Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skusil som meno na PS3, som v tomto type hier uplne lavy a mal som obrovsky problem kopnut loptu smerom ktorym som chcel. Vie mi niekto poradit, ako napr. pri kopani 11tky kopnut loptu kam chcem? Bud (v 90% pripadoch) ju hrac kopne vysoko nad branu, plati aj pri normalnej hre, alebo kopne slabu a kolmo pred seba, takze to brankar chyti aj keby tam stal bez pohybu.
    • Oprava: Skusil som demo, nie meno samozrejme.
      • Dej si hřiště a dostaň míč do pokutového území, zmáčkni na ovladači špiku doleva a kopeš penaltu. Na hřišti můžeš pomocí klávesi LT zobrazit malý modrý terčík a pak už to snad pochopíš *3*
  • Je tu už někdo schopný a ochotný zodpovědět mi tyto dotazy? FIFU na PS3 si kupuju rok co rok, ale 2011 mě s každým přibývajícím měsícem štvala víc a víc.

    Takže:
    - opět je manažerský mód tak skvěle vyřešen, že se musí půl hodinu čekat, až se načte okno s emaily, pak půlhodiny čekat, až se z něj vyjede?
    -opět otravuje počítač s maily typu "Potřebuje hráč přestávku?"
    -opět se stává, že nahráváte míč dopředu útočníkovi a i když tlačíte páčku směrem k míči, útočník stojí jako dřeve, zatímco kolem něj proběhne obránce a míč pohodlně získá?

    Tyto tři věci mě deptaly nejvíc. Pokud s tím EA něco udělala, tak si to koupím, pokud je vše při starém, jdu radši do tenisu.
    • 1 - Fifu 2011 jsem také hrál a toto mě štvalo a byl to důvod se vrátit k Pro evu. Tento rok je to vyřešeno svižně. Všechno šlape jak má. Maily a všechno šlapou rychle.
      2 - Ano, informuje tě fyzioteraopeut.
      3 - Není to stejné jak v 11, po odehrání balónu jedním hráče máš libovolně volný pohyb s druhým hráčem na kterého přihrávka letí.
      • Díky za odpověď.
        Kupuju.
  • Když jsem si zahrál demo nového ročníku, tak jsem říkal bude to fajn hra. Změn bylo vcelku dost oproti předchozímu ročníku. Zkusil jsem i nový PES a říkal jsem si, že tady se čas opravdu asi zastavil a to především v rámci animace hráčů, jinak celková prezentace se nám zase o něco posunula dopředu. Pak jsem si konečně zahrál plnou Fifu a po pár zápasech se mi začíná vytrácet motivace k dalšímu hraní. Je sice fajn, že se letošní ročník soustředil především na samotný zápas, ale další omáčka navíc prostě ke skutečnému fotbalu patří, jako jsou podrobné statistiky či starání se o klub do nejmenšího detailu. Je mi jasné, že Fifa nesmí převzít místo svému bráchovi Fifa managerovi, ale prostě mi tu nějak chybí další mini hry a to na tom PES není o moc lépe.
    Jak to vypadá, tak se vrátím zase nazpět ke hraní NBA 2K11 a zachvilku je tu dokonce i nový vylepšený ročník NBA 2K12. Tak jak totiž 2K Sports prezentuje skupinové i idividuální sporty, tak to dělá jen málo kdo v oboru. Animace supr, nejsou sice dokonalé, ale mají rozhodně nejlepší úroveň ze všech sportu s míčem i bez něj. Navíc v každé sportovní hře použá i přirozený pohyb a vlnění dresů. Pro další hru zbývá rozhodně dost motivace. Vždy jsou zápasy vyrovnané a každý z nich je jedinečný. Spoutu doplňkových módu, detailní statistiky, které nevynechávají ani dlouhou historii daného sportu a předevší skvělá prezentace při zápasech jak na palubovce, tak i v jejím okolím. Jednoduše NBA 2K12 je mnohem lepší investice do sportovní hry než do nových ročníku fotbálku, i když se jedná o jiný typ sportu a ve skutešnosti raději hraji fotbal, tak naopak jako digitální stálice u mně jasně vítězí NBA 2K12...
    • souhlas, prožil jsem naprosto totožnou zkušenost:) i když mě basketbal v reálu moc nebaví ani vlastně nezajímá, jako HRA je to skutečně o moc lepší zážitek než fifa nebo PES...i já nový ročník jednoznačně doporučuju
  • Prosím Vás je FIFA 12 v české verzi a je tam česká liga?? Děkuju!!
  • Ahoj chtěk sem se zeptat nevíte někdo jak bych mohl (mam fifu na ps3 ) koupit premium abych v cration centru mohl vytvořit vícce týmu a nebo si za vytvořené týmy zahrát trenerský režim ? děkuju omlouvam se ale opravdu se v tom vůbec neviznam
  • Pro lidi kteri jsou zvykly hrat fotbal v tzv. "assisted" modu tu mam maly seznam, proc je fifa tak hrozna! :
    1. nahravky - asi kazda treti jde jinam nez chcete
    2. strely - temer bez sance na gol, vetsina golu pada s dorazek coz krasne kontrastuje s tim ze kazda strela vyslana pocitacovym protivnikem ma golove parametry
    3. nabihani hracu - naprosto nesmyslne, prakticky umi bezet pouze rovne
    4. klickovani - jako obvykle temer nepouzitelne a jako novinka bez gamepadu neproveditelne
    5. braneni - stare braneni - nudne; nove braneni - vcelku zabavne,ale asi o 50% min efektivni.
    6. dejawu - tyhle vyse zminene chyby jsou snad ve fifach vic jak 10 let, nechapu v cem je takovej problem je odstranit.

    Vysledek: U her se chcete bavit, ale s fifou tak jedine vykourite krabu denne.
  • Jako sorry "Po letech kvalitní, ale strnulé hratelnosti přichází období dynamických bojů o každou píď hrací plochy"

    A ty oslavné ódy při přechodu na nový engine ve FIFA10??? Jako nic ve zlim, ale i když je recenze subjektivní tak to "po letech" je trochu mimo. Ano před fifou 10 by to sedělo jak p*del na hrnec.
    • sleepless
      Ano, to "po letech" na to sedi, nebo je zpetne hodnoceni zakazano? Desitka prinesla zmenu, ale optikou dvanactky je strnula stejne jako dily predtim. Ze je v urcite dobe neco oslavovano a nasledne prekonano s tim, ze je oslavovano neco jineho, je u pravidelnych serii bezne. Nikdo z nas do budoucnosti nevidi. A volit superseriozni pristup, kdy radeji nic nehodnotim ze strachu, ze mi to nekdo za pet let hodi na hlavu, by byl obycejny alibismus. Fifa 12 prinasi velkou zmenu, ktera se de facto rovna vymene enginu.
  • nevim na co to kupujete dementi, jen si čekejte na 30.9. - stahnu za hodku z torrentu a hraju :)
    • Hraj si to, ale dementa ze sebe dělej na v jinejch diskuzích :) Takový jako ty tu máme nejraději.
    • Jo a jakymi klavesami prosimte stinujes a tak co je rt a rb, dik za odpoved.
  • morik
    žůůůůůůžo FOČUS!
  • FIFU hraji na ps3 uz od rocniku 08 a musim rict ze tahle FIFA 12 mebo co to vlastne je nejhorsi dil od doby kdy se zacala delat na ps3.Tym ovladany pocitacem je tak neschopny v obrane ze je to az k smichu staci jen ve vapne udelat zasekavacku a obrance je ze hry a pak to staci jen ulidit mic do brany.a co se tyce toho slavneho noveho braneni des a hruza.
    A streli pocitace jsou tak neuveritelne presne ze si rikam jestli hraji vubec fotbal z 6 strel inkasuje muj golman 4 kousky a nekdy premislim jestli ten brankar tam vubec k necemu je.nejlepsi fifa je 09!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit