Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Achievmenty nejsou spatna věc, jen by to chtelo jim dat jakousi další uroven smysluplnosti, momentalne se jedna jen o stare dobre premerovani pindiku. Trosku to nakousli v diablu 3 kde jsou za achivy odmeny v podobe hracskych banneru, a sem tam nejake (Tera) mmo ma za achivy taky odmeny.
    Idealni by bylo když tu mame ten podelany Steam který to jaksi drzi vse pod jednou strechou, získat třeba 10% slevu na hru když udelam všechny achievmenty nebo něco v tom smyslu. Samozrejme se spis jedna o zbytecnost a když by je zrusily uplne vůbec nic by se nestalo, ale když uz jsou tak je to chce posunout nekam dal.
    • Ano, achievementy (nebo u mě trofeje) jsou fajn.
      Poměřování pindíku bych v tom neviděl, já se třeba nikdy s nikým nepoměřoval. Dává to pocit dobře vykonaného díla, zachráněné galaxie, chcete-li. Ovšem jen když jsou trofeje dobře navržené a nejsou tam vyložené hlouposti, kde se dělá trofej jen pro trofej.
    • C-BEAM
      na achievementoch v princípe nie je nič zlé, hlavne ak nútia hráča zvyšovať skill alebo pohnúť viac rozumom. Ak sú do hry zakomponované tak, že pokial sa nezaoberám ich zbieraním tak o tom, že nejaké achievementy v hre sú ani neviem, tak s tým nemám najmenší problém. Horšie je ak ma nimi hra okamžite obťažuje a vnucuje mi ich. To ale nie je problém achievementov ale vývojárov.
      • Ristoro
        V Hitman Absolution byly výborné achievementy.
  • Děkuji za p.Bulíře.Supr čupr fight club
  • Chceme Drdu. Ale Drdu takovýho, jakej bejval v době FightClubu z prvního "studia", kdy sotva fungoval zvuk.
  • Nechci být nevděčný, ale pana Bulíře už dlouhodobě nepovažuji za nejšťastnějšího hosta.
    • Mart9
      Bulíř, Rybka, Vávra, Fuka, každý z nich je super host. Mám rád, když tam host hraje hlavní roli, když o tématu dokáže dlouho mluvit, je v obraze a má na věci vlastní názor.
      • To jo, ale chce to lepší téma než ečívmenty.
      • N7N7
        Přesně.
    • Draken69CZ
      Nejlepší host je p. Fuka. Tomu stačí říct kdy má přijít a na stole nechat lístek "Tak co na to říkáš?" o zbytek se postará on sám.
    • u mňa zasa patrí Bulir k najočakávanejším hosťom :)
  • Draken69CZ
    Co Pavel proved že mu udělali takovej menzes přeliv :D Sem si málem cvrknul.
  • Pavel nahodil vlasový přeliv? Že by první šediny? Každopádně slušivé *3*

    A mohli bychom mít Karla Drdu a Petra Bulíře dohromady v jednom fight clubu? To by bylo epic
    • To by musel Bulíř sedět na zemi, pač vedle Drdy se už na gauč nikdo nevejde..
  • Jack1947
    Aha, "Ajchy" tak to jsem o nic moc nepřišel. *3*
    • Tilwaen
      Tento FC byl náhodou dobrý, pokud jsi ho neviděl, tak si ho pusť ze záznamu :-)
      • Jack1947
        Třebas jo no... nebo možná až příští. *3*
      • Draken69CZ
        Co na něm bylo dobrého? Krom Pavla kterej to naštěstí držel pohromadě. Petra Bulíře: Přišel pomachrovat o ajchách. Aleš Smutný: Jo občas něco řekl k tématu. Lukáš Grygar: Nic jako vždy, chatuje což je pro lidi co koukaj ze záznamu nebo poslouchaj mp3 fakt přínos a akorád si rejpnul do HL2 jinak jsem chvílema myslel že už odešel.
        • Tilwaen
          Přišla mi zajímavá všechna probíraná témata, Divinity asi nejvíce.
        • Chim
          Mě to náhodou přišlo fajn, takové na pohodu. Ale je fakt že ten Aleš byl tentokrát upovídaný asi jako Julka.
  • ja teda obecne neuznavam tyhle umely natahovace her (achievmenty a newgame+++++++), ale musim se priznat, ze v FTL jsem proste musel ty achievmenty udelat vsechny *5*

    nejtezi pro me bylo asi sundat tri pandulaky jednim paprskem anti-bio beamu, a to jsem nakonec jeste trefil jend dva a opravarenskou dronu, ale nastesti se to pocitalo jako treti
  • Nejlepší hláška Petra Bulíře na konec- Co to meleš... *1*
  • N7N7
    Zajímavé téma o těch achievementech... Na Steamu znám pár bláznů, kteří jsou sběrem achievementů doslova posedlí. Hru, která achievementy neobsahuje, by si nekoupili ani kdyby se na ni roky těšili. Raději si zahrají nějakou kravinu, která je ani nebaví, ale obsahuje hodně achievementů. Nějak nevím, co si o takových hráčích myslet... Jsou hloupí? Závislí? Zdegenerovaní? Lidi, které osobně znám a kteří byli dříve úplně normální, dnes v každé druhé větě užívají slovo "achievement". Jejich nekonečná honba za ikonkama a čísílkem na profilu je mi záhadou. Asi zase nějaká nová doba... *7*
    • driv nekteri lidi honili u her jen score jinym to bylo jedno chteli hru jen dohrat! Ale dnes maji achievementy oproti trapnemu score je to asi 100000x lepsi *3* Nehlede na to ze hru dnes dohraje kazdej nouma ale mit vsechny achievementy to je vyzva jen pro borce! *14*
      • Chim
        Vím jak vypadá 1 kilo, nebo 1 metr ale tohle... ???

        Nějak si těch 100000x lepší nedokážu představit. Dokážeš mi definovat jednotku "lepší" případně jak vypadá takový "1 lepší"?
    • Mart9
      Myslím, že závislí je dobré slovo.
    • celoush
      Neznáš Bartlovu typologii (MMO) hráčů? Explorer, Socializer, Killer a .... tradá Achiever?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit