Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Audioverze visí klasicky v pravém sloupci na hlavní stránce, případně na výpisu http://games.tiscali.cz/podcast/
  • Ristoro
    V Hitman Absolution byly výborné achievementy.
  • A zrovna když by se mi hodila audioverze, tak jí nedáte...
  • Ano, achievementy (nebo u mě trofeje) jsou fajn.
    Poměřování pindíku bych v tom neviděl, já se třeba nikdy s nikým nepoměřoval. Dává to pocit dobře vykonaného díla, zachráněné galaxie, chcete-li. Ovšem jen když jsou trofeje dobře navržené a nejsou tam vyložené hlouposti, kde se dělá trofej jen pro trofej.
  • C-BEAM
    na achievementoch v princípe nie je nič zlé, hlavne ak nútia hráča zvyšovať skill alebo pohnúť viac rozumom. Ak sú do hry zakomponované tak, že pokial sa nezaoberám ich zbieraním tak o tom, že nejaké achievementy v hre sú ani neviem, tak s tým nemám najmenší problém. Horšie je ak ma nimi hra okamžite obťažuje a vnucuje mi ich. To ale nie je problém achievementov ale vývojárov.
  • N7N7
    Přesně.
  • flash789
    Achievmenty nejsou spatna věc, jen by to chtelo jim dat jakousi další uroven smysluplnosti, momentalne se jedna jen o stare dobre premerovani pindiku. Trosku to nakousli v diablu 3 kde jsou za achivy odmeny v podobe hracskych banneru, a sem tam nejake (Tera) mmo ma za achivy taky odmeny.
    Idealni by bylo když tu mame ten podelany Steam který to jaksi drzi vse pod jednou strechou, získat třeba 10% slevu na hru když udelam všechny achievmenty nebo něco v tom smyslu. Samozrejme se spis jedna o zbytecnost a když by je zrusily uplne vůbec nic by se nestalo, ale když uz jsou tak je to chce posunout nekam dal.
  • Chim
    Vím jak vypadá 1 kilo, nebo 1 metr ale tohle... ???

    Nějak si těch 100000x lepší nedokážu představit. Dokážeš mi definovat jednotku "lepší" případně jak vypadá takový "1 lepší"?
  • Děkuji za p.Bulíře.Supr čupr fight club
  • driv nekteri lidi honili u her jen score jinym to bylo jedno chteli hru jen dohrat! Ale dnes maji achievementy oproti trapnemu score je to asi 100000x lepsi *3* Nehlede na to ze hru dnes dohraje kazdej nouma ale mit vsechny achievementy to je vyzva jen pro borce! *14*
  • Chceme Drdu. Ale Drdu takovýho, jakej bejval v době FightClubu z prvního "studia", kdy sotva fungoval zvuk.
  • Mart9
    Bulíř, Rybka, Vávra, Fuka, každý z nich je super host. Mám rád, když tam host hraje hlavní roli, když o tématu dokáže dlouho mluvit, je v obraze a má na věci vlastní názor.
  • Mart9
    Myslím, že závislí je dobré slovo.
  • Draken69CZ
    Nejlepší host je p. Fuka. Tomu stačí říct kdy má přijít a na stole nechat lístek "Tak co na to říkáš?" o zbytek se postará on sám.
  • Tilwaen
    Přišla mi zajímavá všechna probíraná témata, Divinity asi nejvíce.
  • u mňa zasa patrí Bulir k najočakávanejším hosťom :)
  • Jack1947
    Třebas jo no... nebo možná až příští. *3*
  • Nechci být nevděčný, ale pana Bulíře už dlouhodobě nepovažuji za nejšťastnějšího hosta.
  • Chim
    Mě to náhodou přišlo fajn, takové na pohodu. Ale je fakt že ten Aleš byl tentokrát upovídaný asi jako Julka.
  • Draken69CZ
    Co na něm bylo dobrého? Krom Pavla kterej to naštěstí držel pohromadě. Petra Bulíře: Přišel pomachrovat o ajchách. Aleš Smutný: Jo občas něco řekl k tématu. Lukáš Grygar: Nic jako vždy, chatuje což je pro lidi co koukaj ze záznamu nebo poslouchaj mp3 fakt přínos a akorád si rejpnul do HL2 jinak jsem chvílema myslel že už odešel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit