Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Po docela dlouhý době zajímavej fight club.Hezký povídání o těch slevách, je to problém a mám strach aby to nedopadlo špatně jestli to takhle půjde dál.
    • Mysím že to bylo právě zde, kde jsem četl, že kdyby ty slevy nebyly tak si to ti lidi prostě nekoupí a tečka. Což je přesně můj případ. Je fakt že mě občas mrzí že mám hru s bundlu za 10usd a pak u ní strávím desítky hodin (FTL) ale vždy je možnost ji koupit a darovat ji někomu v rodině atp.
      • Mart9
        Pokud koupíš levně hru a strávíš u ní desítky hodin, nemělo by tě to mrzet. Měl by sis gratulovat.
    • Chim
      Není důvod se něčeho bát. Ona to totiž bez problému vyřeší ta (nevím proč Grygarem tak nechtěná) neviditelná ruka trhu.
    • Morraw
      Taky jsem se do toho zaposlouchal a pokud slevy v takovém měřítku budou pokračovat, tak to klidně může mít negativní dopad na kvalitu her, nebo vznik nového obchodního modelu. Všeho moc škodí, že?
      Všudy přítomné slevy jsou už tak konstantní, že každé 2-3 dny mi přistane v mailboxu nějaký nový newsletter plný slev. Kdysi jak jsem se na slevy těšil, tak teď už mi to přijde až otravné. Na druhou stranu mě to opravdu nutí přehodnotit to, jak a kdy hry nakupuji. Co nechci hrát hned při vydání, tak lepší odložit o pár týdnů až měsíců a koupit v obrovské slevě.
  • Mart9
    Jo a mám dotaz. Peníze z předplatitelského programu jdou všechny redakci, nebo to taky schrábne zk****né tiscali jako příjmy z reklam? Dík.
    • blixa
      Ty peníze nejdou redakci ve stylu ze si je rozdelime a utratime za soukromy veci. Nejdou ale zaroven ani o prijem kterej se "rozplyne" v Tiscali. Mame je proste k dispozici a kdyz je pak nekde potreba, pouzijeme je. Ted v nejblizsi dobe to bude treba na pronajem prostor pro 200. podcast nebo na nataceni na Game Developers Session, atd..
  • celoush
    Docela by mne zajímalo, kolik procent návštěvníků zde používá Adblock...
    • na mě to fungovalo, poté, co jsem si všimnul té lišty, tak jsem adblocku nastavil vyjímku, sám nejlíp vím co jsou to provozní náklady, to radši ty reklamy přežiju, ale na velkých zahraničních serverech s velkými návštěvnostmi jako je gamespot, tak ten blokuju, i tak z toho mají určitě dost, radši budu koukat na reklamy na games, než chodit na EG...
    • Při téhle mánii bude brzo zajímavější otázka, kdo na něj vlastně háže bobky.

      Asi jen já...
    • Mart9
      Více než 32 %
  • yenda1
    Svět patří reklamním agenturám. https://www.youtube.com/watch?v=r_sR669AKyk
    Jak praví klasik : " Na kom závisejí žurnalisté? Na těch, kdo je platí. A ti co platí, jsou reklamní agentury,
    které si kupují od novin místo, od televize čas pro své reklamy. ......o prodej výrobku jde méně než si myslíme."
  • Ve kterym obchodě koupim Wolfensteina za čtvrt nebo třetinu plný ceny? Já čekám, až to trochu zlevní, a evidentně kupuju na špatnejch místech. Dík
    • Zátoka, Tracker... takových obchodů je víc, ale tady v těch dvou to mají vždy s mimořádnými slevami.
    • Ještě dodám na PC.
  • Steam zlavy koorvia predaje AAA hier preto mate na PC GTA V neskor nez na konzoly, ktore sa este ani nepredavali ked hra vysla. Par ukrajinskych a polskych budget debilin ako Divinity a Vicer a konecna. Inak len nehratelne porty s nulovymi nakladmi. Kupna sila PC trhu je na urovni warez decka s vreckovym 50 korun na mesiac..
    • Keyz
      Stačí nepodléhat šílenství a hrát to, co člověka asi bude bavit a také nekupovat každou blbost. Nikdy jsem ve slevách nebral věci po haldách jako mnoho lidí. Je na nic mít to někde v knihovně a čumět na to. Problém je, že nemáš dema a tedy legálně to nelze vyzkoušet. Navíc proč být digitální vetešník? Ten obsah se neztratí a lze to koupit vždy. I kdyby steam,gog atd. vše najednou vymazal. Vždy to někde někdo má a lze pak řešit.

      Ale chápu, že někdo kdo má her strašně moc, kupuje vše a čeká na slevu má ten problém. Jinak neuznávám, že normální cena hra je třeba těch 600 Kč nebo kolik tam padlo. Souhlas, že podle ceny mi to dává určitou představu. Za prachy, očekávám technicky super hru a minimálně dobrou po stránce příběhu. Protože největší práce je s technickou stránkou.

      Neviditelná ruka trhu se ještě bude používat...To je již tak často použito, že snad lidi neví kdo to napsal a co tím myslel. Právo regulace je na Steamu, GOG atd.. Taky nemám rád ty šílené slevy, kam se lidi nahrnou jak parta starých lidí co uvidí jogurt za 5 korun. Za poctivou práci poctivá odměna. Tak to má sakra být.
      Steam,GOG atd může rozhodnout jak to udělat. Tím, že to udělá nějak vždy vytváří tlak na ty, co se k tomu rozhodnutí nepřidali.
  • Mám ban?
    • Takže nemám, počítajte so mnou: 1, "reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů", 2, "více o našem předplatitelském programu" A o tých divných hodnoteniach sa nejdem rozpisovať ...
  • ucho
    co se tyče slev, záleží u mě hlavně na tom, kdy chcu danou hru hrát. pokud hned, tak mi nevadí zaplatit víc, ale musím vědět, že k tomu opravdu hned sednu.jinak klidně počkám a většinu nic dražšího jak 5 eur neberu. ale neplatí u mě to, že bych hrál něco jen dvě hodiny a dal od toho ruce pryč. prostě mám jakýsi pořadník a postupně ty hry sjíždím. teď mám například rozehraného posledního tomb raidera (luxusní záležitost a ten vývoj musel být pořádná makačka, je na tom vidět kus odvedený práce). potom si dám asi jednohubku COD:MW2.
  • a je fuč *4*
    • Chim
      Není. To je taky "super" funkce zdejší diskuse. Pokud zvolíš zobrazení "podle času" tak se zobrazí i onen zablokovaný příspěvek.
      • TheGGG
        wau, vážně? Todle je nejzajímavější věc, co jsem dneska četl (bez ironie).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit