů a hrát to na 14 palcovym LCD na nižší střední..
        • Obmedzenost ti brani vidiet svet v sirsich suvislostiach
      • Bodaj by si nenadával ked na to nemáš
        • Sra.ky nekupujem
          • Tahle hra není sra*ka. Věř mi že já utratil hodně peněz za hry po kterých sem nehorázně litoval peněz (Nové COD například..) ale Far Cry: Primal je zábava na dlouhé hodiny a že je to podobné jinejm dílům mě rozhodně neodrazuje, to měli udělat podobné NFSku nebo co? :D Je to FarCry kurna! Smažba z pohledu první osoby a tento díl mě baví mnohem víc než třeba hodně chválená trojka.
    • Znáte snad lepší hru kde doba kamená vypadá líp ??? .....
      • No ona ta doba kamená jako by z oka vypadla prostředí z FC2, tohle je jen barevnější. *3*
        • Eh??? Jako fakt? Ja sem pako.. celou dobu sem věřil že hraju PRIMAL ve střední evropě a ono to je afrika... :D
  • O nicem, ty ukoly a dej? Vazne to zase musel nekdo z vyvojaru odflaknou za dva dny? Hra je pekna ostatne jako FC.
  • Proboha, vzdyt tahle hraje 100x lepsi nez zku..rvene DLC k FC3, ktere tady dostalo 9. Vam uz fakt jebe *8* *8*
    • rika ti neco subjektivni ?!?!?!
  • archie777
    Hráčská komunita má stejně nějakou nemoc, pramenící nejspíš z nezvladatelné míry svobody. Nikdo jiný, než nějaká firma s obřim budgetem, prostě neudělá luxusně vypadající hru z doby kamenné, Říma ani Londýna nebo Los Angeles. Nikdo jiný prostě neudělá svět x kilometrech čtverečních, nepřecpe ho mechanismy a nevydá ho na všechny platformy. Rovná se - ta hra se prostě bude muset prodávat po milionech. Rovná se - ta hra bude muset být přístupná i pro mladé hráče, casual hráče v obýváku, a musí instantně bavit. Pokud tohle chápu a taková hra mi nevyhovuje, jsem přece tupec, pokud si jí znovu koupím. Nechápu v čem je potom problém. Chci hardcore mechanismy? Chci inovace? Jdu na kickstarter a nezávislou scénu, případně si vychytám ten AAA, kterej za něco stojí.
    • homeles8
      a není to jen herní komunita, jsou to všechny komunity. Jsou to všichni lidi.
      • archie777
        Souhlas. Nicméně taková filmová si, pokud budu hodně zobecňovat, víc zvykla na to, že existují nenáročně blockbustery i náročnější, artovější, hlubší, inovativnější kusy. Vedle sebe. A jedno nekonkuruje přímo druhému.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit