Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    tak to já ještě o dalších dvou, pokud je montana ten samej
  • Kdysi v jednom z Fight Clubů mluvili o týpkovi, kterej se rozhodl dohrát všechny old school rpgčka a píše o tom blog, zapomněl jsem link na jeho web a nemůžu to ani vygooglovat, poradí někdo?
  • Happy_Hippo
    S Tvojim prispevkom absolutne suhlasim... teda nie tak celkom, vlastne len s prvymi 4mi slovami, s tym, ze z toho 4teho by som odstranil to "foo" :), a bolo by to absolutne dokonale :) inak suhlas :D
  • Happy_Hippo
    Milos bol u mna best clovek z Eurogameru, takze tento trade vnimam ako velmi vyhodny pre games :)... Good job Sleepless :), a drzitm Ti Milosi palce ;)
  • Na mě jsi zapomněl *9*
  • Robotron3
    Tak to je dobrá galerka *15*
  • To je primo dream team co jsi napsal za sestavu retardu mezi ktere se radis. :)
  • Robotron3
    Já vim jen o jednom, co do diskusí *3*
  • ringmancz
    jasně že do diskuzí *3*
  • asi do diskuzí *1*
  • Overwatch
    Většina?
  • Tak to mi spad kámen ze srdce.
  • Můj názor je ten, že Bakala nebude pořád přisypávat kdy bude potřeba to by potom nebyl miliardář. Dan a jeho tým se finančně můžou taky pořádně zapotit ač jim to nepřeju.
    Jinak Bethesda bojuje mnoho let a Dan Vávra mnoho zkušeností s open world nemá, Mafia je podle mě o dost rozdílná a navíc jestli další nextgen bude co do designu odlišný od stávajících principů tak jim to dá taky pořádně zabrat. Navíc má jiný tým a doufám, že třeba i lepší :)
  • Mají společné to, že jsou openworld RPG, tudíž Dan se může zapotit z jejích pojetí mechaniky hry, která může být o dost lepší a vyladěnější, v tom si můžou hodně konkurovat a pozná to i koncový zákazník. A je úplně jedno jestli je to fantasy nebo realisticky historická hra.
  • Milos Bohonek is fooking traitor and shallow careerist! Už tě nebavilo psát pro tři tisíce lidí měsíčně? No neboj, i tenhle web se na ně brzy dostane:-)
  • No v prvé řadě neznáme datum vydání. Ty hra můžou vyjít rok od sebe.
  • ringmancz
    taky jsem si vzpomněl a potom na kulturukriplu, odkud většina píše i sem
  • jindra.veliky
    ja na Vas porad dohlizim, nebojte *5*
  • tím chci říct, že kdo si pořídí Witchera 3 bude mít jistě eminentní zájem si zahrát i hru od Warhorse a pokud si daný casual konzument hry kupuje, protože nerozumí torrentům apod, tak si bude muset vybrat, pokud si nekoupí oboje.... je to typ hry, který zaujme hráče RPG her bez ohledu na to, zda jde o fantasy nebo realistické zobrazení husitské doby
  • hry nemusí být naprosto totožné, aby si mohly konkurovat a mají toho společného teda trochu víc než jen "pohled ze zadu na panáčka"... open world, rpg prvky, důraz na příběh, živoucnost a uvěřitelnost světa atd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit