Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to vypadá s předobjednávkama borci? *3*
  • na PC je to hroznej sh*t
    • letos ne... letos to vypada na slusnej narez
  • Chlapi omlouvám se za snad trochu naivní dotaz.Mám při hře po obou stranách černý svislý pruhy - cca 5 cm.Hra mi prostě nejde po celým monitoru.Monitor má rozlišení 1280 * 800.Nikde jsem v menu nenašel nastavení.Děkuji za případnou radu , mě naprostému PC laikovi.
  • Pane redaktore, zamyslete se uz u vas v redakci a prestante davat a timpadem sidit hrace s tak vysokym hodnocenim her, chapu ze loby je velika a sem tam vam kapne do penezenky nejakovy ten kousek provize ,ale uz to zacina byt velice okate, zacnete alespon obcas u her davat realnejsi hodnoceni jelikoz 9/10 je opravdu ubohost. A nemyslim ted jen FIFU dekuji
    • Šidit hráče? Jen z dema byli hráči nadšení, když pominu počáteční problémy s gamepady, sekánim obrazu...
      Jak ste přišel na to, že si hra 9/10 nezaslouží?
    • mirekdusinojc
      Opět číselné hodnocení je relevantní. Zvláště u hry typu FIFA. Ovšem autor rozhodně není člověk, který tuto sérii nesleduje a v recenzi je velice silně znát, že ví o čem mluví. Konec konců sama recenze vysoké hodnocení velice dobře obhajuje, takže kde je problém? Možná v tom, že před napsání tohoto blábolu jste zaregistroval pouze hodnotící číslici bez toho, abyste znal jak text recenze, tak samotnou hru? A co se ostatních her, které zde dostaly vysoké hodnocení. Všechny do jedné si to zasloužily a všechny do jedné své vysoké hodnocení měly podložené kvalitní recenzí.
    • Ano, redaktoři herních webů už vlastně žijí pouze z úplatků a provizí. A recenze jim píšou distributoři.
    • a co treba ? deus ex 3 ? prober se
  • Dobrý den,

    Prosím o radu už mám FIFA 12 plnou a mám takový problém. Obraz se mi trhá... Ale pouze při samotném zápase... Replay opakované závěry a tréningové zápasy atd. jdou naprosto hladce... FIFA 11 a PES 12 mi šli/jdou na FULL absolutně plynule. Včem může být chyba?
    • Jistě jsi si hru koupil.... s demem se mi to stávalo taky, přeinstaloval sem windows a de to v pohodě. Popravdě nevim v čem je problém, ale v tym HW to nebude :)
    • podle me ta fifa pro plne plynuly beh potrebuje aspon ctyrjadro a nebo core i5..
    • jo hochu , ja mam sestavu na ktere by me to melo jet taky na high a hraju to na low a presto mi ten obraz neprijde uplne plynuly takze si to radsi koupim na xko
  • http://fifa.gameway.cz prijdte si zahrat ligy na PS3 s manualnim ovladanim :-)
  • Největší mínus na nové FIFĚ je, že chybí Personality + z minulého ročníku. Všechny pohyby jsou prakticky totožné ať už hrajete s hráčem co má 70 overall, nebo 90. V FIFA 11 měl každý hráč světové extratřídy svoje vlastní specifické vlastnosti a pohyby zde mi to přijde stejné... Jinak hra se vcelku vyvedla dávám 8/10
  • Poradi mi nekdo jake je namapovani tlacitek na klavesnici kvuli jedne hre nebudu kupovat gamepad a popis ve hre ze se neco dela tlacitkem RT a neco Rb je fakt super to ty d.menti v Ea si mysli ze jim nekdo bude cpat prachy za neco u ceho ani nejsou shopni prepsat tech deset tlacitek pro klavesnici omg.
    • Tak uz jsem to nasel vzhledem k tomu ze jsou potreba 2 smerove krize tak je to na klavesnici nehratelne, hold ps3. to jisti.
      • prudislav
        mě to tea fur vyjde výhodnější si koupit hru na pc a připojit gamepad než kupovat ps3 verzi
    • Gamepad seženeš kolem 300,-. Od MS k xboxsum kolem 650,-. osobně bych ti radil nad gamepadem zauvažovat, kvůli téhle hře se to vyplatí.
    • Nepochybuji o tom, že sis koupil i hru, takže gamepad by měl být to nejmenší, ne?
  • davno som sa tak nezasmial, to hrali s nejakymi cheatmi, ked maju brankari tankisticke prilby na obrazkoch alebo to je nejaky crazy exotic mod v recenzii sa o tom nezmienuju ????????
    • Další kdo nemá rád Čecha s hrncem na hlavě. :-D
    • Ty asi moc fotbal nesleduješ co :)
      • Prosim tebe, tohle vi i moje pritelkyne, matka i babicka. To nema s fotbalem co delat.
    • a kde jsi jako byl posledních deset let? treba, ze ji Cech pouzivá, protoze mel zranení hlavy. Dej si facku a zalez zpátky do lesa
      • trolled hard
  • cs chtěl bych se zeptat na pc jaké jsou ty klávesy rb a lb a lt rt diky za odpoved

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit