Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem si pouštěl kompilaci best of Drda na youtube a je pravda, že by bylo fajn ho zas mít ve FC. Aspoň na 300. díl musí přijít. *1*
  • Jestli mluvíš o lidech, kteří odešli z Hrej.cz a působí teď zde na Games (Poláček, Bach, Dobrovský), tak ti odešli určitě před více než 2 roky. Stačí se podívat kdy vyšel první fightclub - 18.11.2010.

    Z Hrej za působení Prince odešel Krajča a Štrecker. Za Bigase naopak přišel Makal a Plecháček. Sem tam nějakou novinku na Hrej napíše Konfršt, který píše myslím i sem. Fakt velkej exodus - 2 lidi odešli, 2 lidi přišli. Úplně jiný Hrej *1* Hpod je úplně stejnej jako za Prince.
  • Já jsem si hodně oblíbil Jardu Mövalda v hPodu. *4*
  • Nice. *4*
  • Draken69CZ
    To nechceš *15*
  • jenda84
    já chci kombo Drda/Bulíř/Olejník.. *1*
  • Tak jako Vojta Dřevíkovský (myslíme toho stejného snad) je podle mě hlavní brzdou Hrej.. Ačkoliv třeba ty Indie videa mám rád (ty jsou od něj fajne, tam nemám problém), zbytek jeho projevu je u mě katastrofa... Doteď slyším, jak u Forzy 5 prohlásil, kdo potřebuje tolik aut a koho to vlastně může zajímat atd... A ano, i 1000 aut je pořád málo.. :D
  • A nebo, pokud má dotyčný doma drona, tak mu ho hackneš a on tu nálepku vošmrdlá vrtulkama... *1*
  • Mart9
    Tak zrovna hpod je pořád skvělý. Akorát znuděný Vojta to tam občas kazí...
  • MikeR
    Patrně půjde o vzdálené spuštění procesu tak náročného, že se celý stroj rozhřeje na teplotu dostatečnou k roztečení lepidla na izolepě. *5*
  • MickeyMutant
    Zajímalo by mě, jak se dá "obejít" přelepená webkamera.
  • Behem poslednich 2 let jeden po druhem odesli vsichni veterani a odchod Prince ,ktery to tam tahl a vtiskl webu soucasnou podobu, byl pro spoustu lidi posledni hrebicek do rakve. (hpod strasne utrpel)
    Kdyz vymenis cele osazenstvo redakce tak se to musi nejak projevit.
  • neco ke znasilneni: Kdyz te parta arabu analne znasilni tak to taky vypovida vic o nich nez o tobe, ale oni s natrzenou riti neskonci. ......... nechapu tvou pointu
    Kazdopadne pokud ti nevadi, ze te nekdo cizi sleduje pri soulozi ci vymesovani, tak jsi psychopat a mel by ses dat na karieru youtubera.
  • MikeR
    To je ten, co si skoro ve čtyřiceti neumí sundat čepici? Tak to je mi líto, upřímnou soustrast tvý duši. *9*
  • ChyrenCZ
    Něco k těm datům: Nikdy jsem neřešil, jestli mi někdo sleduje nebo ne. I kdybych byl sledovaný při souloži, nebo vyměšování vypovídá to víc o těch, co taková data kradou, nebo kupují. FCB je prostor, kde ( jak správně někdo poznamenal) je za "zadarmo" vědomě pracováno s tím, co tam člověk dá. A ano. Pokud někdo koupí hardware za cash ... mělo by tam být upozornění, že jsou data někde shromažďována. I způsob, jak to vypnout. I tak ovšem jistota, že to nezneužije třetí strana nebude nikdy. Lidi, kteří si přelepují webku náplastí, nebo čímkoliv jiným kvůli tomuhle jsou z mého pohledu pro určitou skupinu lidí daleko zajímavější, než ti, co to neřeší. A i to se dá obejít. Mi připadá absurdní stále víc, že chtějí lidé něco tajit. A přitom pracovat s multimédii. V dnešní době a v jakékoliv budoucnosti, která zahrnuje civilizaci? Absurdní. Holt všichni jsme na síti - více, či méně. Spíš více, stále více.
  • Zvelebilovo peklo - tak by se měl ten jeho pořad jmenovat *1*
  • A jak dopadlo Hrej po odchodu Prince? Jediné co se tam změnilo je, že vychází méně videí a naopak více textu.
  • Znám horší lidi a to konkrétně z INDIANa, to je pravej odpoad české herní "žurnalistiky". Sice s tebou souhlasím ale buďme rádi za ně.
  • Kozy
    Tak tohle se úplně nepovedlo.
  • Mart9
    Mně se třeba poslední dva díly líbily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit