Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale Orderu napálíme osmičku, a to s klidem.
    • Ale tak to není přetexturovaná blbost jako Primal. *1*
  • podobné ako s recenziou, ktorá neustále vravela to isté inými slovami.
    Hra mala byť možno paródiou? Goat Simulator?
  • Upřímně nechápu co tu většina lidí brečí? Jak pár inteligentních jedinců podotklo, tak spousta dobrých, ba i skvělých her vlastně nic nového nepřinesly. Když hra nepřinese nic nového, tak nadáváte, ale když přinese, tak zase nadáváte, že je to odbočení od série a jebete na to. Myslím si, že spousta lidí nebo alespoň já tedy ano, dám peníze za hezky vypadající a dobře fungující hru než za něco, co se snažilo být revoluční, ale abych si to mohl vůbec zahrát tak musím čekat několik měsíců než konečně vyjde patch, který opravdu řeší problém (tedy pokud vůbec vyjde). A pokud vás mechaniky FC už omrzeli, tak existuje tuna her, které jsou úplně něco jiného a určitě vás uspokojí.
  • Ubi je má velká láska. Myslím na ně každý den, od těch dob, co jsme nad těmi podařenými hrami zažili spousty srandy a mnoho placení za hráčsky plnohodnotný a originální obsah. Děkuji za úžasný strojový marketing, protože něco tak masového a non-electronicartovského jsem ve svém životě nezažil. Jo, překonat EA a Activision je velká dřina. Všechny skvělé série či tituly, co vzali pod svá ochranná křídla, vyleštili do největší krásy čistého křišťálu. Tolik originality, tolik příběhových struktůr, tolik herních mechanismů. Děkujeme.
  • Veny
    Starej šit v novým kabátě ale stejně vyplázneš plnou cenu... no nekup to.
    Doufám, že tam Ubi chytře nacpali pojistku abyste to nerozjeli na dvoujádru, jako to udělali u čtyřky a u Division... od těhle zmetků si v životě nic nekoupim... stejně maj prachy od výrobců HW jinak mě nenapadá proč hráčům neumožní hrát na dvoujádru (paradoxně jsem FC 4 dohrál, stačilo jen stáhnout emulátor, takže žádný že by to dvoujádro nerozjelo :D ).
    • Lol já spustil v pohodě Division na dvoujádru a to i bez žádných prográmků. *1*
    • No nekecej? Právě jsi to odhalil! Konspirační teorie jak Brno. Herní vývojáři vlastně vytváří graficky lepší a hardwarově náročnější hry, aby jsi si musel koupit nový komp. Kdyby to nebyly chamtivý sv*ně, tak by nám vlastně stačil jeden PC za život a hry alá rok 1980. Kápnul jsi na to *1*
      • Veny
        Prosímtě... pokud hra nepodporuje hardware, se kterým jí (za použití prográmku, který ubisoft nedoporučuje) ve finále rozjedu bez sebemenších problémů, zajímá mě, jak toto vysvětlíš. Proč hru nerozjedu s dvoujádrem, když má dostačující výkon?
        Jistě, kvalita musí jít dopředu, JENŽE ne vždy kvalita odpovídá požadavkům (a to nemluvím o mizerných optimalizacích, na které má snad Ubisoft patent). Nehledě na to, že jsem mluvil o CPU, který se na vizuální kvalitě hry nepodílí... nemluvil jsem o grafikách
        Nehledě na to, že graficky je tahle hra podobná jako čtyřka http://games.tiscali.cz/oznameni/hardwarove-naroky-far-cry-primal-se-od-far-cry-4-moc-nelisi-270400
        1 GB VRAM? To bylo minimum u her před dvěma roky... chceš ještě další důkazy, že primal je jen přemalovaná čtyřka?
      • Myslím že to tím říct nechtěl... spíš že spousta AAA titulů sází především na grafiku, zatímoc ten základ zůstává těměř stejný jako u předchozího titulu... Tzn. hraješ "stejnou" hru, která ale vypadá jinak... Netvrdím že je to vždy na škodu...
  • Zbožňuji recenze s větami typu „kteří doufali ve výraznější odklon ze zajetých kolejí“ a následně snížené hodnocení. Jedná se o pátý díl série. To je jako čekat, že se v novém dílu FIFA bude krasobruslit, nebo v Need For Speed létat vzducholodí.
    • pokud je vás víc takovejch co si myslí že by se měli herní série posouvat po vzoru fify a nfs, tak teda potěš koště co nás čeká příště
    • Stačilo by, kdyby alespoň něčim přispěli
      A sakra!
      Alespoň něčim malym.
      Ale ne.
      Stačilo by, kdyby pořád nedělali hry tak stejné, nudné a egocentrické!
      Tohle mi děláš naschvál, viď??
  • Pěkně napsáno, i jsem se pobavil, díky :).
  • Hezký hate. Takže co třeba přinesl Zaklínač 3 za novinky oproti dvojce? Tak si to řekneme : Červený stopy v každém questu narozdíl od jednoho ze dvojky a dál? Jaké jsou nové herní mechaniky ve trojce?
    • napriek otvorenemu svetu atd. ma 3. Zaklinac nebavil vobec.. oproti dvoje
    • Ještě bych zapomněl.
      To hlavně: Skončilo to v nejlepším, než se to stačilo okopírovat.

      Tohle jede X dílů jako AC.
      • Tohle je jak ta Monty Pythonovská scénka "co pro nás kdy Římané udělali??" *1*
    • Veny
      Tak začneme:
      To hlavní- Nic (ani UI) nevypadá stejně
      - Kůň
      - Otvřený svět
      - Propracovanější alchymie (ať už jsou to nově přidaný odvary, nebo překopání toho, kdy se lektvary používají), Propracovanější rozvoj postavy (level cap 35 v dvojce byl fakt nepříjemnej, skilly většinou neměly znatelný dopad)
      - Rozvětvený příběh (dvojka byla lineární a zásadních voleb jen několik... cca pět?)
      - Poklady, svatyně, hledání zaklínačských setů, crafting, gwent, plavba na člunu, střelba z kuše, zakázky na unikátní monstra... mám pokračovat?


      U zaklínače je ospravedlnitelný, že něco vypadá jinak, když se to točí kolem stejný postavy, stejnýho prostředí a stejný doby. U far cry není stejný NIC, díly nemají žádnou návaznost... přesto UI stejný, herní principy stejný, krom textur a děje se fakt vůbec nic nezměnilo. Co u zaklínače zůstalo z dvojky, to bylo zásadně vylepšeno... nenapadá mě jediná věc, která by byla ve FC4 lepší oproti trojce a u FC Primal to bude stejný. Fakt jediný co mě láká je ptačí pomocník :D
    • Á, vida, nejvíc mnou nenáviděná lidská vlastnost a ukázka alibismu (otázka je, co tě k tomu vede, zřejmě láska k FC) - ukažte na někoho, že dělá něco špatně a hned se strhne lavina hlasů ječících "ale oni to taky dělají špatně!", jako by to snad měl být argument pro cokoliv.

      Navíc sis popletl diskuze. Tohle je diskuze ke článku o FC:Primal a nikoliv o Zaklínači.
    • Otevřený svět, zasadil ovlivnitelný příběh do otevřeného světa a stále to nevypadalo hloupě.
      A rady ke questům jde vypnout.

      Ostatní se rozšířilo. Brnění, zbraně, monstra.
    • Jiný systém dovedností, střelná zbraň, hra za více postav než jen Geralt, alchyimie, crafting
    • Otevřený svět, loď, kůň, potápění pod vodu, větší návaznost na knihy, překopaný combat systém, nelineárnost
      • test
      • Takže vlastně nic, co by v nějaké formě nemělo Far Cry.
        • on se ptal na novinky oproti dvojce...
          ne co ma a co nema FC uz treti hru po sobe stejneho
          • nemá cenu mu něco vysvětlovat, na to očividně nemá mozkovou kapacitu
  • To byly časy různých dobrých her: Far cry 1, Fra Cry 2 a pak Far Cry 3. Od toho to je již pořád dokola.

    Jednička byla za mě nejlepší. Také to dělal Crytek a vypadalo to skvěle. AI reagovalo na hráče apod. Dvojku zabil, nekonečný a rychlí respawn černochů a nutnost zabírat nějaké kraviny.
  • „Pánové, chtělo by to samostatný přídavek do Far Cry, co vy na to? Co by se tak dalo udělat?“ ozvalo se na firemní poradě. „Hele, a co se vykašlat na ten dotazník, co jsme rozesílali, a zkusit pravěk?“ houkl bezelstně jeden z vývojářů. „Výborně! Výborně! A o čem to tedy bude?“ následoval nevyhnutelný dotaz. „Nooooo…“ A všem došly nápady. *1* Výborná narážka a mrknutí na "recenze" let zlatých devadesátých

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší