Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    asi je Luke fanúšik hier ako warface alebo warframe či ghost recon phantoms :D
  • Ted sem se podival na Robocraft. Nez zacneme oslavovat hru, tak doporucuju si nastudovat jakej tam je model penez. Pac tohle je wot/wt pay to win zmrsenina systemu dvojite meny. Uz kdyz sem videl ze to chce za opravu vozitka nake mince a hned vedle toho sedi jinej druh mince tak mi je vsecko jasne a okamzitej uninstall.
    Hra zajimava ale tohle fakt ne, a pocet palcu dolu na steamu to jen utvrzuje.
  • Mato1987
    Števo Špilberg má niečo spoločné s kól of djuty? hmm to je mi novinka.
    Nemal skôr pán Dobrovský na mysli medal of honor?
  • blixa
    Pravda, uz je to opravene. Diky za upozorneni.
  • V nadpisu je spatne cislo. Melo by to byt 191.
  • Mně se zas vybavila deskovka Mice and Mystics :-).
  • blixa
    Krátce po vysílání vždycky nahazujeme FC i do našeho přehrávače (o víkendu na to upozornujeme jeste clankem) a tam uz funguje i prehravani z ciziny.. Viz: http://games.tiscali.cz/tv/fight-club-191-17239
  • celoush
    Ghost of a Tale (neboli ta hra s myší) mi teda silně připomněla stylizací MouseGuard... jo, to si dám líbit.
  • mx0r
    skoda, ze ten stream v nemecku neviem pustit... kazdopadne, neviem ako vy, ale ja som bol maximalne sklamany... najzaujimavejsie veci boli asi v ID@Xbox (a zopar dalsich indie stankoch) a k tomu MGS:PP, inak tazka nuda, same MOBA, MMO, MP a F2P... Evolve ma vrcholne nudil, Farcry4 je taky, aky vsetky ostatne... veci od EA boli cista zmykacka penazi zo starych IP... a Sony na moje velke prekvapenie dokonca promovalo Journey (a to tu hru milujem),... takze tazka kriza AAA titulov tento rok... uz minuly to malo zostupnu tendenciu, ale teraz sa to blizi dnu. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit