Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ktera je lucie jirikova?
    • ten fousatý ve druhé řadě
  • Taky mě to dost zklamalo. Ta hodina a půl je strašně krátká a většina zúčastněných neřekla vůbec nic. Max. 3 věty. To jste se na to měli radši vykašlat a natočit to.
    • Na starsich vyrocnych FC sa spravidla preberali aj nejake bezne temy. Sranda je, ze na stovke pred 4 rokmi boli hlavnymi temami novy Dishonored a vtedy oznameny Cyberpunk.
    • Mart9
      Asi takhle, mě to taky zklamalo, ale respektujme, že to bylo o tom setkání s komunitou po podcastu.
      • WalkingWad
        BTW: Argument donate na Games je, že se použije na GDS, natáčení těchhle setkání a pod. Jenže pak člověk zjistí, že GDS je nesledovatelný, protože kvalita zvuku je jak z telefonu (spíš horší) a výroční FC je totálně ojebanej ve stylu "dáme tam hodku jen tak ať se neřekne a držej hubu". Jako těch 80 korun, nebo kolik, to je úplně jedno (platím to už několik let), ale nevidím, že by to padalo na úrodnou půdu. Takže mě to donutilo to konečně zrušit, protože tohle je fakt výsměch... (+zapnout adBlock)

        Přežil jsem zprasenou recenzi na Wasteland 2 od toho šaška (Smejkal), přežiju i to, že Mafii 3 rezenzoval člověk, co ji snad ani nedohrál a sledoval to jen na yotubue, ale ojebat FC300 hodinovou rychlovkou, je fakt pojeb a výsměch

        Btw: Jak tu padlo, u těch hostů můžeme u každého spočítat, kolik řekl vět... nebude to mnoho (nejvíc je to škoda u mr. Macury, ten tam snad přišel minutu před koncem...)
        • Ono se to táhlo potom offline dlouho do noci... Ale chápu, natáčení mohlo být delší...
        • To bylo hodně odvážné říkat názory tohoto typu.
        • Paulcz
          To, že tě nějaká hra baví neznamená, že je objektivně dobrá. Což jak se zdá např. Smejki chápe. Já bych naopak ocenil více kritické recenze :)
          • WalkingWad
            Jde vidět, že jsi tu recenzi nečetl. On tu hru totálně sepsul, ale neskutečně. reálně to odpovídalo hodnocení tak 2/10 maximálně a nakonec tomu dal 6/10. Takže napsal recenzi a pak nikdo nepochopil, proč tomu vlastně dal tolik... Slovní hodnocení je hlavní se říká, a v něm nebyl jediný klad, jen samý zápor... takže 2/10 je na Wasteland 2 fakt málo... Jaký je můj názor na hru je věc druhá...
            • Kazda hra ktera je sebeblbejsi podle tebe...
            • WalkingWad
              A že každá sebe-blbější hra dostane na Games 7/10... s tím sem se už smířil dááávno...
  • Mimochodem proč Radek Fridrich vracel to tričko?
    • jeanczarny
      Prasklo na něj, že ho stopil, když byl v retro gamesplayi...
      • A kde se to jako mělo propírat? :)
        • jurogejmr?
  • U hradu? Prijde i Zeman?
  • Dominator666
    Podíval jsem se na to dvakrát. Moc jsem si to užil, jen škoda, že nedorazil Vojtíšek :D
  • nevyužitý potenciál. krátke, zle zaimprovizované, nula podnetov k otázkam. watch dogs medzi fight clubmi.
    • Na otázku nepotřebuješ podnět, primárně šlo přeci o setkání hráčů, otázek z herní tématiky můžeš vymýšlet do nekonečna. To, že tam seděli troubové, kteří se báli / styděli na něco zeptat, není přece vina redakce. *6*
  • Ach jo po tomhle se stanu vývojářem a mým prvním titulem bude Vanishing of Karel Drda
  • Sr_Lobo
    Bylo to moc super, ještě jednou díky moc za zorganizování a kdybyste někdy plánovali třeba nahodilé pokecy o hrách u piva, rád bych se zas zúčastnil. *4*
  • Škoda, že to bylo docela krátký. Co, že nedorazil Dan Vávra? Však to má jen skok.
    • Llour
      Tak vzhledem k neustálým narážkám a útokům ze strany některých členů redakce se asi ani není čemu divit.
      • To je máslo *4*
      • Amylee.Anderson
        Ale jo, je se čemu divit.
  • Jack1947
    Tak koukám z diskuze celkem bída *7*

    Když tam pomalu ani nemluvily hosti ( ne diváci /posluchači) a trvalo to jen a pouze (záznam) hodinku a něco. Tak aspon se dobře snad napilo když už nic jiného. Bit by se nemuseli dělat takový štráchy ale asi i dobrý. Kdoví Nakonec...
    • Kdybys nebyl sra*ka májová, tak by ses tam ukázal a viděl toho víc *5*
      • Jack1947
        Netuším co je to sračkaa májová, pokud jde o alkehol tak vidět víc opravdu nepotřebuji *5*
    • kdyz pominu ty gramaticky chyby, chape to nekdo? ten konec?
      • MickeyMutant
        "Hosté Fight Clubu, externisté, bývalí kolegové a pozvaní přátelé, v pořadu nedostali dostatečný prostor k prezentaci svých názorů. Celkově byl záznam příliš krátký. Setkání zřejmě sloužilo hlavně k intoxikaci alkoholem, ostatní výstupy byly podružné. Na podobných důvodech konání večírku není nic zavrženíhodného, ale příště by je bylo vhodné od začátku prezentovat jako primární. Škodlivost alkoholu, jednou za dva roky podávaného v libovolném množství, nelze totiž žádným způsobem dokázat."
        • Jack1947
          No asi tak no což je myslím škoda. Prej to pokračovalo "áftr" offlline potom tak třeba se více mluvilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit