Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně ne.
  • Jam97
    Brífing ještě neskončil !
  • Mato1987
    ježiši kriste na nebesiach, zastavte niekto ten záchvat smiechu :D
  • spíš znovu ukřižovat :)
  • Hnisavec
    Chýbalo to mu Drdovské vystríkavaní slona a fotky obézných škaredých nemiek na jeho twítri...
  • Já si taky hru po podcastu zkusil a na nějaký pay2win jsem zatím nenarazil. Ti kdo si to zaplatí, tak akorát budou rychleji získávat peníze a body. Platící se dostanou rychleji výš, ale omezovat mě kvůli nebudou.
    Nebo ty máš snad pocit, že tě hra nutí si to koupit ?
    Navíc měsíční membership vyjde v přepočtu na cca 120,-
  • Jistě, pánové nikdy kupu kydů o ničem nemají *5* Zajdi si někdy do hospody na ty olympiády v kydání...
  • Chim
    Ty jsi taky nebýval za oněch časů zrovna brífingový typ.
  • Mě se zrovna Lukášova květnatá mluva velice líbí. Ano, někdy se do toho trochu zamotá, ale pořád lepší, než odpovídat jedním slovem.
  • XXHUGOXX
    Kámo, myslím, že liečenie by ti prospelo. *4*
  • Draken69CZ
    Neodpustitelné, žádám veřejný trest před kameru v dalším FC.
  • Draken69CZ
    Lukáš má jeden, ale za to vážnej nedostatek. Mluví jak ženská. Nemyslím tón hlasu, ale kupa kydů o ničem která se dá říct jednou rozvitou větou. Časem je to ubíjející a už v polovině jeho tlacháni vím jakej má názor nebo o co mu jde ale on to prostě rozmazává jak h()vno furt dokola.
  • On si fakt mysli ze je Jezis Kristus *1*
  • Výborná epizoda. Celá nebesa se dobře bavila.
  • MARTASLJ19
    Podľa mňa v tomto podcaste sa mi páčili najviac názory Aleša, pretože si ich naozaj dokázal obhájiť. Takisto aj Lukáš mal rozumný názor na Assasin´s Creed - to bolo skvelé ako bojoval o svoj názor...
  • Chim
    Půjde to zaretušovat? *1*
  • WhySoSad
    I mistr tesař *3*
  • Luke
    Jo, jasně. Přežblept.
  • Žádný dojmy z Bloodborne? To je docela fail. Nechapu, proč jste tam teda jeli.
  • Jack1947
    Co je na těch zmíněných hrách špatného - Warface mohla být dobrá FPS nebýt problémům se stabilitou hry a stále se objevujícími bugy nebo glitchy. Warframe - taky není zlá a rozhodně není Paytowin (no možná trochu jo ) má PVE ale bohužel to nahrává více platícím hráčům už kvůli tomu že má omezený limit -tokens tzv žee holt se dá hrát jen do vyčerpání a pak další den znovu. GR P jsem nehrál ale slyšel jsem veskrze pozitivní ohlasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit