Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodne Vam neprajem nejaky krach alebo aby Level nevychadzal, ale to fnukanie ze my sme mali, dali sme do toho vsetky peniaze tak nas milujte a je jedno ako kvalitny produkt mate a naopak treba kopat do velkych spolocnosti mi pride rovnako ubohe ako prave tie priania nech skrachujete. Nikto Vas nenutil ist do toho.
    • janchor
      A to fňukání probíhá kde přesně? V podcastu jsem se jen pozastavil nad tou srdečnou nepřejícností, který upřímně nerozumím. Nikdo neříkáme, že nás má někdo automaticky milovat a automaticky kopat do velkejch společností.
      • Inquisitor
        Nic nepotěší člověka tak, jako cizí neštěstí.
        • deridon
          :(
  • Mart9
    Navrhuji pozvat do podcastu Jacka1947, ať se tam pořádně vydovádí, protože to je něco příšerného, jak v posledních dnech reaguje doslova na každý příspěvek.
    • TheGGG
      To by bylo rozhodně zajímavé, zval bych všechny místní po*ahance, trolli a hatery. Vsadím se že najednou už by takoví drsňáci nebyli a jen by se jim po otylých zarudlých tvářích valil pot a slzy.
      • Půjdeme tam společně?
        • TheGGG
          Pěkně z leva: Veskoslav, jack, ty, já, n7n7, naklonovaný jindra, max, master (ten ponese urnu s trollem diskuzním), ten nový c*p del a pak ten co tu vystupuje pod 10 nickama. Pěkně za ruce jim tam napochodujem. Grygarovy na klíně se budem střídat po pěti minutách.
          • Jack1947
            Mluv laskavě za sebe jo - *11* *12*
    • já ti nevim, Jack sice dokáže být otravný tím jak je ho všude plno, ale aspoň se chová slušně, neviděl jsem ho že by byl agresivní nebo po někom vyjíždel, dokonce i když se po něm ostatní dost nevybíravě vozí tak jim to neoplácí stejnou mincí
      • kennyB
        To je pravda. Pamatuju si doby, kdy byl na mušce Veskoslav, teď je to Jack a příště to bude zase někdo další. Holt se tu musí vždycky najít někdo, koho si ostatní budou dobírat *7*
        • Inquisitor
          Řekl bych, že veskoslav je pořád stejně populární.
          • kennyB
            To je fakt *3*
      • solomon.short
        jojo souhlas. za mě - ať si píše, nevadí mi *5*
      • Mart9
        Však taky neříkám nic proti jeho chování a na rozdíl od ostatních nevolám po jeho zabanování. Jeho příspěvky jsem skoro nikdy ani nečetl, protože nedávaly žádný smysl, jenže teď je pod každým příspěvkem, takže se mu nedá vyhnout. Mně to třeba vadí víc než nějaký trollující ubožáček, nad jehož snahou se člověk alespoň může pousmát. Prosím Jacku omez trochu své příspěvky, děkuji.
      • Jack1947
        Díky,díky... vřelá slova vždy potěší. *3*
    • Chim
      I Games má svého Kolesu. Bohužel.

      http://www.stream.cz/nejnovejsi/fenomen/10003115-internetove-diskuze
    • Jack1947
      Zareaguju na tebe, co bych tam dělal... nejsem zajimavá osoba a tak. Uživatele se tam nezvou... stejnak.

      Jestli si myslí opak, no ták tohle by dokázal přeci každý...

      ( Jsou určitě hodnotnější lidé at mají prostor, néé průměrnáci nebo blbci mého charakteru, co vrchol dne je to co provádí).
      • Nejsem zajimava osoba, ale vetsinu prispevku na games musim mit ja, tak jo.
        • Jack1947
          Co proč vždyt je někomu beru? *7*
      • Podla mna je to dobry napad. Fight Club by konecne spravil cest svojmu nazvu. Tym mam na mysli ze by ta tam vsetci zmlatili.
        • solomon.short
          regulerne jsem si poprskal monitor *1*

          vdaka *3*
          • Ono to jde i neregulérně?
  • tonnymontana
    Jen bych mozna byt v podobnem poradu si napsal nejake body na papir treba kdyz moderator hledal v pameti rozhovory mohlo to byt daleko kratsi nez nic nerikajici urputne vzpominani ale to je jen detail urcite by to pomohlo ve sviznosti:)
  • Ja bych vybral jiny pravidlo—"Paklize lidi nikdo nevychova, tak se zkratka budou chovat jako prasata."

    PS—Byt tam byl Macura, tak se ze stoosmdesatosmicky vyklubal povedenej dil.
    • "To že tě někdo vychoval ještě neznamená, že máš vychování" - Winston Wolfe
      • ┳╱┳╭━╮┓╱┓┳━┓╱╱╭━╮
        ┣━┫┣━┫┃╱┃┣┫╱╱╱┣━┫
        ┻╱┻┗╱┻┗━┛┻━┛╱╱┗╱┻
        ┳━╮╱┳━┓╭━╮┓╱┓┏┳┓┳╱┳━┓┓╱┓┳
        ┣━┻╮┣┫╱┣━┫┃╱┃╱┃╱┃╱┣━╱┃╱┃┃
        ┻━━╯┻━┛┗╱┻╰━╯╱┻╱┻╱┻╱╱╰━╯┻━┛
        ┳━━╮╭━╮┓╱┏
        ┃╱╱┃┣━┫╰━┫
        ┻━━╯┗╱┻╰━╯ with advice from the guy, who's just good enough to getting a rid of the dead human bodies.
  • Keyz
    Zajímavé téma ohledně nadávek a podobného chování v dané hře.

    Osobně jsem to dělal vždy následovně: Jestliže hra vyžadoval spolupráci a házelo to náhodné lidi, tak jsem ty kecy neřešil. Stejně tomu nejde zamezit a vždy to nějak prolomí. Jen se divím, jak někdo může jít na TS apod. s lidmi které nezná a čekat, pozitivní jednání ve hře. To je dost komické.
    A jestli to danému hráči brání v postupu hrou, tak si má najít skupinu lidí se kterýma bude hrát. Tedy nějaký klan apod. Prostě si to chce rozmyslet jak to budu hrát. Zda jen tak pro srandu, tak pak budu potkává náhodné lidi a tedy i kecy. Anebo zda to chci hrát lépe a více, tak pak je potřeba hledat si kámoše.

    Jinak to prostě ani nejde. To vypadá, že někdo řeší nesmysl typu: Chci to hrát dobře ale nechci se vázat na lidi. To prostě nejde. Když je ta komunikace potřeba, aby člověk hrál lépe, tak je potřeba najít si skupinu lidí, kde tohle většinou tolik nehrozí jako u náhodných skupin. Hlavně nemá cenu se pak hádat v s nějakým tupcem. Jestli je možnost ho nahlásit OK ale jinak to je nejlepší neřešit. Tohle lehce vyřeší každý člověk ignorací a netřeba čekat na řešení od vydavatele a mezitím hru nehrát. Navíc pak vydavatel vymyslí nějaké extra šílené restrikce a dopadne to blbě.

    Anebo ho vytrollovat. Když se to povede, tak to stojí za to *15*
    • Jack1947
      Nejlepší je když né tvojí vinou se všichni sesypou třeba na tebe, odsoudí tě a si pro ně ten co to zkazil.
      Něco o co nestojí nikdo... Vytrollovat? ale no ták, to nevím - konec je když kromě nadávání skrz chat se ještě přidáj nadávky skrz... no mikrofonek. ( zakázal bych to uplně a vědi proč v ranked serverech cod to prostě není povolené).
      • TheGGG
        No, jestli si s nějakými hráči jednal tak jako jednáš tady a jestli mluvíš stejně jako píšeš, no nedivím se že se našlo pár jedinců, kterým to nemuselo úplně sednout. *5*
        • Jack1947
          Co mluv prosím nejdříve za sebe... já aspon píšu celkem konstruktivně a né opravdu v online hrách chat nespamuji - takže si celkem mimo. *3*
          • TheGGG
            Za "Co" ti chybí čárka, za "né" ti chybí čárka a ta pomlčka tam nemá co dělat. Jinak nechápu na co narážíš, s tím mluvením za sebe. Já se se slušnými lidmi vždy dokáži domluvit, bohužel slušných lidí je tu nedostatek.
  • jak často se tu aktualizuji čtenarske recenze?
    • Jack1947
      Záleží na tom jaká je chut, vytíženost atp... ale většinou do 2dnů. Proč chceš se regnout a napsat recenzi?
      • ja už napsal pred 2 tydny a nic, zajimave pritom tu uverejnuji i takove recenze ktere maji jen jednu vetu a jeste i tam jsou gramaticke chyby *7*
        • Jack1947
          Na co si psal recenzi a vyhovovala vůbec... ( myslím obsahem)
          • na cities xl, nevim jestli vyhovovala ale nebyl to trolling normalni recenze, jak rikam, uz tady zverejnili i horší kusy
            • solomon.short
              gratulace blixo :)

              už vybírej brokovnici, za 15 let ji budeš potřebovat na odhánění nápadníků :D
            • to je v poradku jen jsem se ptal, jinak taky gratulace :)
            • Jack1947
              Gratulace a určitě to každý chápe... holt někdy to výjde na pozdějc ale vždycky se recenze schválí nakonec.
            • blixa
              Sorry. tohle delam ja a minulej tejden se mi narodila dcera, takze jsem mel trochu jiny starosti.. Mrknu na to asap.
            • Jack1947
              Tak nevím napiš možná přímo na podporu - připomínek nebo tak.
  • Chim
    A dnešní stoosmaosmdesáte pravidlo fight clubu zní... ?

    EDIT: a jo, už to tam je :)
    • Jack1947
      A jak zní?
      • Chim
        Přece tu nebudu spoilerovat :). Hledej a nalezneš, pravda se nalézá překvapivě až na samém konci.

        A ať tě při tom hledání provází síla.
        • Jack1947
          Ok. *7*
  • Jack1947
    Super Fightclub přijemný host a celkově dobré... jen tak dál. *4*
    • Dogkiller
      Super Jacku, je potřeba pochválit redakci. Super, tohle ti opravdu jde, jen tak dál... Právě sis předplatil dva týdny beztrestného spamu a urážek v diskuzi, což je super. Na bezkonkurenčně největšího zdejšího primitiva jsi překvapivě mazaný. Super! *4*
      • Jack1947
        Co to zase plácáš? *7* Závidíš mi že mně mají radší... jo to nas*re. Já se chovám totiž normálně a né jak někteří dem*nti tady.

        Takže ano, mám dle tebe jistá privilegia a až mi podáš koment kde jsem na někoho nadával - btw to jsem se bránil tak pak možná zatím ží v tom že jsem tadxy např pracovně a "můžu" si dovolovat co chci ( *15* což je velice vtipné ale když tomu věříš).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit