Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Prostě Karel Drda griluje v 11 hodin večer kachnu *15*
  • Nejlepší Fight Club. Fakt hodně dobrý. Nenudil jsem se ani vteřinu.
  • Magister_Peditum
    Holt Vávra má smůlu. Prakticky za všechno, co řekne, je pak popotahovanej. Nejvíc mě dostalo, jak Warhorse někdo obvinil z toho, že v jejich hře nejsou černoši. A oni se ani nemohli bránit, protože by je hned obvinili z rasismu. Fakt je nejhorší, když člověk narazí na blbce, kterej má pocit, že do všeho může kecat.
    • Zayl
      Všichni máme smůlu. Grygar a masa znuděných levičáků jsou totiž přesvědčení, že za něco musí bojovat a místo skutečných problémů se rozhodli rvát své úžasné nápady do her.

      Jediné co mě uklidňuje je to, že mám na hry čím dál míň času, takže mě ten paskvil co se právě peče nepostihne až tak.
    • Fakt je nejhorší, když člověk narazí na blbce, kterej má pocit, že do všeho může kecat.

      Něco podobně vyřčenýho zrovna tady je docela sranda.
  • Ty vole, Vavra, Drda, Macura... vsichni... IT'S HAPPENING!!!!
  • Kedaro
    Už aby byla další stovka, speciál se velmi povedl a dobře jsem se bavil.
  • Keyz
    Btw co ten Petr Bulíř? Mohl by také něco napsal. Na hraní čas má a v recenzích psal hodnotné informace. Bylo vidět, že to prostě hrál "pořádně".

    Také by se něco přivydělal k tomu byznysu s poklicemi na kola. *3*
    • No hele kdyby Bulíř psal i jenom jeden text měsíčně do Levelu, tak si ho začnu zase kupovat *4* Ale moc tomu nevěřim..
  • Co mě fascinuje je, že se k celé kauze Gamergate, pokud mám správné informace, dosud nikdo z věhlasnějších herních vývojářů nevyjádřil - kromě Dana Vávry. Kde jsou hrdinové Notch a CliffyB kteří tweetují každou zbytečnou s*ačku?
    • Bojí se, to je celé.
  • To neni mozny. Grygar z Fight Clubu utekl, ale na Twitteru se ted do Vavry opirat bude.
    • blixa
      Hele, Lukáš mohl od čtyř do šesti, Dan mohl od šesti do sedmi. Prostě se minuli se svyma časovyma možnostma. Stejně tak bys mohl říct, že se Dan bál Lukáše a proto přišel až po tom, co Lukáš odešel. ;)
      • To urcite, ted jeste tu o Jenickovi
      • tak dík, že si to napsal za něj...
        • alladjex
          Lidi proč ve všem hledáte jen to negativní. Kdyby všichni z Games četli všechno co je v diskuzích, tak žádné články vycházet nebudou. Odpověděl Martin (jestli si pamatuju a správně identifikuju přezdívku ;]) a podle mě není nutné v tom hledat něco záludného. To že Lukáš má jiné názory a trochu jiný přístup z něj přeci nedělá zbabělce ...
    • Neříkla Dan že přesně takto se oponenti "gamergate" chovají? *4*
      • #rekt
      • Magister_Peditum
        Ti ho ještě většinou zabanují, aby se nemohl bránit.
    • Mato1987
      Neviem o čo sa konkrétne jedná ani ma to netrápi ale ten tajtrlík, ktorý sám seba považuje za recenzenta/moderátora/muzikanta/internetovú osobnosť je viac než len zbabelec.
    • tak na ferovku mu je samotnymu jasny, ze mu nepomuze ani ta kerka, aby z nej mel dan respekt a z poza klavesnice se citi silnejsi v kramflecich *5*
  • Bylo to supr kluci. Přeji vám hodně úspěchů do dalších let a ať se vám daří .
  • C-BEAM
    imho Dan by nemal strácať čas v diskusiách s polod*mntnými pisálkami i keď chápem, že to čo niektorí predvádzajú je hrozné i pre ľudí mimo biznisu ale i tak by sa mal na to povzniesť, šetriť si nervy a čas investovať do jeho hry alebo na relax.

    Ono to fakt nemá cenu pretože to čo sa deje v Spojených štátoch nadobúda obludných rozmerov, politická korektnost podľa mňa už prerazila strop a vpodstate za úplnú banalitu môžete byť označený za rasistu, white supremacist-u, pedofila, neo-nacistu ... je to zrejme dôsledok mediálneho tlaku na belošskú komunitu ktorá akoby začína zožierať sama seba a toto podľa mňa neskončí dobre.
    • U nas to tak nakonec bude taky, pockej az se Grygar zacne mnozit a za par generaci na tom budeme podobne jako USA.
    • Keyz
      Praktický dopad ty diskuze asi mít moc velký nebudou ale vymezil se. To je hlavní. Prostě dal na zřetel, že netáhne s danou partu. To je dobře. I když to může negativně poškodit jejich studio, když šmejdi z určitých webu, ho budou záměrně ignorovat atd. Stejně jako se stažením reklamy vymezil Intel.

      Pořád se opakuje klasická věc, že většina lidí drží hubu a krok. Když nemají odvahu se vymezit a stát si za vlastním názorem a vymezovat se dlouhodobě podle vlastních hodnot tak to je to smutné. Jasně, asi na to nemají odvahu, že si nechají vše líbit... Anebo se nakupí podle škatulek a drží basu s někým kam zapadají.

      Divím že o tom nenapsali něco na games. V Levelu byl velice obecný článek, se závěrem, že lidi co nadávají ostatním jsou koko*i . Je jasné, že šmejdi se domlouvali a nějaká ženská, kterou nemá cenu jmenovat jak je zcela bezvýznamná si hraje na uraženou.. To by bylo dobré jasně napsat, že to je blbě. Je blbě, aby se novináři kteří ovlivňují veřejné mínění takto spojovali proti některým lidem a ještě psali záměrně kecy aby na svojí stranu nahrabali další publikum.
      • C-BEAM
        som rád za každý rozhovor ktorý poskytne a dá veci na správnu mieru, lenže jedna vec je vymedziť sa a druhá je púšťať sa so psychopatmi do diskusií, čo nemá žiadnu cenu a je to pod jeho úroveň. On nie je nejaký anonymný panáčik ale v hernej branži už i celosvetovo známa osobnosť.
        • Keyz
          Jo, to máš pravdu. To je ztráta času.
    • Vrook
      To samý se ale začíná dít i v Evropě. Bílej člověk má bůhvíproč pocit, že něco těm ostatním dluží.
      • Keyz
        Copak nevíš, že bíla privilegovaná rasa dluží všem černochů, muslimům bydlení zdarma, práci zdarma, a musí ustoupit z vlastní země? Musíš si zbourat barák aby tam borci mohli stavě svoje stavby a upravit zákony aby mohli pořádat vlastní soudy jako doma *15*

        A naschvál jsem jmenoval. Protože Vietnamců, kterých je v ČR nejvíce a v EU taky dost. Ty se bez vyžadované pomoci začlenili zcela skvěle. Ale pak máš šílence, kteří se snaží nahrnout do jiné země, tam si sednou a starejte se. *11* A když jejich kámoši jinde páchají neplechu, tak ani neřeknou, že to je blbě a nedávají jasně najevo, že takto tedy ne.
        Tvl nikdy by mě nenapadlo chovat se tak, aby se o mě musel jiný stát starat. I kdybych tam byl nelegálně, tak bych se snažil makat legální prací, jako mnoho nelegální imigrantů v USA. Lepší jak dělat ho*no a bouřit se pro každé ho*no.
        • Zrovna Vietnamci jsou sakra nebezpeční. Právě tím, že navenek jejich komunita nedělá žádné problémy a vypadají, jako že makaj ve svých večerkách a nic jinýho je nezajímá. Ve skutečnosti už vlastní celé části středně velkých měst a vesnic a kontrolují výrobu marihuany pro celou střední a část západní evropy. Nebezpečí jejich komunity tkví v tom, že na rozdíl od cikánů jsou většinou dost inteligentní a VELMI pracovití a cílevědomí. Hlavní kámen úrazu je v naprosté ignoraci našich zákonů.
          • Vrook
            Protože marihuana je nebezpečná, že? *15*
            Kdybys zmínil alespoň meth.
            • Vrook
              Tak to pak jo.. ono nejvíc to škodí státu, kterej kdyby legalizoval a nastavil podmínky suitable pro volnej trh, by z toho nejvíc profitoval. Přitom se můžou podívat na statistiky příjmů z daní po nově zavedený legalizaci ve Washingtonu a Coloradu.
            • To jsem přece neřek, jen to, čím vydělávají.
          • Paulcz
            Asi tak, ty jejich večerky jsou jen pračky na peníze, to samé krámy s hadrama a lakovny nehtů :) http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5073-vietnamske-vecerky-v-praze-na-zizkove-myty-versus-realita.aspx
        • Práce zdarma, to už tady bylo. Ale nějakej hňup to v roce 1865 zrušil.
    • god bless america, sice to tu nekdo daval k dobru k jinymu tematu, ale ja bych ten film zaradil do povinny vyuky, minimalne vsem konzumentum a hyperkorektnim (hlavni hrdina tam krute dojede na tzv. harassment)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit