Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Tak to mě teda zklamalo, hodinovej 300. díl ? To je pomalu kratší než běžný FC. Oproti minulému 4 hodinovému s Drdou, Vávrou a pod. teda slabota... :(
    • A nejde spíš o obsah, než o to, jak je to dlouhý..?
    • Uz se nemohli dockat jak zacne kulturni neoficialni cast.
      • To je asi protoze nikdo nefotil frontu na pivo...
        • Sr_Lobo
          Tak ta delší fronta na pivo vysloveně vyzývala k pivnímu "dual wieldingu" *15* Pak už to bylo v pohodě *3*
          • Tilwaen
            Geniální výraz, to musím zařadit do svého slovníku *1*
  • Lima
    Chyběl mi tam Petr Bulíř, jeden z mála herních srdcařů.....
    • Jako proč? Aby celou dobu mluvil o achievementech?
      • Pripadne aby si ludia, nespokojni s aktualnymi recenziami, zaspominali na stare zlate casy, ked sa recenzovalo zo screenshotov.
        • Paulcz
          Tak u některých redaktorů to je jedno jestli recenzují ze screenshotů nebo po 100 odehraných hodinách :)
          • To ano. Hlavne v casoch, ked recenzie hier boli o vsetkom moznom, len nie o hre.
  • Mě by spíš zajímalo, zda dorazil některý ze zdejších trollů?? *1* *1*
    Jinak jsem se u sledování moc bavil a přeju spoustu dalších a zábavných Fight Clubů *2*
  • oVer9000
    A já jsem si říkal, jak je možný, že v dnešní době může vznikat Score v takovýhle podobě... už chápu. :D Docela masakr, že zástupce šéfredaktora v životě nebyl na místě adresy časopisu a redakce sídli v Total Commanderu. :D Musim říct, že tohle byla asi nejzajímavější informace, co jsem si z tohohle podcastu vzal.
    • Mart9
      Já bych se zase divil, kdyby to takhle neměla většina časopisů/měsíčníků.
  • corfer
    Tedy zařídit si tak perfektní prostor a natočit v něm necelou hodinku a půl, to je vážně velká škoda. Polovinu času z Vás navíc bylo opravdu hodně cítit, že bohapustě improvizujete a to ani nemluvím o naprosto trapných chvílích, kdy Pavel mezi hosty chodil a vyzýval je k otázkám. Velké zklamání minimálně pro mě, vezmu-li v potaz, že první díly byly naprostý punk – ovšem od srdce a mě osobně bavily daleko víc než tohle jubileum nejubileum... Škoda.
    • Zir074
      Tak je rozdíl kecat před kamerou a před živými diváky. Nervozita i když v odlišné míře byla vidět na obou stranách a Dobrovský se pomocí vstupů mezi diváky snažil ostatní zapojit do debaty o což taky šlo (aspoň se domnívám). Ale většina lidí jen koukala. Ani se jim nedivím, sám bych neměl co říct a mezi tolika neznámými lidmi bych byl docela nervózní o něčem mluvit otevřeněji. Nevím, jak tobě, ale mě to příjde jako obyčejná nesmělost. Trapných chvilek se může během normálních společenských akcích zažít až moc. :D

      Řekl bych, že potom co byla vypnuta kamera a šlo se chlastat, debata značně ožila.

      Každopádně s tím, že to bylo krátké souhlasím.
      • Mart9
        Tak nechápu, proč tam lezou lidi, kteří se bojí na něco zeptat.
        • kubi-wan
          To jo... protože zeptat se na něco v diskuzích je mnohem lepší!
          • Mart9
            Tu odpověď nechápu. Proč tam teda šli lidi na live Fight Club a pak se báli na cokoliv zeptat? Tak tam nelezu ne?
            • kubi-wan
              Nemyslim si, že by se někdo bál na něco zeptat. Prostě jen nikdo neměl otázky. Většina lidí tam šla prostě sledovat a pak se bavit po natáčení. Toť vše.
            • Když jde člověk někam do společnosti (i kdyby šel jen na pivo) musí tam jít s povinností se na něco ptát? To taky nedává smysl. Myslím, že kluci byli rádi, že se sešlo tolik diváků a nemuseli mluvit do prázdného sálu (což by bylo ještě trapnější než to, že se nikdo na nic neptal).
            • Mart9
              A proč tam teda byli? *15*
            • Tilwaen
              Třeba se jen na nic ptát nechtěli.
      • corfer
        Samozřejmě, odlišný názor budou mít asi hlavně lidé, kteří byli na akci, která, jak sám píšeš, značně ožila po vypnutí kamer. Škoda jen že se pro mě nenaplnila očekávaní, která jsem po legendární dvoustovce měl.:)
        • Ti, kdo byli naživo si to užili parádně. Poetické místo, prima parta samozřejmě objevit se Drda či Dan Várvra mělo by to jinou šťávu. Doporučuji zažít naživo, za 2 roky bude příležitost :)
        • Zir074
          Jen odhaduji, já tam nebyl.
  • Kde je Karel Drda! Nech sleze z lustru!
    • Drda žije: https://twitter.com/karrulld
      • Karel podporuje Trumpa? To jsem ho měl za většího pankáče. *1*
    • Majkl
      takový lustr ještě nevyrobili
      • čo zleze či nevyleze? Tak potom nie je na lustry iba ho lustruje redakcia ...
  • Mart9
    Gpod je geniální *15* Ale je fakt, že spíš na nějakou parodii.
  • Mozna tenhle jubilenjni Fight club nebyl dokonalej ale ja stejne davam 8/10 protoze se mi to libilo.
    • taky davam 8/10, nikoliv abych si udrzel prumer, ale ze zas jednou ulovili rybku *5*
      • Michal to tam příjemně odlehčoval a byl prostě uvolněnej, hláškoval a byla s ním legrace. Super, že tam byl.
  • jeanczarny
    Moc příjemná a pohodová akce, hlavně pokec po ofi programu.
  • Zir074
    No já se teda při sledování záznamu vskutku pobavil. Snad se mi příště podaří dostat aspoň na oslavu 400. dílu Fight Clubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit