Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Holt Vávra má smůlu. Prakticky za všechno, co řekne, je pak popotahovanej. Nejvíc mě dostalo, jak Warhorse někdo obvinil z toho, že v jejich hře nejsou černoši. A oni se ani nemohli bránit, protože by je hned obvinili z rasismu. Fakt je nejhorší, když člověk narazí na blbce, kterej má pocit, že do všeho může kecat.
    • Zayl
      Všichni máme smůlu. Grygar a masa znuděných levičáků jsou totiž přesvědčení, že za něco musí bojovat a místo skutečných problémů se rozhodli rvát své úžasné nápady do her.

      Jediné co mě uklidňuje je to, že mám na hry čím dál míň času, takže mě ten paskvil co se právě peče nepostihne až tak.
    • Fakt je nejhorší, když člověk narazí na blbce, kterej má pocit, že do všeho může kecat.

      Něco podobně vyřčenýho zrovna tady je docela sranda.
  • To neni mozny. Grygar z Fight Clubu utekl, ale na Twitteru se ted do Vavry opirat bude.
    • blixa
      Hele, Lukáš mohl od čtyř do šesti, Dan mohl od šesti do sedmi. Prostě se minuli se svyma časovyma možnostma. Stejně tak bys mohl říct, že se Dan bál Lukáše a proto přišel až po tom, co Lukáš odešel. ;)
      • To urcite, ted jeste tu o Jenickovi
      • tak dík, že si to napsal za něj...
        • alladjex
          Lidi proč ve všem hledáte jen to negativní. Kdyby všichni z Games četli všechno co je v diskuzích, tak žádné články vycházet nebudou. Odpověděl Martin (jestli si pamatuju a správně identifikuju přezdívku ;]) a podle mě není nutné v tom hledat něco záludného. To že Lukáš má jiné názory a trochu jiný přístup z něj přeci nedělá zbabělce ...
    • Neříkla Dan že přesně takto se oponenti "gamergate" chovají? *4*
      • #rekt
      • Magister_Peditum
        Ti ho ještě většinou zabanují, aby se nemohl bránit.
    • Mato1987
      Neviem o čo sa konkrétne jedná ani ma to netrápi ale ten tajtrlík, ktorý sám seba považuje za recenzenta/moderátora/muzikanta/internetovú osobnosť je viac než len zbabelec.
    • tak na ferovku mu je samotnymu jasny, ze mu nepomuze ani ta kerka, aby z nej mel dan respekt a z poza klavesnice se citi silnejsi v kramflecich *5*
  • alladjex
    Co to je vlastně ten hipster. Ve FC se to dost používá ...
    • Hipster je člověk typu Lukáše Grygara, hraje hry co nikdo nezná, na jaře a v létě nosí šálu kolem krku, snaží se na sebe upozornit podivnými feministickými blogýsky a za každou cenu se odlišit se od běžných lidí, ukázat že on je něco víc než druzí. Vyčnívat. A hlavně to nikdy nepřiznat.
      • Jinymi slovy rikas hipster je pro tebe nekdo s kym nesouhlasis, tak to je gol. Proc myslis, ze jde o snahu za kazdou cenu vycnivat? Podle sebe soudim tebe? Podle me zrovna Grygar vycniva tim, ze ma velky rozhled napr. taky v hudbe a umi o tom psat. Proste ho zajimaji jine veci no a co? Jestli hraje hry ktere ty neznas... To spis vypovida neco o tobe *5*
        • ted koukam k nemu na twitetr a zrovna tam chvali shadows of mordor a xcom. slyseli jste o tech hrach nekdo?!?!?! to budou urcite nejaky neuveritelny hipsteriny
      • wenceslaus
        https://www.youtube.com/watch?v=8iZ4Y4Bacg8 :-D
      • Jack1947
        To není urážka? asi jsem něco přehlédl, fakt se za to slovo tady nedávno (no dobře pár měsíců banovalo) což mi příjde. Jasně bejt v době 70-80let tak tak si tyhle skupiny/lidé říkali ale jinak je to ted ne.

        Něco říkal/ly v jednom starším podcastu že v neččem chodí... což byla asi sranda nevím , hledat to nebudu.
    • Jack1947
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Hipster

      Akorát mnozí si to vyložily špatně a sami toho zneužívají. Změnily podstatu celého slova. Hlavně bych o Hips" moc nepsal páč tady se myslím banovalo. Ve FC to bylo tuším myšleno jako humor. (jak jinak).
      • Keyz
        "Je to obvykle člověk, mužského či ženského pohlaví" *1* To je výplod.
        • Jack1947
          Mipster, tedy jakýsi „muslimský hipster“ je člověk, který zapadá do soudobé kategorie hipsterů, k tomu však vyznává islámskou víru. V rovině módy tedy patří k oblečení mipsterské dívky i hidžáb.
          Nipster

          Nipster či „nazi-hipster“ je termín spojující nacionalismus s urbánní módou hipsterů. Jde o hledání nové image krajně pravicového hnutí pronikáním do městských subkultur.

          To si ten autor vymyslel? *15* nebo si tak fakt nějací pytlíci řikají. LOL *12*
          • Keyz
            Vůbec ta sranda jak se experti rádi k něčemu řadí. Já jsem hipster ty jsi rocker = nemůžeme být kámoši. *15*
            Něco jako když se jeden podobný člověk ptal kámoše co má za styl (tvl již ten dotaz). Tak mu řekl "Já mám styl Tomáš Novák (jméno jsem zaměnil). Prostě vlastní styl. Borec čuměl jak je vůbec možný, že někdo nezapadá do nějaké škatulky? To přece není možné.

            Btw ty škatulky lidí skvěle parodují každé díly GTA.
            • Jack1947
              Ještě si vpomínám na "diskanty" ale tak co je to lidská hloupost, tedy rozumnost. Někdo rád nosí vytahané kalhoty rovnej kšilt někdo rád vonavé prádlo a a rád se stará o zevnějšek. Atp... je to vtipné no ale je to tak no. To máš něěco jako anarchisty - neo nácky taky se nemají rádi.

              Tak se aspon můžeme pobavit nad nějakými, hustými nebo naopak měkkými týpky. Nej je že ted jsem urazil asi hodně lidí no. Takovéhle blbosti neřeším.

              Vždyt to máš tady, máš např nepopulární názory a hned dostáváš mínuska a dokonce někdo je tak uspěšný že si na něj zasedne trollík a dá mu klikací mánii, nebo zase má něk´hoho moc rád obdaří ho plusy. Dotyčný je pak falešně obviněn z naklikávání no sranda noo. Hlavně polovina lidí to neřeší. Přestala řešit i redakce hodně dávno. Zase tu je sranda no.

              Hiptser jsem opravdu prve slyšel až z ust Trevora v GTA V. tuším, dneska je to bráno jako nadávka. Jak by si ale chtěli říkat ty lidi.
          • Inquisitor
            Muslimský hipster? Tak toho bych chtěl vidět :D
            • Tilwaen
              @solomon.short: Až se někdy dovalím na nějaký sraz, tak se mi připomeň *1*
            • solomon.short
              Tilwaen: dlužíš mi kafe co jsem vyprsknul na monitor *1*
            • Tilwaen
              Místo Alláhu akhbar zařve Yolo #swag! *1*
  • alladjex
    Docela by mě zajímalo, jak by FC vypadal, kdyby tam byl Dan V. s Lukášem G. Jestli by to byla diskuze jak o ní mluvil LG nebo by to skončilo pozabíjením účastníků FC. Jinak kdo nečetl, tak doporučuji DV články ke Gamergate v minulém a aktuálním čísle Levelu. Zvláště v posledním čísle výživné čtení ;]
    • Keyz
      Bylo by to zbytečné. Asi by se k ničemu nedospělo a koukal by jsi na zcela jiné pohledy na věc i jiné argumenty. Jeden řeší slovíčka a druhý podstatu. To nejde dohromady.
      • Jack1947
        Přesně FC, nejsou "otázky václava moravce, nebo partie" kde se předhání s názory tak jak jím je libo.

        Nebavilo by to lidi už z toho důvodu že by to byla nuda, samotné aktéry by to taky myslím moc nebavilo.
        • Keyz
          Ale bohužel to zvedá sledovanost. Když pozveš kohouta s kohoutem a moderuje to slepice. Jako u OVM.
          • Jack1947
            Zle jsem se vyjádřil mne by to nezajímalo a OVM neznám.
    • Jack1947
      Myslíš minulým jo? nevím to je takové to šikana v herním průmyslu a myslím že zrovna je tam jaksi jeden pohled na věc. Ps jsem rád že nevím podrobnosti ani nechci vědět o nějaké té aféře.

      Beztak je to jen o zviditelnění nějakých lidí a pak aby na tom trhli jak mezi "fanoušky" nebo i peněžně.
      • alladjex
        Já o tom taky nic moc nevím. A jsem dalek co to je. Nicméně je zajímavý slyšet / číst dva tak extrémní úhly pohledu a říkat si, kde je asi pravda. Zajímavá podle mě na tom ale určitě jedna věc. To že kluci z Games / Levelu dávají prostor vývojářům i v takovýhle střetu. Přeci jen jak často máš možnost slyšet někoho z vývojářů v takhle vcelku privátní debatě? (Jojo myslel sem FC199 a FC200 + zmíněné Levely)
        • Jack1947
          Jo, to je dobrý no, akorát mě osobně to nic neřiká a nezajimá mě to zas tak moc. Pokud jde o fundované názory tak ty tady jsou konkrétně u Vávry. Tím odpovídám na otázku o privatní debatě, kdy ano není to možné tedy skoro nikdy o tom slyšet atp.

          Oni sami v podcastu v chatu psali že o Gamersgate už psát nic nechtěj takže už toho měli taky dost no. Jen to nadhodily nad Drdou a ten vůbec o tom nevěděl. Ano, možná jsem víceméně ignorant a širší souvislosti v hráčské obci ( což hráčská obec je přehnané slovo) mne ani moc neberou. Rád si poslechnu o něčem herním nebo přečtu něco ale tyhle ziscenované "aféry" kde se ze komára dělá velbloud. Ty mne neberou. Ne růžové brýle nemam ale kdybych si mě ještě kazit život nějakými - plytkými žvásty asi by nebyl veselý no. To já už vůbec ne.

          Ještě jedna věc že tohle herní scéně opravdu neprospívá a spíš ji to škodí. (mluvím o ga"y"mersgate).
  • http://www.amk.cool/images/articles/default/1484-1391971497.gif

    Drda by mel (skoro) radost.
  • Jack1947
    Chtěl bych říct že ač nereálné tak častěji tyhle hosti, třeba k tomu ještě Rybku, i když ten asi hned tak nepříjde nebo jo? Bylo by brý.
  • alladjex
    To byl FC hodný svého jména ;]
  • Uz ten fanatik sepsal deset tisic duvodu proc je Skyrim spatna vec?
    • alladjex
      Kdy sem videl DV poporvé, tak sem naprosto nechápal "vo co go". Neznal sem ho a nechápal co je to za psychopata. ;] Ale časem se pochopil, že třeba Lukáš Grygar je v podstatě podobně nesmiřitelný týpek, který to ale zpočátku líp maskuje ;] Oba sou to podle mě hodně chytrý kucí, akorát radikální a člověk musí hodně filtrovat, co povídají. A s tím Skyrimem bych si to nebral. Já ho mám taky rád ;]

      Je ale fakt, že to dobře reflektuje často extrémní postoj hráčů. Hru miluji a bráním zuby nechty, hru nesnáším a hateuju zuby nechty. Stačí se mrknout na diskuze při zmínce o Dark Souls. Přitom je to poslední leta naprostá bomba z čeho všeho si můžu vybírat. Spousta žánrů, která se dlouho neobjevovala se znova vrací ...

      ... teda kam já sem se to v tej úvaze dostal? ;]
  • Keyz
    Btw co ten Petr Bulíř? Mohl by také něco napsal. Na hraní čas má a v recenzích psal hodnotné informace. Bylo vidět, že to prostě hrál "pořádně".

    Také by se něco přivydělal k tomu byznysu s poklicemi na kola. *3*
    • No hele kdyby Bulíř psal i jenom jeden text měsíčně do Levelu, tak si ho začnu zase kupovat *4* Ale moc tomu nevěřim..
  • no to sem zvědavej na tu alphu Kingdom Come, řikali už tento měsíc, že?
    • Inquisitor
      Mělo by to vyjít ve středu.
    • Keyz
      Jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit