Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Chýbalo to mu Drdovské vystríkavaní slona a fotky obézných škaredých nemiek na jeho twítri...
    • Mně ne.
  • Výborná epizoda. Celá nebesa se dobře bavila.
    • XXHUGOXX
      Kámo, myslím, že liečenie by ti prospelo. *4*
      • spíš znovu ukřižovat :)
    • On si fakt mysli ze je Jezis Kristus *1*
  • MARTASLJ19
    Podľa mňa v tomto podcaste sa mi páčili najviac názory Aleša, pretože si ich naozaj dokázal obhájiť. Takisto aj Lukáš mal rozumný názor na Assasin´s Creed - to bolo skvelé ako bojoval o svoj názor...
    • Draken69CZ
      Lukáš má jeden, ale za to vážnej nedostatek. Mluví jak ženská. Nemyslím tón hlasu, ale kupa kydů o ničem která se dá říct jednou rozvitou větou. Časem je to ubíjející a už v polovině jeho tlacháni vím jakej má názor nebo o co mu jde ale on to prostě rozmazává jak h()vno furt dokola.
      • Jistě, pánové nikdy kupu kydů o ničem nemají *5* Zajdi si někdy do hospody na ty olympiády v kydání...
      • Mě se zrovna Lukášova květnatá mluva velice líbí. Ano, někdy se do toho trochu zamotá, ale pořád lepší, než odpovídat jedním slovem.
        • Chim
          Ty jsi taky nebýval za oněch časů zrovna brífingový typ.
          • Mato1987
            ježiši kriste na nebesiach, zastavte niekto ten záchvat smiechu :D
            • Jam97
              Brífing ještě neskončil !
  • Žádný dojmy z Bloodborne? To je docela fail. Nechapu, proč jste tam teda jeli.
  • Ted sem se podival na Robocraft. Nez zacneme oslavovat hru, tak doporucuju si nastudovat jakej tam je model penez. Pac tohle je wot/wt pay to win zmrsenina systemu dvojite meny. Uz kdyz sem videl ze to chce za opravu vozitka nake mince a hned vedle toho sedi jinej druh mince tak mi je vsecko jasne a okamzitej uninstall.
    Hra zajimava ale tohle fakt ne, a pocet palcu dolu na steamu to jen utvrzuje.
    • Já si taky hru po podcastu zkusil a na nějaký pay2win jsem zatím nenarazil. Ti kdo si to zaplatí, tak akorát budou rychleji získávat peníze a body. Platící se dostanou rychleji výš, ale omezovat mě kvůli nebudou.
      Nebo ty máš snad pocit, že tě hra nutí si to koupit ?
      Navíc měsíční membership vyjde v přepočtu na cca 120,-
    • Mato1987
      asi je Luke fanúšik hier ako warface alebo warframe či ghost recon phantoms :D
      • Jack1947
        Co je na těch zmíněných hrách špatného - Warface mohla být dobrá FPS nebýt problémům se stabilitou hry a stále se objevujícími bugy nebo glitchy. Warframe - taky není zlá a rozhodně není Paytowin (no možná trochu jo ) má PVE ale bohužel to nahrává více platícím hráčům už kvůli tomu že má omezený limit -tokens tzv žee holt se dá hrát jen do vyčerpání a pak další den znovu. GR P jsem nehrál ale slyšel jsem veskrze pozitivní ohlasy.
  • Mato1987
    Števo Špilberg má niečo spoločné s kól of djuty? hmm to je mi novinka.
    Nemal skôr pán Dobrovský na mysli medal of honor?
    • Luke
      Jo, jasně. Přežblept.
      • Draken69CZ
        Neodpustitelné, žádám veřejný trest před kameru v dalším FC.
      • Chim
        Půjde to zaretušovat? *1*
      • WhySoSad
        I mistr tesař *3*
  • V nadpisu je spatne cislo. Melo by to byt 191.
    • blixa
      Pravda, uz je to opravene. Diky za upozorneni.
  • celoush
    Ghost of a Tale (neboli ta hra s myší) mi teda silně připomněla stylizací MouseGuard... jo, to si dám líbit.
    • Mně se zas vybavila deskovka Mice and Mystics :-).
  • mx0r
    skoda, ze ten stream v nemecku neviem pustit... kazdopadne, neviem ako vy, ale ja som bol maximalne sklamany... najzaujimavejsie veci boli asi v ID@Xbox (a zopar dalsich indie stankoch) a k tomu MGS:PP, inak tazka nuda, same MOBA, MMO, MP a F2P... Evolve ma vrcholne nudil, Farcry4 je taky, aky vsetky ostatne... veci od EA boli cista zmykacka penazi zo starych IP... a Sony na moje velke prekvapenie dokonca promovalo Journey (a to tu hru milujem),... takze tazka kriza AAA titulov tento rok... uz minuly to malo zostupnu tendenciu, ale teraz sa to blizi dnu. :-(
    • blixa
      Krátce po vysílání vždycky nahazujeme FC i do našeho přehrávače (o víkendu na to upozornujeme jeste clankem) a tam uz funguje i prehravani z ciziny.. Viz: http://games.tiscali.cz/tv/fight-club-191-17239

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit