Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Ses na to díval s dabingem, eště řekni.
  • Výborný host, chtěl jsem si to pustit na 15 minut a nakonec jsem poslouchal až do konce. Tento Fight Club byl lepší než celý slavný speciál.
  • risa2000
    Je fakt, že 250, a pak tuším ještě jeden s Adamem, jsem kvůli zvuku taky nemohl vydržet. Tenhle se dal vydržet, ale i tak je to nepříjemné.
  • Inquisitor
    Výborný a zajímavý povídání o zemi o které toho nezasvěcenec moc neví. Jinak čočíkovo cestovatelský blogy jsou fakt super, doporučuju kdo nečetl :)
  • Inquisitor
    Poslední dva FC mám špatný zvuk u Petra Poláčka, jinak mi ostatní přijdou celkem v pohodě.
  • ringmancz
    kdyby se vyhlašoval nejlepší Fight Club za poslední dobu, tak tenhle to s přehledem vyhraje. dík!
  • Z jejich přístupu ke zvuku mi běhá mráz po zádech - a nelepší se to, spíš naopak. 250 díl FC byl pro mě definitivní tečkou, už si prostě žádný FC nepustím... Teda dokud z komentářů nezmizí reakce jako je ta tvá a nebudu přesvědčený o tom, že se k tomu staví profesionálněji...
  • Pája kouří? To snad ne! *8* *10*
  • Jack1947
    Přesně jak řikal můj kamarád ze školy, z prvu to bylo geekovské a pak se to zvrhlo ve vztahy...ale jako kulisa při hraní dobré ostatně celá tv dobrá *4*
  • Mart9
    Já tomu seriálu dal šanci, když ho nedávno začali dávat od začátku a nevydržel jsem ani díl. To je hrůza. Přitom podobné komediální seriály jsou můj nejoblíbenější žánr.
  • Mart9
    Krásné povídání. Pamatuju ho v Game Page a pamatuju, když zmizel do Číny. Akorát mi to připadalo jako max. 4 roky, takže jsem byl překvapen, že je to 2x víc. A oceňuju, že i když je tu Čočík jen na pár dní, přišel do FC o Číně vyprávět.
  • risa2000
    Technická: Kdo to posloucháte z mp3, máte taky poslední dobou mizerný zvuk? U mě to zní jako přebuzený, nebo ořezaný mikrofon. A nemají to všichni účinkující, většinou tak dva až tři.
  • Coffin.Corner
    Výborně jsem se bavil. Nejvíc mě rozsekalo Čočíkovo přirovnání The Big Bang Theory k Inženýrské odysee :D
    Mimochodem k TBBT mě přivedl asi před osmi lety právě Martin Bach, když ho (u nás tehdy jako naprosto neznámý seriál) doporučoval v Level TV...
  • Super dil. Zase celkem dost informaci z jineho herniho prostredi a to si myslim, ze jsme do nej nakoukli jen hodne z dalky. Co vim, tak v cine hodne frcej herny a komunity kolem nich a treba herni klany/guildy se tam berou trosku jinak nez u nas, atp.
  • septicflesh
    Díky za tenhle díl. Po čase asi zase přihodím do donate. Petrův cosplay polárníka si žádá příspěvek na zakoupení přímotopu.
  • 4 Red Bully za 2 hodiny ti taky dodají energii
  • Skvělej díl!
  • A cim vic rostou, tim vic toho sni a budou potrebovat prostoru.
  • Jestli priletep ze shangaje, tak mu asi Praha moc jako velkomesto neprijde :-).
  • cemu se kosmopolita dobrovsky tak divil, kdyz mu bylo sdeleno, ze cinani rostou?

    v japonsku se snad behem 40 let od druhy svetovy prumerna vyska zvedla o 20 cm, protoze amici rybofilni narod naucili jist hovezi, v cine zas pridali k rejzi maso, tak se to taky muselo zakonite projevit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit