Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako upřímně, nelíbí se mi jediný teď navržený obal levelu. Pixel Art se mi vůbec nelíbí. Chápu to u her noobů, co v pokojíčku dělají svou první hru, ale tam by také měl zůstat. Jako obal pro časopis teda podle mě fakt nevhodné, i když jsem pochopil váš záměr - jednotným stylem spojit náměty několika velmi odlišných her.
  • Omlouvam se ze trochu mino misu, ale mam dotaz. V loni byl na hlavni strance po prave strane kalendar planovanych live vysilani(letsplaye, Fight Club a tak dal ) ted uz ne. Proc, nebo pokud ano kde je ted umisten?
  • konzolisti radi plati za recyklaty, tak proc by se delaly novy nebo dokonce inovativni hry? *6*
  • up_er
    je to demence, delat RMky z HD her, misto toho, aby se delaly novy hry....ale zaroven to nikdo nikoho nenuti kupovat..jak ja rikam je to jen dalsi moznost pro hrace
  • sevastopol
    A to jsi ještě neslyšel o remaku, který zremakuje všechny remaky do finálního remaku, který vyremakuje z remakovaných remaků zremakované remake do remaku vlastního remaku, remakovaného z remaku remaků.
  • za dva roky bude ultra HD remake a až vyjde další generace konzolí - samozřejmě nový remake
  • HD remake HD hry? nonsens

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit