Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LTM3
    Historka z metra: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/relax/249835-video-seznamovaci-vagon-metra-ma-premieru-za-sebou/ *1*
  • Tukan je fajn, co proti němu máte ? *9*
    • jeho vtipy ve mě vzbuzují touhu vrazit si hřebíky do uší
    • Je to nafoukanej trouba. Jinak nic.
      • Říct mu to do očí to bys musel bejt jinej formát co?
        • Proč bych to dělal?
  • ale nekecajte... tukan je najlepsi!
  • To bude párty vyhořelých starců.
  • Keyz
    Tukan: http://kuc.cz/ogr6eo
    • Tak podle tveho avataru bych si tipnul ze se v ptacich vyznas takze dobra prace...
      • Keyz
        *3*
    • loool *15*
  • Jack1947
    A jéje zase spolek haterů, Tukan je náhodou docela dobrej týpek. Má i dost zasebou a stále baví. SCORE LIVE mně s ním vždy bavilo, jasně na LEVEL TV asi neměli ale zábava to byla. V Re-Playi a Applikacích taky brej. Dost se vyzná...
    • Gordar
      naopak SCORE LIVE bylo někdy výrazně nad kvalitou LEVEL TV.
      • Jack1947
        No tak možná jo, já ho tolik nesledoval ani SCORE LIVE jen někdy... *7*
  • Hnisavec
    konečne poriadny dlhý podcast..... *14*
    • nejhorší podcast v historii games, nesympatický Tuček a hry na mobily mě vůbec nezajímají
      • Hnisavec
        tak nato nečum, voe! *3* *15*
        • nečumim ty vole , nevydržel jsem to ani 5 minut od servisního okénka, jen jsem chtěl zjistit, jestli je Tuček pořád stejnej kus kokota (je)
  • Tukan? ANO, dekuji. nechapu ten hate tady. uz ve score se jeho recenze dobre cetly. score tv, gamepage s tomasem zvelebilem byla taky vzdy zabava. v replay uz asi nema tolik prostoru a tak to uz neni takova sranda, jako starsi veci. ( nebo mozna prislis pozornosti zaberou vnady jeho kolegyne *1* ).
    skoda, ze se hram nejspis uz nevenuje tomas zvelebil, byli opravdu dobra dvojka.
    • Mopped
      Zvelebil? To snad ani nemůžeš myslet vážně. To byla nejvydařenější akce Levelu, poslat Tomíka do Score a do roka zlikvidovat konkurenci.
    • No tak zrovna Zvelebil je hroznej tragéd...
      • Mart9
        Si furt říkam, kdo je ku*va Tomáš Zvelebil, tak to dam do googlu a vyběhne na mě Ali *2*
  • Fajn fight club, akurat by mohol Mikoláš trochu popracovat na prejave - to, na to, ja to, ten, tu. To su jeho asi najoblubenejsie slova, spojenia, predpony a vsetko ostatne :-)
  • Tukan? Ne, děkuji.
    • tukan je tvorca hernej zurnalistiky v cz. mozno si zaspal dobu alebo mas 13 rokov :D
      • Na třináct let vypadáš leda ty. Ty asi nebudeš z těch co měli dvacet, když si kupovali první číslo Excaliburu na stánku PNS... Když chceš něco vědět o počátcích herní žurnalistiky trochu si o tom alespoň nastuduj. Ale přečíst si to na http://cs.wikipedia.org/wiki/Excalibur_%28%C4%8Dasopis%29 ti nikdy nedá tu osobní zkušenost a vzpomínky na večerní programování Amigy, chození do Svazarmu na PMD a čtení prvního herního časáku na nekvalitním papíře.
      • Zasmal bych se ale je to spis smutne. Precti si neco o casopisech jako byl Excalibur nebo Score v casech prvni redakce a pak muzes mluvit o TVURCICH herni zurnalistiky u nas. Tucek a jeho baseballovi bros k tomu prisli jako slepi k houslim...
    • h0p3
      Nikdo vás nenutí to sledovat a chybět taky nikomu nebudete.

      To platí i pro toho troubu dole. Peace.
      • Popravdě mu držím pistoli u hlavy a zkouším, co vydrží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit