Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna tenhle jubilenjni Fight club nebyl dokonalej ale ja stejne davam 8/10 protoze se mi to libilo.
  • ten fousatý ve druhé řadě
  • Paulcz
    To, že tě nějaká hra baví neznamená, že je objektivně dobrá. Což jak se zdá např. Smejki chápe. Já bych naopak ocenil více kritické recenze :)
  • nevyužitý potenciál. krátke, zle zaimprovizované, nula podnetov k otázkam. watch dogs medzi fight clubmi.
  • WalkingWad
    BTW: Argument donate na Games je, že se použije na GDS, natáčení těchhle setkání a pod. Jenže pak člověk zjistí, že GDS je nesledovatelný, protože kvalita zvuku je jak z telefonu (spíš horší) a výroční FC je totálně ojebanej ve stylu "dáme tam hodku jen tak ať se neřekne a držej hubu". Jako těch 80 korun, nebo kolik, to je úplně jedno (platím to už několik let), ale nevidím, že by to padalo na úrodnou půdu. Takže mě to donutilo to konečně zrušit, protože tohle je fakt výsměch... (+zapnout adBlock)

    Přežil jsem zprasenou recenzi na Wasteland 2 od toho šaška (Smejkal), přežiju i to, že Mafii 3 rezenzoval člověk, co ji snad ani nedohrál a sledoval to jen na yotubue, ale ojebat FC300 hodinovou rychlovkou, je fakt pojeb a výsměch

    Btw: Jak tu padlo, u těch hostů můžeme u každého spočítat, kolik řekl vět... nebude to mnoho (nejvíc je to škoda u mr. Macury, ten tam snad přišel minutu před koncem...)
  • Na starsich vyrocnych FC sa spravidla preberali aj nejake bezne temy. Sranda je, ze na stovke pred 4 rokmi boli hlavnymi temami novy Dishonored a vtedy oznameny Cyberpunk.
  • jurogejmr?
  • Když jde člověk někam do společnosti (i kdyby šel jen na pivo) musí tam jít s povinností se na něco ptát? To taky nedává smysl. Myslím, že kluci byli rádi, že se sešlo tolik diváků a nemuseli mluvit do prázdného sálu (což by bylo ještě trapnější než to, že se nikdo na nic neptal).
  • Mart9
    A proč tam teda byli? *15*
  • Tilwaen
    Třeba se jen na nic ptát nechtěli.
  • Mart9
    Tu odpověď nechápu. Proč tam teda šli lidi na live Fight Club a pak se báli na cokoliv zeptat? Tak tam nelezu ne?
  • Mart9
    Asi takhle, mě to taky zklamalo, ale respektujme, že to bylo o tom setkání s komunitou po podcastu.
  • Taky mě to dost zklamalo. Ta hodina a půl je strašně krátká a většina zúčastněných neřekla vůbec nic. Max. 3 věty. To jste se na to měli radši vykašlat a natočit to.
  • A nejde spíš o obsah, než o to, jak je to dlouhý..?
  • kubi-wan
    To jo... protože zeptat se na něco v diskuzích je mnohem lepší!
  • A kde se to jako mělo propírat? :)
  • Mart9
    Tak nechápu, proč tam lezou lidi, kteří se bojí na něco zeptat.
  • jeanczarny
    Prasklo na něj, že ho stopil, když byl v retro gamesplayi...
  • Ti, kdo byli naživo si to užili parádně. Poetické místo, prima parta samozřejmě objevit se Drda či Dan Várvra mělo by to jinou šťávu. Doporučuji zažít naživo, za 2 roky bude příležitost :)
  • Zir074
    Jen odhaduji, já tam nebyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit