Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vavra.... toho snad nema cenu ani komentovat
  • Nevíte, co svedlo k přátelství Karla Drdu a toho kluka, Volejnika? Drda, takový hřmotný hulvát a Volejní, chlapec, který by se po setmění měl bát vyjít ven. Co Karlovi může imponovat na kamaradství s někým, kdo se mu v jeho machsimu nemůže rovnat? Podle Karlových výlevů mu 99,9% populace není vhod, tak čím ho zaujal někdo, kdo svoje drsňáctví může jen předstírat, protože mu příroda nenadělila?
  • Gamergate je podle mne ptakovina, proc s tim stracet cas a pan Vavra se vyjadruje dost ostre o hrach ktere nedohral.

    Tak, jenom sem to chtel ze sebe vypustit, jinak zajimavy podcast.
  • 3:01:00 Hra ma zaujat v prvych 20 minutach inak je to blbost? Fakt? Hral Vavra vobec v zivote nejaku strategiu? MMORPG? Eve Online - 0/10. Crusader Kings 2 - 0/10. Europa Universalis IV - 0/10. Dwarf Fortress - 0/10. Jagged Alliance 2 - 0/10. atd. Same "debilne" hry co nemaju co ponuknut za 20 minut...
    • Četl bys knihu, která by tě při několikasetstránkovym obsahu nezaujala ani na 50. stránce? Díval by ses na film, kterej by tě ani po půl hodině nezaujal?

      Myslim si, že nikoliv.
    • Vávra myslel zřejmě příběhový hry. Tohle je v podstatě variace na Syda Fielda a hollywoodskou dramaturgii obecně. Proč myslíš, že většina blockbusterů začíná nějakou přehypovanou akční podívanou? (Namátkou Saving Private Ryan, snad všechny Star Wars etc.)

      Vávrův pohled na věc je sice možná kontroverzní (ačkoliv já bych byl třeba ke Skyrimu ještě ostřejší než on - mimo jiné proto, že jsem svého času zbožňoval Morrowind), ale je aspoň osobitý a Vávra se snaží argumentovat, ne vytáhnout žánrově vyhraněné kousky jako Crusader Kings a dokazovat na nich že partner v diskusi je cvok. *4*
  • Kolik Perniku ste sprašili pri nakrucani ? *3*
  • alladjex
    stačí si nainstalovat mctube a video si z youtube hodit do cache. vyzkoušeno. používám.
  • Zemla
    Cus bol by problem spravit fightclub podcast pre iOS tak aby tam bolo namiesto audia video? :)
  • C-BEAM
    Mimochodom tie obvinenia zo sexizmu a obhajovanie znásilnenia je síce hnus ale spomente si na bod 84.na margo vývojárov z Bethesdy v Danových slávnych 100+ dôvodoch...
    • Neviem aky skyrim hral, ale elfich bojovniciek je tam minimum. V podstate su len v Thalmore, kde to ma svoje opodstatnenie.
    • Vávra je člověk, jako kdokoliv jiný. Taky občas něco někomu vytkne a sám to nevědomky udělá... Třeba jako když kdysi ve Fight Clubu říkal, že je zoufalost jít na kickstarter, pokud autoři mají investora (nebo jiný zdroj peněz) a sám to stejně nakonec udělal...
      • Jack1947
        Uvědomil si že nakonec je v době kdy KS je taková menší výhra.
    • wenceslaus
      A co přesně na tom srovnáváš, proboha?
      • C-BEAM
        tebe to nikdy moc nemyslelo. Zrovnávam to, že niekedy je Dan mimoriadne senzitívny na kritiku alebo osočenie od nejakého nýmanda a na druhej strane je schopný rovnako osočiť iný vývojárský tým. Keby to čo on, napísal nejaký iný vývojár o Warhorse, tak už by si ho na twittery.pekne podal.
        • wenceslaus
          Ten začátek si prosím příště nech od cesty.
          Narážel jsem na to, že porovnáváš nařčení ze znásilnění a kritiku polonahých elfích válečnic pobíhajících zasněženou krajinou v počítačové hře.
          • C-BEAM
            nikto ho zo znásilnenia neobvinil. Obvinili ho zo sexizmu, a nepriameho obhajovania znásilnenia a obťažovania. On zase obvinil Bethesdu, že sú tam ľudia ktorí majú radi násilie na ženách. Je to veľmi podobný a primitívný spôsob osočovania.
            • wenceslaus
              OK. Jen jsem to přelítl pohledem a nedočetl. Moje chyba. Máš pravdu, v tomhle je to podobný.

              *I ldyž pořád ne dost abych to srovnával.
        • Jack1947
          Takže co z toho vyplývá že Vávra ti nevadí ale jeho názory moc nemusíš, to je v pořádku ne? Třeba pak napíše nějakej Franta s pepou 15000tisíc důvodů proč nemají rádi Kingdom COME (jako pejbek)

          Doufám že k tomu nebudou mít důvod.
          • C-BEAM
            naopak, Vávra mi nielenže nevadí ale s väčšinou toho čo píše súhlasím. Preto ma mrzí, že sa občas chová tak ako tí ktorých kritizuje.
            • Jack1947
              Na to ti neumím odpovědět no, je to holt CHARAKTER! osobnost sama osobě. V jádru ho nic ale nerozhází a pokud bych to měl přisoudit k nulám co si tady zvyšují umělé EGO tak je myslím ještě v pohodě. *3*

              No ono asi psát že je holt v branži kde to nejde jinak ale to je zase veskrze individuální a každý to má jinak no.
    • A to cekas, ze to kazdej zna z pameti? To to sem nemuzes napsat?!? Dmnt...
      • C-BEAM
        koho to zaujíma, ten si to nájde za 10 sekúnd ... ak nie je dmnt *3*
  • Kedaro
    Jsem rád, že jsem tady na games byl ušetřen absurdity jménem Gamersgate a všeho okolo toho, tedy až doteď. Nesmyslný patok naprostých bullshitů prosazovaných zase a opět ze zdegenerované a dementní USA. Tam už není normální nic.
  • rád bych mezi hosty někdy videl Andreje Anastasova a ICE... asi je to utopie... nikdy sem ty lidi neslysel mluvit, neviděl atd, přitom sem jejich články čet roky v kuse
    • Andrew: http://www.youtube.com/watch?v=cWBHHtLr-Es ... od 44 minuty http://www.youtube.com/watch?v=QhI6fHfpp9Y ... a Ice: http://poklady-z-popelnice.blogspot.cz/2012/09/rozhovor-s-janem-eislerem.html :D
      • dík moc du nato kouknout
        • frag.ment
          Najdi si na YT pořad Labůžo od Červinky, tam jsou pokecy se staršíma matadorama a dobře se to poslouchá.. K tomu pivko, nebo kdo co má rád a hodina uteče jak voda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit