Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    TESo jsem zkusil a dle mého nemá moc přívětivou budoucnost. PvE ve většině případech je sólo akce, nikde jsem neviděl nějaké mmo prvky, takže pokud jdete pouze touto cestou, platit měsíčně by se mi za to nechtělo. Pokud jde o PvP, teda to dobývání hradů je vyloženě hrozné, není tam nic co by nebylo v Guild Wars 2 akorát to není tak odladěné jako v GW2. Systém oživování je hrozný, nikdo to nedělá, protože je třeba mít jakýsi blbý kámen. Low lvly se v Cyrodiilu nijak neupravují, takže je zbytečné tam chodit protože kde kdo vás tam dá na ránu. Opravdu hrůza, dle mého přejde na F2P brzy.
    • Vše rozhodnou konzole a jak všichni víme, konzoloví hráč není tak náročný a podle mě má právě tam TESO šanci uspět. Nakonec se z toho může stát čistě konzolové MMO.
      • 1599 za hru + 365 měsíčně na poplatcích + 209 měsíčně za Xbox Live Gold pro hraní online = vypadá to, že minimálně na XBox 1 to bude hra pro horních deset tisíc konzolistů *3*
        • xbox 1 si nikdo normální nekoupí. PS4 je jediná správná volba. *3*
          • Z nabízených bohužel ano, ale osobně o její koupi zatím neuvažuji - přeci jen už nemá unikátní architekturu (na rozdíl od PS3) a jedná se tak v podstatě o uzavřené miniPC. Navíc v současnosti nepřehrává audio CD ani 3D blu ray *13*
  • VaZqeZ_EU
    "Mačkal" jsem se s Bětkou.. *15*
  • V titulku máte #172 místo #175 :-)...
    • blixa
      Opraveno, dik za upozorneni..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit