Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vždycky se podívám, někdy stihnu i live, ale poslední dobou u záznamů dost přetáčím... Což se dřív nestávalo... Díval jsme se nedávno na díly kolem 80ky a to byla paráda. Rybka, Vávra, Endomorf, Tukan, Grygar (neměl jsem ho rád, ale začíná mi chybět)... řešily se hry, ne bulvár... kdybych chtěl slyšet o tom, že nějakej blb žaluje někoho o 150 míčů, otevřu si novinky, nebo podobnou žumpu... Vyjde X zajímavých her a řeší se místo toho blbosti podle pseudo-scénáře který nejspíš nikdo před tím nečetl a nikdo o něm nic neví... kdyby to alespoň nedali tak okatě vidět, že je to nezajímá... :(

    Ode mě to není hate, jen připomínka... Kdybych každou věc co se mi nelíbí měl zahodit, nikam se v životě nedostanu... Nerad bych, aby games dopadlo jak Hrej po odchodu Z. Prince...
  • Paulcz
    Jojo, jen hosté tomu dávají šťávu. Ale zase oceňuju, že to nezpůsobuje tělesnou a duševní újmu jako např. Zvelebilovo peklo, které jsem včera zahlídl.
  • Dobra rada nad zlato...tak to nesleduj...
  • TheGGG
    a FPS souvisí s grafiky jak pane expert? Zase pokus o joke, který nevyšel?
  • Moc moc prosím, udělejte konečně stávku. Nejlépe nafurt - aspoň někteří. Ti co cpou do her ty nemožné, nesmyslné lensfléry, moušnblúry, a "umělecké, filmovější" nízké FPS...
    Ono holt není grafik jako grafik, že. Někdo je grafik, a někdo si o sobě myslí že je "umělec"...
  • spíše proto že je zde nejdebilnější komunita ever, ale já jsem rád, někdy je potřeba se pořádně vyrochnit ve sračkách :)
  • Dřív to byl "podcast" s lidma co mají rádi hry a hrajou je, tam bylo vidět to zapálení... Teď je to pár znuděných novinářů, co hry vlastně už ani moc nebaví a vlastně je ani moc nechtějí hrát...

    Mě zase nebaví sledovat partu totálně znuděných lidí. Část z nich neví o čem je řeč, témata jsou jak z Blesku, případně Sama Doma a část diskutujících chce očividně odejít, ale asi nemůže, jelikož je tam drží násilím - dle toho se také tváří. Nebaví mě sledovat, jak v každým druhým díle někdo remcá, že už to má končit, že má někde být, že to je blbost, nebo se řeší téma o hře, kterou nikdo z diskutujích nehrál, takže ostatní si tam něco šolíchají na notebooku/telefonu a nezájem...

    Mě je u pr... nějaká profesionalita, ale přijde mi, že Figh Club už je jen o tom, jak si 4 lidi dojdou vyřídit mejly a přečíst nadpis nějakýho bulváru... (toho mám dost v práci, na to nemusím hledět na video...) *16*
  • protože Vogon
  • Mart9
    Podle toho, co vychází za hry, to vypadá, že už grafici stávkují.
  • proč jako máš tolik mínusů? Minimálně ten Nito je super :D.
  • A kde jsou tricka DARK SOULS ?
  • Draken69CZ
    Pro tebe bude asi ideální tohle

    https://cdn.qwertee.com/images/mens-black.png
  • Kozy
    Teda to jsem nečekal, že by se to mohlo takhle někoho dotknout, mně to přišlo vtipný.
  • Jak tahle redace mluvi o graficich je asi logicky postavene na jejich osobni zkusenosti, tudiz s grafiky, ktere maji k dispozici. A to jsou z jimi odvedene prace daleko spis HOSI Z COPYCENTRA nez do tematu hloubeji ponoreni graficti designeri. Se podivejte jak vypada GAMES, nebo LEVEL (tam dostali ukolem byt cisti a maji s tim docela problem—prikladem budiz do barvy zluci upravena fotka v rozhovoru s Jakubem Dvorskym, nebo stranka s informacemi o predplatnem—vizualni poetika letaku z tesca).
  • To Jobbo:

    Ty budeš hodně jednoduchej jedinec.
  • Coffin.Corner
    Grafici jsou v odborovém svazu kolotočářů a barových šlapek, tak až budou stát kolotoče a sexuální služby, tak to poznáme... *4*
  • dobrovsky je klasicky nepripraveny a netusi o com je rec
  • MikeR
    No jak asi, řeknou to písní. Nepamatuješ snad na stávku dýdžejů? Tak to bylo prd, teď se teprv projeví síla odborů. Naše uši, ojojoj. *13*
  • Tak to bude mit drtivej dopad, takova stavka grafiku...jak se da vubec zjistit, ze uz stavkujete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit