Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ty jo, teď je mi redakce docela líto, jak to tady schytává za reklamy, když za ně nemůže a ještě doplácí na to, že nějaký i d i o t hází hráče a gemblery do jednoho pytle. Pardon, MEGA i d i o t.
  • Ale resite tu ho*na vy ekonomove zas vsichni chytry jak radia.... Tahle zvracenost co se deje s PC hrama vznikla kvuli piratsvi... "radci prodam hru za polovicni cenu nez aby se mi polovina her ukradla" Tohle zajista dojiste miry eliminuje stahovace. Kolikrat je jednodusi dat 10€ za hru než někde pul dne stahovat cracky kde je stejně bitcone.
  • Mě spíše zaráží jak spousta lidí stále převádí kvalitu her na její délku. Toto měřítko vymysleli komunisti nebo odkud se to vzalo? Delší hra je lepší hra, jako vážně? Raději 30 hodin nudy a uměle natahované hratelnosti než čtyři hoďky poctivé zábavy kterou si člověk dá za půl roku s chutí znovu? Zajímalo by mě zda se takovýto lidé taky odmítají dívat na film o stopáži 120 min a koukají jen na tříhodinové snímky.
    • flash789
      zalezi co to je za zanr, pokud jde o nejakou hopsacku, nebo třeba FPS tak klidne 10 hodin staci. Ale pokud jde třeba o rpg nebo strategie tak je 10 hodin vysmech, to nemá ani smysl se ucit systém hry..je třeba tyhle věci rozlisovat trosku detailněji, a nedělat ukvapene zavery.
      navíc spousta her uz ze svoji podstaty kratkou herni dobu vylucuje, umi si snad někdo představit ze by třeba Skyrim nebo X 3 mely 4 hodiny?..to proste nejde, tam clovek po 4 hodinách ještě ani poradne nevi jak se to ovlada:)
    • C-BEAM
      a čo tak porovnať 30 hodin zábavy a 4 hodiny zábavy... alebo 1 dobrý film a jeden dobrý seriál ? ale to už sa ti nehodí do karát, že ?

      dĺžka hry ako x ďaľších parametrov súvisý s jej kvalitou. To len dnes v dobe konzumu majú ľudia nejaký zvláštny pocit, že treba striedať hru za hrou a že iba to im môže priniesť ten "pravý" zážitok.
    • Jde o to, kolik zábavy ti hra poskytne. Někomu stačí 6 hodin intenzivní hratelnosti, někdo si libuje v titulech, které vydrží na desítky hodin (můj případ). Zrovna hraju Mario Kart 8 (to zas bude mínusů), kde mám skoro již 100 hodin a baví mě to čím dál tím víc. Kdyby ta hra stála 2000, stejně bych si jí koupil.
      • Mart9
        Dávám ti mínus za to, jak ses s těmi mínusy netrefil *15*
  • ted´ na gogu witcher I 2dolary, witcher II 4 dolary. šílený :D ale neup to
    • neskoro, uz to rok mam "-"
    • Při letních slevách na STEAMU to vyšlo ještě levněji.
      • hej, ale tam to je s DRM
        • ne to rozhodne neni
  • vetsina redakce ma neco od apple nebo konzoli, takze jejich nazory na cenu veci je treba brat s velkym nadhledem, dokonce ti nekteri budou tvrdit, ze pro hrace je nejlepsi mit doma co nejvic ruznych platforem
    • Kozy
      Naopak, díky tomu že mají k dispozici tolik platforem z nich nevycházejí cinty jako tady v diskuzích, alespoň tohle jim musim přiznat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit