Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud to tu je nějaké "zavšivené" jak říkáš, je to jen proto, že sem chodíš asi moc často
  • Nemyslím, že je Zaklínač konkurencí pro Danovu hru.

    Zaklínač je fantasy, Danova hra je podle toho co jsem pochopil realistická hra z období husitů.

    Jediný co mají ty hry společnýho tak je to že vidíte zezadu panáčka (předpokládám), chodíte po světě a plníte úkoly, jenže to by potom konkurencí muselo být 90% her :-)
  • Inquisitor
    Jo nechá si narůst pořádnou máňu :D
  • Ludo
    najmladší moderátor zo ScoPoradne *5*
  • Coffin.Corner
    Řekl bych, že je tomu právě naopak. Vávra má jednak mnohem větší zkušenosti s open world systémy, navíc se prakticky zodpovídá jen Bakalovi a nemusí čelit žádným tlakům od fanoušků knih ani navazovat na vysoce nasazené laťky z předchozích dílů.
    Zato CD Projekt si může na třetím Zaklínači s open world pěkně vylámat zuby, vždyť taková Bethesda s tím bojuje už skoro dvacet let.
  • Amylee.Anderson
    Gratulu Games k takové posile :) Btw, myslíte, že JD změní účes, když Moolker chtěl jít do Games od chvíle, kdy Petr změnil účes? :)
  • TheGGG
    Jsem zvědav jak dlouho to vydržíš chodit na tyto diskuze. Musím tě varovat je zde hromada trollů, úchylů, pomluvačů, šílených fanboyů, hatterů a pak ještě veskoslavův gang zlomenných srdcí. Naštěstí zde existuje pár lidí kteří mají nějakou snahu s tím něco udělat, mezi ně patří spolehliví přispěvatelé jako TheGGG (tedy moje skromná maličkost), ggg junior, joe, jejdásek a pár dalších.
    R.I.P jindrovy velikému který sem zřejmě z důvodů přílišných depresí přestal chodit.
    PS: teď už můžou na games říkat že mají nejen nejhezčího internetového přispěvatele (tedy mě), ale i nejhezčího herního redaktora (i když kdyby Alžběta viděla mě možná by ses v jejiích očích propadl).
  • Myslím si, že posílení redakce o M. Bohoňka je dobrý tah. Má určitě něco nahráno (samozřejmě také napsáno) a o jeho herním přehledu nepochybuji. Miloši, ať se ti daří!
  • milos.bohonek
    Já se klaním, Justine. ;-)
  • Trol.diskuzni
    Gothic foreva! *14*
  • TheGGG
    Super M. Bohoněk. Ve score to je vždycky člověk jehož články čtu mezi prvními. Ale bohužel pro něj já jsem větší krasavec.
  • Doufám, že ne :) Ale ta možnost tu je, přeci jenom CD projekt je v porovnání s Warhorse už velké studio a navíc schopné. Tudíž naši jsou pouze schopní a to je někdy málo. Každopádně tyhle dvě hry mám asi nejvíce v hledáčku a těším se na ně.
  • milos.bohonek
    Koho by nebavilo utahovat si z nejmladšího, to už asi bude můj věčný úděl v téhle branži. :-)

    A za odvolávání se na Gothic samozřejmě palec nahoru!
  • Hádám, že Vávra od ohlášení Witchera 3 radši nosí pořád hnědý bezpečnostní spďáry...
  • Za Miloše palec nahoru. Jeho články a hlavně názory jsem na eurogameru dost hltal. A i když je pro mě českým herním webem číslo jedna právě eurogamer, myslím, že nyní se díky Milošovi budu objevovat na games častěji. *3*
  • Super podcast a jste machři, že jste to nakonec zachránili.

    Jinak doufám, že se Miloš bude oběvovat v podcastech pravidelně a nebo alespoň často. Kdysi jsem četl na moolker.cz jeho ,,reporty,, z USA a dřív na Games i recenze a články a vždycky se to moc dobře četlo, takže za Miloše rozhodně palec nahoru *1*
    A navíc já jako RPG pozitivní jedinec jsem rád, že do redakce přišel někdo, kdo má v oblibě stejný žánr.

    A na závěr bych měl ještě jeden OT dotaz: budou ještě nějaká videa z GDS 2012 ?
  • moolker + games.cz, no tak to je hodně dobrý!!!! EG mi taky není moc sympatický
  • Paul_cz
    Zábavný podcast? Zabavný podcast. Za tenhle transfer jsem rád, btw. EG mi není sympatický web, narozdíl od games. A moolker.cz už pár let čtu.

    Jinak škoda že ještě nebyly venku informace o Zaklínači 3 co jsou venku nyní. V novém interview na game informeru CDP namedropli Gothic jakožto inspiraci pro stavbu světa a balanc. Tak se to má dělat :-)

    BTW mě v podcastu dost pobavil Lukášův dig na tvůj věk :D
  • A navíc má Miloš hodně dobrý vkus. Velmi čtivé jsou jeho recenze na závodní hry.
  • No výborně konečně někdo bude v redakci prosazovat Gothic! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit